PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu adam ne ceza alır

EUOGLU
02 Ocak 2018, 21:46
Bu gun motosikletım ıle okula giderken arkama bır arac takıldı kırmızı bır aurıs önündede bır arac sollanacak veya hız yapılacak bır yol deıl. Aurıs neredeyse plakama degecek kadar yakın takıp edıyor onumdekı aracıda gecemıyorum yol sebebıyle yavasladım saga yanaştım yol verdım gecmedı adam neyse dedım onumdekı araç sola sınyal verdı bende zaten o yone gıdecektım okulumun yonu arkamdakı arac selektor ve kornaya basmaya basladı tam donerken basılı tuttu bende ne var dıye elımı kaldırım adam durdu ve bana dogru gelıyorfı bende durdum adam iyice geldı ve sen en el kol yapıyorsu. ******* çocuğu dedı kaskımın vızorunden yumruk attı esı ve çocukları çıktı arabadan bende o ara direniyorum darbelere esı tuttu adamı cektı bende plakayı aldım gıttım okula darp raporu aldım elımde kamera goruntulerı 3 adet sahıt ve darp raporu var ve 18 yas altıyım (A1) yarın cocuk subeye gıdıcem nedır bu arkadasın cezası?

Plaka:37 BB 244

blue39
02 Ocak 2018, 21:55
Geçmiş olsun kardeşim. Enişten vali değilse, dayın emniyet müdürü değilse hiçbir şey olmaz mağlesef.

gibigibi1985
02 Ocak 2018, 21:55
Bravo sana kardeşim git şikayetini yap.Senden ricam hiçbir koşulda şikayetini geri çekme. emin ol başta karakolda olmak üzere herkes şikayetini geri alman için aracı olacak, kesinlikle alma. Alacağı ceza çok az olsa da caydırıcıligi olacaktır.Karakola mahkemeye gidip gelmesi bile yetersiz veya çok islesin siciline.Dedigim gibi herkes seferber olacak şikayeti geri alman için.Bir insanın saldırıya uğradığına 3 kişi şahit olmuşsa ve ifadelerini degistirmezlerse o kişi az veya çok kesinlikle ceza alır.% 100

Angrypower
02 Ocak 2018, 21:58
Basit adam yaralama. Darp raporun varsa şayet. 1-3 sene arası ceza ile yargılanır. Muhtemelen para cezasına çevirilir yada 5 yıl içinde herhangi bir ikinci cezai işlem görmezse infazı ertelenir. Yani içeriye girmez. Aracın seni taciz edeceğini zaten anlamış olman gerekirdi ve ona göre yalnız kalmayacağın bir yere çekseydin keşke motoru.

Poliste bir ifade yazacaksın, sonra mahkemeye katılacaksın, mahkemeye taraflar zorla getirilene ve ifadeleri alınıncaya kadar dava devam eder. Katılmak mecburiyetindesin davaya.

Şimdiden geçmiş olsun. Bir dahakine kendini daha emniyetli bir yere alarak böyle çomarlarla teke tek kalmaman dileğiyle...

nicksizbro
02 Ocak 2018, 21:59
Git şikayetçi ol sen olmazsan baskalarınada yapacak ve asla şikayetini çekme yok çocuğum var diye kendini acındırırlar o zaman

EUOGLU
02 Ocak 2018, 21:59
Sağolun burun kemiğinde eğilme ve burnumda morluk var

Angrypower
02 Ocak 2018, 22:05
Ah be kardeşim ne die kafandaki kaskı çıkartıyorsun??? Şikayetinden vazgeçme. Mahkemeye çek. Hesabını versin. Görüntü kayıtlarını da eklettir. Kasten adam yaralamağa kadar çıkar bu olay. Görüntülerin bir kopyasını ver. Sende de kalsın görüntüler. Korkma senin kaybedeceğin bişey yok. Mahkemede de haklı çıkarsan sağlık masrafların için tazminat davası da açabilirsin.

EUOGLU
02 Ocak 2018, 22:10
Ah be kardeşim ne die kafandaki kaskı çıkartıyorsun??? Şikayetinden vazgeçme. Mahkemeye çek. Hesabını versin. Görüntü kayıtlarını da eklettir. Kasten adam yaralamağa kadar çıkar bu olay. Görüntülerin bir kopyasını ver. Sende de kalsın görüntüler. Korkma senin kaybedeceğin bişey yok. Mahkemede de haklı çıkarsan sağlık masrafların için tazminat davası da açabilirsin.

