PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kenan Sofuoğlu 4 Milyon TL'ye Lamborghini Satın Aldı!

Sayfa : [1] 2 3 4

hachiko
29 Aralık 2017, 14:12
https://imageshack.com/a/img922/7898/FqYcI5.jpg

Kenan Sofuoğlu, Lamborghini Aventador aldı.

Kenan Sofuoğlu geçtiğimiz ay sipariş ettiği, Lamborghini Aventador S marka aracını teslim aldı.

Dünya Şampiyonu Sakaryalı Milli Motosikletçimiz Kenan Sofuoğlu otomobilini dün TIR'la Sapanca'daki evine getirtti.
Sofuoğlu'nun yeni aracının değeri ise yaklaşık 4 milyon TL.

Kenan Sofuoğlu'nun garajında iki Mercedes cip, bir Ferrari ve bir de Murat 124 bulunuyor. Başarılı sürücü yeni aracıyla bu sabah Adapazarı'ndaki çok sevdiği dostlarını ziyaret etti.

avmert
29 Aralık 2017, 14:16
Ee napim? :D

The Dude
29 Aralık 2017, 14:26
diyanetspor un bütçesi sağlammış,

bir de yanılmıyorsam uluslararası başarılarda (ya da başarısızlıklarda da) ödenecek çil çil altınlar var,

tevekkeli eleman küçükler liginde takılıyor.

ne diyelim hakkı geçen yoktur umarım.

ayrıca :" ne yapsın bajaj mı çeksin yanlarına ? "

yüzme havuzlu villa,
lamborgini (bak yazamadım bile)
ufaklıklar da aldığı arabanın bakımını nasıl ucuza getirsin diye elinde parça usta arasın ....

hayat ne tuhaf ...

bu da ayrı bir kaynak (http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/galeri-kenan-sofuoglunun-4-milyonluk-yeni-oyuncagi-40693642#page-1)

ilginç olan hürriyete girdiğimde ihh vakfının KUDÜSE KANDİL OL altında felanca numaraya mesaj atın 5 tl bağışlayın reklamı çıkması ...

hasmet
29 Aralık 2017, 14:27
Ee napim? :D

Yok yok konu o değil. "Köprü ve otoyollara ZAM!" haberini kaçırdı ya, kalitesi düşük te olsa bi kaç haber başlığı açıp dominansı yakalamaya çalışıyor. Aslında @Ercument'in dediğini yapıp o başlığı silip yeniden @hachiko'nun açmasına izin vermek lazımdı. @TheDude'un dekolteli elektrikli haberi de çok ilgi çekti. Stres ettiler @hachiko'yu. Haklı adam. Tepki vermeyin fazla. Hatta her okuyan rastgele bi cevap yazsın ki tepede dursun başlık. Ben hemen yazıyorum bi tane:

Vaaaay demek Lambo almış bizim milli apaçi... Yakışır abime.

The Dude
29 Aralık 2017, 14:30
Yok yok konu o değil. "Köprü ve otoyollara ZAM!" haberini kaçırdı ya, kalitesi düşük te olsa bi kaç haber başlığı açıp dominansı yakalamaya çalışıyor. Aslında @Ercument'in dediğini yapıp o başlığı silip yeniden @hachiko'nun açmasına izin vermek lazımdı. @TheDude'un dekolteli elektrikli haberi de çok ilgi çekti. Stres ettiler @hachiko'yu.

kabul edin iyiydi,
zaten aklıma hachikonun haberi okuyup koltukta bir kendini düzeltmesi geldi ilkin ,

Osm@n
29 Aralık 2017, 14:34
Hachiko bu ne hız. Aynı haberde yine tekerlek farkıyla öne geçtin. Neyse ki benim haberde daha fazla fotoğraf var. :flower:

hachiko
29 Aralık 2017, 14:38
Arkadaşlar böyle düşündüğünüz ve söylediğiniz için üzülüyorum..Aklımdan geçmez böyle şeyler defalarca söyledim sabahtan beri bir iki iş vardı onlarla uğraştım..Ben hem çalışıyorum hem bura ile ilgileniyorum hem de çevremle hemde sağlık sorunlarım ile hem özel hayatımla uğraşıyorum akşamları çıkıp ya motorcuya gidip motosikletlerle uğraşıyorum..Hepsini bir arada yürütebilirim...Zaten derim hani böyle birşeye (üyelerin konu açmasına) sebep olduysam çok seviniyorum..

