PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaza Yaptığını Söyleyen Kadın Motorcu Erkek Arkadaşına Süpriz Evlenme Teklifi Yaptı..

hachiko
02 Ocak 2018, 22:11
Zonguldak-Erkek Arkadaşına Motosiklet Kazası Yaptığını Söyleyerek Sürpriz Evlenme Teklifinde Bulundu..

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, 26 yaşındaki Nazmiye Ergin, erkek arkadaşı 27 yaşındaki Barış Atasoy'a ilginç bir evlenme teklifinde bulundu.

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, 26 yaşındaki Nazmiye Ergin, erkek arkadaşı 27 yaşındaki Barış Atasoy'a ilginç bir evlenme teklifinde bulundu. Senaryo gereği motosikletiyle kaza yapan Nazmiye Ergin, kaldırımda acı içinde oturduğu sırada arkadaşlarının haber vermesiyle gelen erkek arkadaşı Barış Atasoy'a cebinden çıkardığı yüzük ile evlenme teklifinde bulundu. Sevgilisine sarılan Barış Atasoy, bu ilginç evlenme teklifine 'evet' yanıtını verdi.

Nazmiye Ergin, 2 yıl birlikte olduğu motosiklet tamircisi erkek arkadaşı Barış Atasoy'a alışılmışın dışında sürpriz evlenme teklifi hazırladı. Nazmiye Ergin, senaryo gereği Erdemir lojmanları mevkiinde motosiklet ile kaza yaptı. Nazmiye Ergin'in arkadaşları Barış Atasoy'a kazayı söyleyerek, hemen olay yerine gelmesini kız arkadaşının acı içerisinde yerde yattığını söyledi. Motosikletiyle verilen adrese gelen Barış Atasoy, kaldırımda oturan Nazmiye Ergin'in yanına gitti. Nazmiye Ergin, erkek arkadaşına önüne başka bir motosikletin çıkması sonucu kaza yaptığını ve iyi olduğunu söyledi. Nazmiye Ergin ardından cebindeki yüzüğü çıkartarak Barış Atasoy'a evlenme teklifinde bulundu. Evlenme teklifi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Barış Atasoy, kız arkadaşına 'evet' cevabını verdi.Barış Atasoy, kız arkadaşının kendisine evlenme teklif etmesinin şaşkınlığını yaşadığını söyleyerek, Galiba bu işte bir terslik var. Normalde erkeklerin teklif etmesi gerekirken, burada kız arkadaşım evlenme teklifi etti. Gerçekten şoktayım dedi.

Farklı bir anıları olmasını istediğini söyleyen Nazmiye Ergin ise, erkek arkadaşıyla kendisinin tanıştığını belirterek, Biz zaten ilişkinin başından beridir tersten gidiyoruz. Sosyal medyadan arkadaşlık isteğini ben gönderdim. Konuşmayı ben başlattım. Çıkma teklifini ben ettim. Bizimkinin bir adım atacağı yok. Ben evlilik teklifi edeyim ki işler hızlansın dedim. Oda kabul etti. Çok mutluyuz diye konuştu.

Video ve kaynak : https://www.haberler.com/zonguldak-erkek-arkadasina-motosiklet-kazasi-10412288-haberi/

yürekçe
02 Ocak 2018, 22:20
Düzmece..
Tüm hareketler yapmacık..
Aşkım var mı bişeyin derken, telefonla çekimler, ellerde konfetiler, sırıtarak dormslar...
Allah mutlu etsin..

hokahey
02 Ocak 2018, 23:06
drav'dan olmuş ama gençlerin hevesini kirmayalim, fena değil.

bu arada kız teklif ediyor, litvanya mı lan burası? gidin başka yerde öbüşün seks mi burası!!!!

mustick
02 Ocak 2018, 23:32
Motosiklet tamircisi nam-ı diğer Deli Barış. Hayatta kask taktığını gören olmamıştır. Çekim için birinden ödünç almış demek ki 😀

COQ
02 Ocak 2018, 23:38
Bizim zamanımızda kızların evlilik teklifleri hep böyle kaza sonucu olurdu.
Benimle evlenirmisin yerine sevgilim hamileyim denir, erkekte yutkunarak evet derdi.
Kazanın ne kazası olduğu sanırım anlaşılmıştır.

velizrsln
03 Ocak 2018, 00:23
amatörde olsa racingler kıyamet gibi geliyor

Birkan07
03 Ocak 2018, 10:53
Üniversitede kızlar teklif ediyomuş oluum :P

TanImsIz
03 Ocak 2018, 11:12
Haberin videosunu izleme gereği bile duymadım. Habercilik ,' bir köpeğin insanı ısırması değil, insanın köpeği ısırmasıdır ' derdi bir hocam :)

MahmutBiner
03 Ocak 2018, 11:32
Bu haberi yapan yayın yönetmeni haberi yaptığı sırada kör olmuş.

LynXMaSTeR
03 Ocak 2018, 13:12
çok güzel hareketler bunlar

EmirŞengezer
03 Ocak 2018, 13:40
Zımbırtılar patlayaydı iyidi.

hasmet
03 Ocak 2018, 16:25
Bizim zamanımızda kızların evlilik teklifleri hep böyle kaza sonucu olurdu.
Benimle evlenirmisin yerine sevgilim hamileyim denir, erkekte yutkunarak evet derdi.
Kazanın ne kazası olduğu sanırım anlaşılmıştır. Hep merak etmişimdir, neden otuz yaş civarı bazı insanlar hiç babalarına benzemiyorlar diye... Neler neler öğreniyor insan motosiklet forumundan.

fkambay
03 Ocak 2018, 19:00
"Abi kızın nabzı atmıyo bi problem olmaz de mi ? "

https://www.youtube.com/watch?v=ipthxhFIdwg

Ekarademir
03 Ocak 2018, 20:43
Başlığı görmesem, haberi okumasam. Bu videoya her hangi bi yerde denkgelsem, flash tv dizisi sanırım.

istanbu_gezg
03 Ocak 2018, 20:54
Düzmece..
Tüm hareketler yapmacık..
Aşkım var mı bişeyin derken, telefonla çekimler, ellerde konfetiler, sırıtarak dormslar...
Allah mutlu etsin..

bütün sırrı bozdun ya

blacktulip
03 Ocak 2018, 22:48
gözlerim yaşardı,böyle kurguyu en son bunda izlemiştim

https://www.youtube.com/watch?v=0Rvbz6fbYVM