Sağolun hocam kaskımı çıkarmadım vizorümü açmıstım sadece

twisten
02 Ocak 2018, 22:15
Öncelikle geçmiş olsun. Hepimiz zaman zaman yapıyoruz bunları. Şahsen ben bile arkamdan korna ile taciz edene kolumu kaldırıp patladın mı be diye refleks gösteriyorum, yaşım 42 bu arada. Yapmamak gerek aslında ortalıkta maymundan hala evrilememiş yaratıklar var ne yazık ki.

Ver savcıya, git şehrin en pahalı hastanesine görsün ebesinin terekesini. O burnu düzeltmek kaç bin avro haberi yoksa öğrensin. Ben böyle dedim diye direk gitme tabi. Savcıya sor o seni yönlendirir, ne yapman gerektiğini söyler. Acıma sakın, anlaşmaya da yanaşma bence...

gibigibi1985
02 Ocak 2018, 22:38
Öncelikle geçmiş olsun. Hepimiz zaman zaman yapıyoruz bunları. Şahsen ben bile arkamdan korna ile taciz edene kolumu kaldırıp patladın mı be diye refleks gösteriyorum, yaşım 42 bu arada. Yapmamak gerek aslında ortalıkta maymundan hala evrilememiş yaratıklar var ne yazık ki.

Ver savcıya, git şehrin en pahalı hastanesine görsün ebesinin terekesini. O burnu düzeltmek kaç bin avro haberi yoksa öğrensin. Ben böyle dedim diye direk gitme tabi. Savcıya sor o seni yönlendirir, ne yapman gerektiğini söyler. Acıma sakın, anlaşmaya da yanaşma bence...

Dostum şikayetini hiçbir koşulda geri almasına garanti veriyorum o adam sana nerdeyse yalvaracak Tek ricam alma şikayetini geri.

birbilent
02 Ocak 2018, 22:56
git şikayetini yap ama bende şöyle bir algı oluştu sanki fetocular dışında kimseye ceza uygulanmıyor..

'-'
02 Ocak 2018, 23:04
geçmiş olsun

aokuyumcu
02 Ocak 2018, 23:10
öncelikle sosyal medyaya youtube ve benzeri yerlere koy görüntüleri,haber kanallarının watsap ihbar hatlarına da gönder sonra kayıtlarla ve şahit isimleri ile savcılığa gidip suç duyurusunda bulun . gerisi kendi kendine gelir.

mehmetdogu37
02 Ocak 2018, 23:13
Gecmis olsun.Allah o adam musvettesini nasil biliyorsa oyle yapsin.Esinin ve cocuklarinin yaninda boyle birsey yapan adamin ruh sagligindan suphe ederim.Yollarda bunlardan o kadar cok var ki!Umarim hak ettigi cezayi alir.Asla vazgecme.

serif abi
02 Ocak 2018, 23:14
Cigerim git şikayet bu adam fetöcü tipi de var de sürünsün ipne yoksa bir s. ....im olmaz.

Cinayet zanlısı adam sıfatına baksan zaten meymenetsiz her türlü pislik gelecegi belli adli kontrol ile serbest yargılanıyor ,
50 senelik namuslu esnaf memur kaçacak hali yok cümle ahali namuslu adam diyor ona birisi çıkıp bu fetöcüdür de tanıklık etmiş o içerde tutuklu yargılanıyor ülkenin hali bu.

bursalıali
02 Ocak 2018, 23:29
Geçmiş olsun kardeşim. Yapman gerekeni diğer arkadaşlar anlatmış zaten.

Uğur
02 Ocak 2018, 23:45
Gecmis olsun kardesim.

Goruntulerin varsa bizimle paylasir misin ?

En azindan sosyal medya linci yapariz adama.

Ayrica hatirladigim kadariyla motosikletin yeni ve yeni basladin surmeye.

Bu ve bunun gibi durumlar icin sakin moralini bozma,keyfini cikara cikara surmeye bak...