Ya anasını satayım sabahki motorize sarışın 120 fitlik göğüslü karı haberine kimse bık bık etmedi, eee kenan kıllı zayıf bık bık edersiniz :D

MOTORİSK
29 Aralık 2017, 14:41
Kenan için 4 para değil. Birim para olarak TL kazanmadığı için 1 sezonda fazlasını kazanıyordur.

Osm@n
29 Aralık 2017, 14:43
Ya anasını satayım sabahki motorize sarışın 120 fitlik göğüslü karı haberine kimse bık bık etmedi, eee kenan kıllı zayıf bık bık edersiniz :D

Üstüne üstlük bir de Lamborghini'si var.:pr:

Kızıl pars
29 Aralık 2017, 14:51
"Kaç basıyo abi bu"
"lamborçini olum bu 500 basıyo"
"abi hayırlı ossun abi, kaza bela vermesin abi, saol abi"

hasmet
29 Aralık 2017, 14:57
Şaka yahu. Darılmayın n'olur.

Siyahi
29 Aralık 2017, 14:59
Kırmızı ferrarisi vardı. Satmış mı onu?

https://i.hizliresim.com/ByqYBM.jpg (https://hizliresim.com/ByqYBM)

hachiko
29 Aralık 2017, 15:01
Kırmızı ferrarisi vardı. Satmış mı onu?

https://i.hizliresim.com/ByqYBM.jpg (https://hizliresim.com/ByqYBM)

Kenan Sofuoğlu'nun garajında iki Mercedes cip, bir ferrari ve bir de Murat 124 bulunuyor.

Duruyormuş garajında :D

EmirŞengezer
29 Aralık 2017, 15:16
Değirmenin suyunun kaynağını merak ettim.

Alonedark93
29 Aralık 2017, 15:32
Sporcu şampiyon adam olur böyle şeyler.
Michelin Schumacher de zaten diyanet spora bağlı.

xbl
29 Aralık 2017, 15:37
MotoGp ye para yok ama :flower:

_chaotic_
29 Aralık 2017, 15:42
http://karikaturistan.com/wp-content/uploads/2012/04/ss-hayat-cok-mu-guzel-lan.jpg

burak burk
29 Aralık 2017, 15:50
HAram diye idda dan ve diğer şans oyunlarından para almayan adam bunumu almış.desenize lambo ele ayağa inmiş vah vah.değirmenin kaynağını gerçekten çok merak ediyorum.hepsini geçin bu arabanın yıllık vergisi 35 bin tl.hakkıdır sanane diyen illaki çıkar o zaman rossi marqez vs motogp şampiyonları acaba neye biniyor diye merak etmeden geçemiyorum.

Siyahi
29 Aralık 2017, 15:55
https://i.hizliresim.com/V3kqBy.png (https://hizliresim.com/V3kqBy)

Yanlış anlaşılmasın. Malın da mülkünde gözümüz yok. Hakkını veriyor, kazanıyor.
Bende mütevazi yaşamak istiyorum sadece :)

ryangt
29 Aralık 2017, 16:01
plaka yine MA MB MC şeklinde ise 5 kuruş vergi ödemeden VW parasına almış demektir.

abeciMotoru
29 Aralık 2017, 16:01
Sarayın şaklabanı olm adam, azbuz değil yani. ::pulp::

