PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KUBA YEDEK PARÇA REZALETİ

demodemo42
31 Aralık 2017, 16:27
Öncelikle herkese selamun aleyküm motorcu abilerim kardeşlerim.Bundan 2 ay önce kuba razore denk getirdim ucuza üstelik sıfır gibiydi daha neyse çamurluğu yoktu Kuba nın kendi sitesine baktım sadece 3 parça malzeme var başka bir şey yok Konya da 20 tane dükkan gezdim hiç abartmıyorum anca buldum sonra tamirciye götürdüm taktırmaya olmaz dedi ön çamurluk bağlantı demiri lazım dedi bu seferde onu aramaya çıktım bu seferde onu bulamadım koca Konya da , neyse yetkili bayiye gittim 1 2 ay sonra gelir dedi şimdi ise çamurluksuz dımdızlak bu yağmurda kaldım velhasıl kelam bu kuba parçalarını temin edebileceğim adam akıllı bir yer var mı arkadaşlar biliyorum Çin malı ama bizimde bütçe bu :pr:

cakyol
31 Aralık 2017, 18:15
Öncelikle aramıza katıldığın için hayırlı olsun. 4 Ağustosta aldığım Tnt25 gidonu çizik teslim edildiğinden beridir stokta olmadığını ama değiştireceklerini söylüyorlar. Üçerler sağolsun sabrımı zorlamaya başladı.

50ccderrodaj
31 Aralık 2017, 18:19
o demirin fotosu varsa git demirciye yaptır bu ülkede hiç bir derdin dermanı yoktur.yani senin durumun iki ucu boklu değnek

demodemo42
31 Aralık 2017, 18:41
Öncelikle aramıza katıldığın için hayırlı olsun. 4 Ağustosta aldığım Tnt25 gidonu çizik teslim edildiğinden beridir stokta olmadığını ama değiştireceklerini söylüyorlar. Üçerler sağolsun sabrımı zorlamaya başladı.

Hoşbuldum kardeşim çok sıkıntı bu yedek parça olayı ufak gibi görünsede

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

o demirin fotosu varsa git demirciye yaptır bu ülkede hiç bir derdin dermanı yoktur.yani senin durumun iki ucu boklu değnek

Ölçülerini bilmediğim için yamuk yumuk olabilir ,motorcuda zaten bende yaparım ama orjinali gibi olmayabilir dedi neyse bende orjinalini bulmaya calısacağım

50ccderrodaj
31 Aralık 2017, 18:54
juba falan genelde çinli motorlar hemen hemen aynı parçayı kullanıyor bi mondiala falan bak ölçüsünü yedek parçacıya sor kuba bayisine

srknsnyz
31 Aralık 2017, 19:03
@demodemo42 bu linkler isini gorebilir belki ?

http://www.kubayp.com/v1/urunler/xcg-100-150/d-aksam-1

http://www.kalyoncumotor.com/kategori/kuba-yedek-parca

https://www.motoyedekparca.com/kuba-yedek-parca

demodemo42
31 Aralık 2017, 19:20
@demodemo42 bu linkler isini gorebilir belki ?

http://www.kubayp.com/v1/urunler/xcg-100-150/d-aksam-1

http://www.kalyoncumotor.com/kategori/kuba-yedek-parca

https://www.motoyedekparca.com/kuba-yedek-parca

ilgi ve alakan için çok teşekkür ederim dostum ama google deki tüm siteleri Konya da ki tüm bayilere baktım yok galiba kendim demirciden yaptırmak düştü

srknsnyz
31 Aralık 2017, 19:23
Rica ederim, insallah halledersiniz

A.Yaman
31 Aralık 2017, 19:49
CR1 le 20 liralık parca için de ben kepazelik çekiyorum. 5 aydır kullanım kılavuzu tasarlıyolar bir türlü gonderemediler.

50ccderrodaj
31 Aralık 2017, 19:52
kendi motorumuza üretmedikçe bu sıkıntılar devam edecektir

demodemo42
31 Aralık 2017, 20:04
Saçmalık kendi parçalarının hepsini sitesine koysa hiçbir şey yok ne parçacılarla uğraşırız sorumsuzlukmu diyeyim bilemedim

MUSTAFA KIR
31 Aralık 2017, 20:06
Bende bir ara parça sıkıntısı çekmiştim. 2 ayda gelir demişlerdi. Motosikleti aldığım bayi ye gittim parça proplemi var dedim. Adam şaşırdı hangi parçayı istiyorsan hemen getirelim dedi. Siparişi verdi 3 gün sonra geldi. Hatta daha yenilerde kontrol paneli sipariş verdim 5 gün sonra gittim parçayı almaya gelmiş bile. Sorun kimde ?

Egee22
31 Aralık 2017, 22:04
Kalyoncumotor,dokuyucu gibi sitelerden alabilirsin ve cg türü çamurlukların çoğu uyumludur örn kanuni Power çamurluk vs takabilirsin dert ettiğine değmez

50ccderrodaj
31 Aralık 2017, 23:19
sahibinden coma bak alibaba vesaire

demodemo42
01 Ocak 2018, 00:11
Bende bir ara parça sıkıntısı çekmiştim. 2 ayda gelir demişlerdi. Motosikleti aldığım bayi ye gittim parça proplemi var dedim. Adam şaşırdı hangi parçayı istiyorsan hemen getirelim dedi. Siparişi verdi 3 gün sonra geldi. Hatta daha yenilerde kontrol paneli sipariş verdim 5 gün sonra gittim parçayı almaya gelmiş bile. Sorun kimde ?
KUBA MI ? SENİN MOTOSİKLET

