PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ls2 ff352 Kask Nasıl sorgulanır

mikail19o5
02 Ocak 2018, 15:16
Merhaba ls2 ff352 kask almıştım kargo geldi kaskın orjinalliğine bakacağımkz bi site filan var mı? Bir de benim önceki kaskım idareten aldığım dandik bi kasktı ve kaskın içinde buzdolapı kolisinden çıkan beyaz straforlardan vardı ben demekki dandik olunca böyle oluyor demiştim ama bu gelen ff352 nin içindede aynısından var ama bastırdığım zaman diğerine göre daha kalın ve sert bu normalmidir yoksa çakma filan mı gerçi 300 liralık kaskın çakması olmaz diye düşünüyorum ama ff352 kullanan varsa sizdede böylemi acaba

zekeriyaimam
02 Ocak 2018, 16:08
Merhaba ls2 ff352 kask almıştım kargo geldi kaskın orjinalliğine bakacağımkz bi site filan var mı? Bir de benim önceki kaskım idareten aldığım dandik bi kasktı ve kaskın içinde buzdolapı kolisinden çıkan beyaz straforlardan vardı ben demekki dandik olunca böyle oluyor demiştim ama bu gelen ff352 nin içindede aynısından var ama bastırdığım zaman diğerine göre daha kalın ve sert bu normalmidir yoksa çakma filan mı gerçi 300 liralık kaskın çakması olmaz diye düşünüyorum ama ff352 kullanan varsa sizdede böylemi acaba

Bendeki de aynı merak etme orjinal :)

gerivites
02 Ocak 2018, 16:52
ff350 vardı bende de. Aynı normal köpük gibi duruyor içi

khaledome
02 Ocak 2018, 18:10

bastırmamalısın, kafan içideyken darbeyi emmesi için 1 kere çalışacak zaten o köpük, bastırdığında onu kaybediyorsun.

Angrypower
02 Ocak 2018, 19:54
Merak etme orjinal. Yalnız FF352 çeneden çok kuvvetli rüzgar alır ve gözünü kurutur. Ona idareten bir çenelik yapmak farz oldu. Kullandığım AGV K3 SV'Den de daha az ses alıyor. Pinlock ready olarak geldiyse vizörün birde Pinlock tak. Kışın bak rahatına...