PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet sürmek sizin için nasıl bir duygu?

frankestayn1
31 Aralık 2017, 12:35
Evet arkadaşlar cidden merak ediyorum yorumlarınızı bekliyorum :)

zabuzaretta
31 Aralık 2017, 12:39
Uçmanın yere değen versiyonu???

'-'
31 Aralık 2017, 13:09
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/173375-motosiklet-surmenin-seksten-zevkli-olmasi.html

hachiko
31 Aralık 2017, 14:25
Motosiklet yokken ben.. http://www.motosiklet.net/forum/customavatars/avatar126889_4.gif

:mrgreen:

SlimeDont
31 Aralık 2017, 14:42
Sinirlendirici , hırs yapıcı , korkutucu , zevk verici sürmemin sebeplerinden 4 tanesi.

Nikkfurie
31 Aralık 2017, 15:32
her gün trafikten iki saat tasarruf edip hayatı fazla yaşadığıma sevinmekle ,
yüksek riski nedeniyle kaza geçirip erkenden öleceğim ulan ,
korkusu arasında gidip gelmektir benim için motosiklet sürmek :cyclopsan :sunny: :rendeer:

hokahey
31 Aralık 2017, 16:12
kendimi özgürlüğün zirvelerinde hissediyorum. bi rahatlama, ferahlama geliyor. sanki o işi yaparkenki gibi. o iş işte canım, anlarsın.

50ccderrodaj
31 Aralık 2017, 17:14
hem mutluluk hem ölüm duygusu her iki duyguyu aynı anda yaşatan tek şey motosiklet diğer ülkelerde sadece mutluluk yaşatır

karaca3
31 Aralık 2017, 18:19
genelde hafta sonları kullanırım.o haftanın bütün sıkıntı ve sitresini gezerken atarım.
ne kadar stress o kadar km.

ernaltnts
31 Aralık 2017, 18:44
her gün trafikten iki saat tasarruf edip hayatı fazla yaşadığıma sevinmekle ,
yüksek riski nedeniyle kaza geçirip erkenden öleceğim ulan ,
korkusu arasında gidip gelmektir benim için motosiklet sürmek :cyclopsan :sunny: :rendeer:

Aynısının tıpkısı...

Angrypower
31 Aralık 2017, 18:45
Tamamıyla kendimi her düşünce soyutlamaktır benim için. Ne olursa olsun sürerken sadece yola odaklandığımdan olsa gerek. Ne sabah işe gidip akşam gelirken ne de hafta sonu gezerken bu tanım hiç farketmez.

(NOT: Kullanmasını bilmeyip sabah akşam istanbul trafiğinde sürdüğünü zannedenleri görünce özgürlüğüm sekteye uğruyor ama onları geçtikten sonra gene bulutlarda uyumağa devam :joker: )

demodemo42
31 Aralık 2017, 18:59
Ruhunun hafiflemesi bütün derdi sıkıntıyı unutup üstünde sadece kafaya kaskı taktığın bir alet :D birde rahmetlinin dediği gibi Ölümü Ensende Hissetmen tabi 150 cc ile hissedemessinde yinede idare ediyor

eray123
31 Aralık 2017, 19:20
rüzgarla dans etmek

MUSTAFA KIR
31 Aralık 2017, 20:34
Tanımlayamadım bir haz ile kullanıyorum. Çok mutluyum.
Diyarbakırdan antalyaya kontak ac kapat gittim 1 dakika sıkılmadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:26 ----------

Ben harbiden motoru seviyormuşum yav. O kadar yolu bir daha düşündümde ! ☺

54RR
31 Aralık 2017, 21:20
İlk zamanlar güzeldi de artık korkmaya başladım :cyclopsan Bu yıl çok fazla motosiklet kazası ve o kazada ölenleri gördüm belkide bundandır.

Stock Sever
31 Aralık 2017, 21:20
Akışkanlar mekaniği dersinden çıkıp üstüne binince hiçbir şey hissetmemektir benim için. Keza akış, ısı, makel dersleri de buna dahil.

levend84
31 Aralık 2017, 21:30
Depoyu her doldurdugumda pompa fiyatina baktikça, arkamda bir sicaklik hissediyorum,özellikle xmax varken..motorum ise rahatliyor,girtlagindan pahali benzin geçiyor,bin sahip artik hadi gidelim..ilk etapta seleye oturmakta zorlansamda artik aliştim..

faz
31 Aralık 2017, 23:46
Adrenalin istediğin kadar

sash_009
01 Ocak 2018, 02:04
Ya şu dümdüz bomboş yolda giderken bazen siz de slalom yapıyo musunuz?

efemontana
01 Ocak 2018, 02:16
Korunmadan sevişmek kadar özgürcesine

uzay gemisi
01 Ocak 2018, 02:17
tarif edilmesi zor, sınırsız özgürlük.
uçma hissi, ölüm ve yaşam arasında gidip gelmenin sonucu ortaya çıkan adrenalin.
dertlerden, tasalardan kısa süreliğine uzaklaşmak.
kafa dinlemek.
gaz kolunu çevirdikçe artan motor devrinin sesiyle vücuttan akan giden stres.

levend84
01 Ocak 2018, 02:20
Korunmadan sevişmek kadar özgürcesine

Dikkat et hastalik bulaşmasin :)

bursalıali
01 Ocak 2018, 03:11
Şimdi arkadaşlar ben doktor değilim , ancak tıp literatürüne bir terim kazandırmak istiyorum . Bu
Tabiri sanırım sizler de onaylayacaksınız ve tıp tarihine bu bir bursalıali buluşudur diye geçecek.
Yanılmıyorsam fizyoterapi, pediyatrik terapi, hipno terapi gibi birçok tedavi uygulaması var. Sıkı durun, açiıklıyorum - MOTO TERAPİ - Beni alkışladığınızı görür gibiyim . Tevazu göstermeyeceğim.
Gerçekten de alkışı hak etmedim mi? Aslında tıp doktorlarının da bizler gibi motosiklet hastalarına
MOTO TERAPİ reçeteleri yazmaları gerekir . Çünki motosiklet bende çok güzel tedavi görevi yapıyor.
Canım ufak yada büyük herhahgi bir şeye sıkıldığında atlıyorum demir atıma, Birkaç km bile bende terapi
etkisi yapıyor. Can sıkıntısını atmış ve gerekli tedaviyi görmüş olarak geri dönüyorum. İnanın sizlere
de tavsiye ederim. Kalınız sağlıcakla ve mutluluklarla.

crxforever
01 Ocak 2018, 04:03
ekmeğimin kavgası, bir yerlere ulaşmanın en keyifli yolu,
amaçsızca sürdüğüm zamanlardaki özgürlük ve kuralsızlık hissim.
kendi motorum ile yaşadığım bağ ve diğer motorcular ile yolda kurduğum yoldaşlık hissi.
8 yaşında iken mavi tekerli bmx im ile gezinirken yaşadığım hisslerin aynısını 36 yaşında yaşamak.
daha ne anlatayım ki olmasaydı hayat çok daha sıkıcı olurdu.

nicksizbro
01 Ocak 2018, 05:33
Forumun fantezi dünyasına bak

Acayip bir his seksteki his tüm vücuda yayılmış gibi ama tüm duyguların seni motora iticek gazı yavaşça vericen debriyajı yav.....