Alonedark93
29 Aralık 2017, 16:07
En çok kazanan sporcuları

1- Manny Pacquiao,
50 milyon dolar, boks
2- Fernando Alonso,
40 milyon dolar, araba yarışı
Floyd Mayweather,
40 milyon dolar, boks
4- David Haye, 24 milyon
24 bin dolar, boks
Wladimir Klitschko, 24 milyon
24 bin dolar, boks
6- Johan Santana, 23 milyon
145 bin dolar, beyzbol
7- Tim Duncan, 21 milyon
300 bin dolar, basketbol
8- Valentino Rossi,
20 milyon dolar, motor
9- Dirk Nowitzki, 19 milyon
92 bin dolar, basketbol
10- Alfonso Soriano,
19 milyon, beyzbol
Carlos Lee, 19 milyon, beyzbol

TanImsIz
29 Aralık 2017, 16:09
Dostlarını ziyaret etmişmiş.. Murat 124 ile etsin ? Havasını attı değilde..

Yarışa çıkmadan önce , rabia işareti yaptığından beri bu herifi sevmiyorum. Milli sporcuymus mus.. Çanak yalayıcısından başka bisey değil.
Bu Akyazı'da yaşayanları görseniz zaten..
Nekadar üfürükcü, hacı hoca ya allah bismillah cı varsa burda.

shoeisever
29 Aralık 2017, 16:13
Kocaeli'de özel hastane açılışına katılmıştı bundan kısa süre önce. Hastanede çalışan arkadaşıma sordum kaç para aldı diye "75-100bin arası bir şey aldı" demişti. Sadece yarım saat durup gitmişti.

EmirŞengezer
29 Aralık 2017, 16:23
Ferraro kaynanadanmış.

http://www.ensonhaber.com/kenan-sofuogluna-kayinvalidesinden-ferrari-jesti-2015-12-08.html

jackonbir
29 Aralık 2017, 16:49
Dünyada malın mülkün arkasından bu kadar konuşulan başka bir millet var mıdır acaba?

MahmutBiner
29 Aralık 2017, 16:56
Ben şahsen Kenanı hiç sevmiyorum. adam dünya şampiyonu ama vizyon 0. İnstagram hesabında takip ettiği tek kişi Cumhurbaşkanı. Koskoca sporcu şampiyonsun sen. Amaç nedir yani ? Tamam çok sevebilirsin bir çok insan sevebilir ama bu neyin egosu neyin gösterişi. Motor sporları takip et yarışçı takip et işinle alakalı yaşa. İnstagram Profile ottoman yazıp gösteriş yapıp öte yandan ferrariye binip lamborghini alıyor. Hadi lan ordan.

RoofRoof
29 Aralık 2017, 17:00
Yıllardır çoluk çocuğun yarıştığı bir kulvarda yarışması da başka bir olay zaten.Milletin basamak olarak gördüğü yeri adam sahiplendi.

beyazsaray
29 Aralık 2017, 17:01
Bende asgari ücret ne kadar olcak acaba diye bekliyorum .neyse.

CrazyBullet
29 Aralık 2017, 17:02
10 sıradan kazançla MotoGP'ye girse 2012'den bu yana 5 senede 5 milyon dolar eder. O paranın vergisini, kişisel harcamaları ve gayrimülk almlarını düş, geriye bir mersedes anca kalır. Şimdi anlıyor musunuz neden MotoGp'de koşmadığını.

Riders Salaries Total Worth Team
Valentino Rossi $10 M $135 M Yamaha Factory Racing
Marc Marquez $10 M $35 M Repsol Honda Team
Jorge Lorenzo $7 M $30 M Yamaha Factory Racing
Dani Pedrosa $2.5 M $28 M Repsol Honda Team
Nicky Hayden $4 M $25 M Aspar Team
Stefan Bradl $2.7 M $15.5 M LCR Honda
Alvaro Bautista $2 M $13 M Gresini Racing
Cal Crutchlow $1.8 M $7.5 M Ducati Team
Andrea Dovizioso $1 M $5.5 M Ducati Team
Colin Edwards $1 M $4 M Forward Racing

_chaotic_
29 Aralık 2017, 17:31
10 sıradan kazançla MotoGP'ye girse 2012'den bu yana 5 senede 5 milyon dolar eder. O paranın vergisini, kişisel harcamaları ve gayrimülk almlarını düş, geriye bir mersedes anca kalır. Şimdi anlıyor musunuz neden MotoGp'de koşmadığını.