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

Kalyoncumotor,dokuyucu gibi sitelerden alabilirsin ve cg türü çamurlukların çoğu uyumludur örn kanuni Power çamurluk vs takabilirsin dert ettiğine değmez

Reis ben biraz orjinalciyimdir birazda bu sıkıntı ybr çamurluğu denedim olmadı sabır etcez artık parçayı bulcaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

sahibinden coma bak alibaba vesaire

yok reis hiçbirinde yok

MUSTAFA KIR
01 Ocak 2018, 00:49
Evet benim motor KUBA PARS.
Yardım edebileceğim bişey varsa elimden geleni yapayım. İstersen parçayı bir sorayım varmı ellerinde. Sen bana marka model ve hangi parçayı istediğini yaz ben sorayım.
Yarın iş çıkışı giderim senin için 10 km yol da senin için yaparım. Zaten gezmeyi seviyorum bahanem olur

50ccderrodaj
01 Ocak 2018, 00:49
kardeş konyada havalar nasıl iyiyse çamurluksuz gez baktın ilerleyen zamanlarda bulursan alırsın bulamadın orjinale benzer bi şeyler tak bırak rengi şekli farklı olsun bu parça bulamamak insanları motordan soğutuyor

yürekçe
01 Ocak 2018, 04:24
Şimdi baktım pek çok sitede var çamurluk ve tutucu.. 55 tl+ 49 tl falan.. İyi bakın.

demodemo42
01 Ocak 2018, 18:57
Evet benim motor KUBA PARS.
Yardım edebileceğim bişey varsa elimden geleni yapayım. İstersen parçayı bir sorayım varmı ellerinde. Sen bana marka model ve hangi parçayı istediğini yaz ben sorayım.
Yarın iş çıkışı giderim senin için 10 km yol da senin için yaparım. Zaten gezmeyi seviyorum bahanem olur

Abicim gerçekten çok iyi olur sen bu mesajın altına numaranı bırakırmısın ben seni arayayım gerçekten çok minnettar olurum çok sıkıntı çekiyom iki tane zaç parça yüzünden hep kendim boydan boya ıslanıyom hep motor kir pislik rezalet içinde numaranı bırak ben seni arayayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:29 ----------

Şimdi baktım pek çok sitede var çamurluk ve tutucu.. 55 tl+ 49 tl falan.. İyi bakın.

Kardeşim malesef hepsi uymuyor bu xcg ninki farklı olduğu için uyuşmuyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

kardeş konyada havalar nasıl iyiyse çamurluksuz gez baktın ilerleyen zamanlarda bulursan alırsın bulamadın orjinale benzer bi şeyler tak bırak rengi şekli farklı olsun bu parça bulamamak insanları motordan soğutuyor

Bulamazssam motorcuya yaptırıyımmı yaparım ama orjinali kadar belki olmaz dedi altı üstü 10 santımlik 4 adet demir

MUSTAFA KIR
02 Ocak 2018, 08:37
Abicim gerçekten çok iyi olur sen bu mesajın altına numaranı bırakırmısın ben seni arayayım gerçekten çok minnettar olurum çok sıkıntı çekiyom iki tane zaç parça yüzünden hep kendim boydan boya ıslanıyom hep motor kir pislik rezalet içinde numaranı bırak ben seni arayayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:29 ----------

Kardeşim malesef hepsi uymuyor bu xcg ninki farklı olduğu için uyuşmuyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

Bulamazssam motorcuya yaptırıyımmı yaparım ama orjinali kadar belki olmaz dedi altı üstü 10 santımlik 4 adet demir

Nuramı burda paylasmak yasak mı bilmiyorum. Umarım yasak değildir.
Numara: 05550202221.
Birazdan diyarbakırdan kahramanmaraşa motor ile gidecem, gitmeden sorayım ve olmaz ise k.maraşta da sorarım.

motosero
02 Ocak 2018, 11:01
Hocam konya merkezdeysen hurdalikta motor hurdacilarina bir bak.

demodemo42
02 Ocak 2018, 22:19
[QUOTE=motosero;4269477]Hocam konya merkezdeysen hurdalikta motor hurdacilarina bir bak.[/QU
Merkezdeyim de abi sanmam benim motosiklet modelinde olacağında hep mobylet cup scooter tarzı var

MUSTAFA KIR
02 Ocak 2018, 22:52
Bugün 10 da ara diye mesaj attım. Arasaydın orjinalini bulamadam fakat siverekte senin için bayiye uğradım. Elinde bir çift vardı senden haber gelmeyince parasını verip almadım. Çünkü kabul edecekmisin bilmiyorum.

demodemo42
03 Ocak 2018, 00:25
Bugün 10 da ara diye mesaj attım. Arasaydın orjinalini bulamadam fakat siverekte senin için bayiye uğradım. Elinde bir çift vardı senden haber gelmeyince parasını verip almadım. Çünkü kabul edecekmisin bilmiyorum.

ABİ 2 ADET AYRI AYRI PARÇA OLACAK ONLARSA ALABİLİRSİN PARASINI VERİRİM KARGOYLA BERABER TELEFON NUMARAM 0539 343 8165 AKŞAM 7 DEN İTİBAREN ARAYABİLİRSİN TELEFONU AÇAN KİŞİYE YASİNİ VERİRMİSİN DE ÇÜNKÜ ABİMİN TELİ

MUSTAFA KIR
03 Ocak 2018, 09:53
Ben k.maraştayım. müsait olunca burda orjinalı varsa sorarım. Yada tekrar diyarbakıra dönüşte siverek teki bayiye uğrararım.