'-'
02 Ocak 2018, 23:50
adam alacağı cezayı almış zaten
insanlıktan çıkmış. Allah kimseyi o duruma düşürmesin

tommygun
03 Ocak 2018, 00:01
"CB'ye küfretti" diye ihbar et, küfretmediğini o kanıtlamaya uğraşsın

velizrsln
03 Ocak 2018, 00:52
:))) hiç izleyip sinirlerimi bozmak istemiyorum, hiç ceza almaz malesef, hatta orda sana vurup öldürüp kaçsaydı da ceza almazdı, en fazla bir kaç haber sitesinde "motosiklet sürücüsü hakimiyetini kaybedip vefat etti" falan olurdu

YasinC
03 Ocak 2018, 00:59
Şikayet et kesinlikle vazgeçme.. Hakkını arayan adaletin peşinden gitmeyenler yüzünden bu hale geldi bu ülke

EUOGLU
03 Ocak 2018, 08:25
Teşekkürler herkeze daha görüntülere ulaşmadık ama mobese dahıl 3 farklu kamera olay yerını görüyor

Daha motorum yeni fakat 1 yıl 5 bın km tecrubem var

jackonbir
03 Ocak 2018, 09:07
muhtemelen sana yumruk atarken kaskın o adamın elini incittiği için güzel bir ceza alırsın.

MahmutBiner
03 Ocak 2018, 11:28
Bu gun motosikletım ıle okula giderken arkama bır arac takıldı kırmızı bır aurıs önündede bır arac sollanacak veya hız yapılacak bır yol deıl. Aurıs neredeyse plakama degecek kadar yakın takıp edıyor onumdekı aracıda gecemıyorum yol sebebıyle yavasladım saga yanaştım yol verdım gecmedı adam neyse dedım onumdekı araç sola sınyal verdı bende zaten o yone gıdecektım okulumun yonu arkamdakı arac selektor ve kornaya basmaya basladı tam donerken basılı tuttu bende ne var dıye elımı kaldırım adam durdu ve bana dogru gelıyorfı bende durdum adam iyice geldı ve sen en el kol yapıyorsu. ******* çocuğu dedı kaskımın vızorunden yumruk attı esı ve çocukları çıktı arabadan bende o ara direniyorum darbelere esı tuttu adamı cektı bende plakayı aldım gıttım okula darp raporu aldım elımde kamera goruntulerı 3 adet sahıt ve darp raporu var ve 18 yas altıyım (A1) yarın cocuk subeye gıdıcem nedır bu arkadasın cezası?

Plaka:37 BB 244

kardeşim çok geçmiş olsun mutlaka şikayetçi ol detaylarıda buraya tekrar yaz böyle o... çocukları giderek artıyor.

nines
03 Ocak 2018, 11:44
dostum olacakları söyleyeyim arkadaşların yazdığı gibi herkes şikayetini geri alman için seferber olacak ama gözünü seveyim şikayetini geri alma. 1 yıldan 3 yıla kadar ceza ile yargılanır yanılmıyorsam 1000 güne kadar olan cezalar para cezasına çevriliyor. dava süresi biraz meşakatli olabilir ama ceza dahi almasa o git geller ne ceza alırım korkusu o totoşa yetecekte artacak. şikayetini geri alırsan yine aynı şeyleri başka birine yapacak.

bu arada en önemlisi görüntüleri sosyal medyada paylaş. sosyal medyanın mahkemelere etkisini bilmeyen yok. eğer toplum tepki göstermezse iş uzar veya bunu sana yapan mahluk ceza almaz ama toplum tepki gösterirse suçuna göre ciddi ceza alır.

EUOGLU
03 Ocak 2018, 12:37
Herkeze tekrar selamlar polıse gıttım geçici darp raporu duzenlenmıs onu baş hekımden ıstedı almamı ıfade verdım tomografı vs derken burnumun kırılma derecesınde catladıgını bu yuzden odem olustugunu ve nefes alamamanın buna baglı odugunu söyledi raporlar tutuldu kameraları baktım açıları olayı fazla net görüyor ama polıs gelmeden eskı kayıtlatı ızletmeyeceklerını soyledılet ama acılar net

Akias
03 Ocak 2018, 14:28
Arkadaşlar yeterince söylemişler, Acımayın şikayetinizi geri çekmeyin. Kendisini acıtmaya çalışabilir eşim ve çocuklarım var diyebilir ama hiç bir şey size yaptığını haklı kılmaz. Madem eşi ve çocukları var sineye çekseydi efendim ailesi yanındayken davranmasa imiş öyle. Bu şahıs size zarar vermiş kırılma noktasına gelmesi ve ödem oluşması hafif bir şey değil. Geçmiş olsun.