PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 600RR egzoz muayene sorusu

jimilu
02 Ocak 2018, 11:36
Akrapovic egzoz ile aracım muayeneden geçer mi?. (Susturucu mevcut değil) (Komple sistem değil)

Katlanır plakalık taktırılmış, ben kaynak ile punto attırdım sabitledim, katlanmıyor. Katlanır plakalık hata sayılıyor mu?.

Ön cam siyah, orijinal mevcut ama sorun yaratır mı?.

Komple kuyruğu söküp orijinal egzoz takmak istemiyorum işin aslı, plakalığın orijinali mevcut değil.

LynXMaSTeR
02 Ocak 2018, 14:16
hocam önce bi muayeneye sok, hangi kusurlar var gör, ikinci kez muayene ücretsiz zaten.
tüm sorularının cevabını tüvtürk ün vereceği belgede bulabilirsin.

jimilu
02 Ocak 2018, 15:52
hocam önce bi muayeneye sok, hangi kusurlar var gör, ikinci kez muayene ücretsiz zaten.
tüm sorularının cevabını tüvtürk ün vereceği belgede bulabilirsin.

Çok alakasız bir yerde kalıyor. İnan iki kere çekilecek çile değil + çalışıyorum. Kendi anahtarlarım il dışında olduğu için tamirciye söktürmem gerekecek. 2 kat iş çıkacak.

velizrsln
02 Ocak 2018, 16:06
hiç bir sorunun yok git ama motosiklet muayene yerine gitme, arabanınkine git, kuyruk altı egzozlar uzun oluyor az ses çıkarıyor, bizim gpler gibi çok ses çıkarıyorsa sorun olabilir, üst kapağını söküp içine tel bulaşık süngerlerini tıkayıp kapağı kapatmadan oraya tel filtre koyarsın sonra kapağı kapatırsın öyle halledersin

PiedPiper
02 Ocak 2018, 16:08
Çok alakasız bir yerde kalıyor. İnan iki kere çekilecek çile değil + çalışıyorum. Kendi anahtarlarım il dışında olduğu için tamirciye söktürmem gerekecek. 2 kat iş çıkacak.

Yukaridaki arkadas da onu soyluyor zaten. Iki kat is cikmasin..

velizrsln
02 Ocak 2018, 16:16
bir de soran eden olursa egzozun orjinal okey

LynXMaSTeR
03 Ocak 2018, 01:03

hocam kendince tedbirini aldın gittin diyelim, yine bi sorun çıkarsa tekrar uğraşmış olcaksın, boşuna vaktin gitmiş olacak.
önce bi muayene sokun, belki de sorunsuz geçecek, bilemezsiniz. bazıları ses mese takılmıyo, fren lambalarına bakar, arka tekeri frenle kilitlemenizi ister, bir de farlara bakıp geçer.
ama kıl kuyruk birine denk gelirse, plakalıktaki vidaya bile takabilir.

sadraf
03 Ocak 2018, 01:17
Plakada vida varsa yeni plaka cikarin hic affi yok ben yeniletmek zorunda kalmistim.

jimilu
03 Ocak 2018, 17:39
Plakada vida varsa yeni plaka cikarin hic affi yok ben yeniletmek zorunda kalmistim.

Rakam ve harflerin üzerine gelmiyor yine de sıkıntı oluyor mu?.

sadraf
03 Ocak 2018, 17:44
Rakam ve harflerin üzerine gelmiyor yine de sıkıntı oluyor mu?.

Olur benimkide bos yerlere vidaliydi. Plajada hic olmayacakmis vida. Plakaligi motora vidaladiktan sonra plakayi o cerceveye gecirin

eray123
03 Ocak 2018, 18:41
bende yoshımuro var gecemedim bıraktılar orj egzos soruyo sanki gördu hayatına onu