Riders Salaries Total Worth Team
Valentino Rossi $10 M $135 M Yamaha Factory Racing
Marc Marquez $10 M $35 M Repsol Honda Team
Jorge Lorenzo $7 M $30 M Yamaha Factory Racing
Dani Pedrosa $2.5 M $28 M Repsol Honda Team
Nicky Hayden $4 M $25 M Aspar Team
Stefan Bradl $2.7 M $15.5 M LCR Honda
Alvaro Bautista $2 M $13 M Gresini Racing
Cal Crutchlow $1.8 M $7.5 M Ducati Team
Andrea Dovizioso $1 M $5.5 M Ducati Team
Colin Edwards $1 M $4 M Forward Racing

Simdi motogp den daha çok mu kazaniyor?

mustick
29 Aralık 2017, 18:12
Kenan’ın züğürdü MAL’ın çenesini yorarmış.
Adam yarışlardan yıllık milyon eurolar kazanıyor. O binmeyecek te kim binecek?

Birkan07
29 Aralık 2017, 18:15
Bundada vardır belki :)

https://youtu.be/ab9F9QjuaEs

nzm75
29 Aralık 2017, 18:15
Helal olsun alsın tabi şampiyonumuz bayrağımızı taşıyor Topçular milyon dolar alıyor sezonun yarısını oynamıyor kenan neden almasın

Birkan07
29 Aralık 2017, 18:35
Helal olsun alsın tabi şampiyonumuz bayrağımızı taşıyor Topçular milyon dolar alıyor sezonun yarısını oynamıyor kenan neden almasın

Kenan'ı ülkemizde yolda görse tanıyacak 1 milyon kişi var mıdır sence?

Ülkemizin en çok takip ettiği spor futbol ve inanılmaz paralar dönen bi sektör. Artık bi spor dalı değil sektör oldu futbol.

Ayrıca alsın tabi binsin, helali hoş olsun kendi parasıyla almıştır. Bizim buna uyuzluğumuz yalakalığından dolayı. İnstagramına falan hiç bakmadım ömrümce ama sadece tayyipi takip ediyomuş ve rabia yapa yapa geziyo. Ulan bu kadar hassassın madem bu konularda 4 milyona gelişmemiş bi ülkede şehir yaparsın. Baksaydı suruyeli kardeşlerine. Bizi de kurtarırdı hem. Nefret ediyorum yalakalardan. Bide amputede vardı.

Sen şampiyon olmuşsun, beşiktaş sana stadı açmış, 41bin kişi seni canlı, milyonlarca insanda ekrandan takip etmiş. Hepimiz sevinmişiz, maç sonrasında daha sahanın içinde canlı yayında konuşuyo diyo ki " şu hayatta en çok istediğim şey SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'LA bir kere olsun tokalaşa bilmek, onu canlı görebilmek " falan dedi. Gözümde bacağını pantalonun içine katlayıp trafik ışıkta para dilenenlere döndü. Allah bu ülkeden para çalanında, bundan bir şekilde faydalananlarında, bizede ekmek düşer, bi yerlere geliriz diye yalakalık yapanlarında belasını versin.

hasmet
29 Aralık 2017, 19:05
Sahsen nefret edebilirsiniz ama ülkenizin ismini yurt dışında temsil eden bu yetenekli insanlara o noktada destek olmak lazım bence. By Fazıl Say için de geçerli, Kenan Sofuoglu için de...

Ahmet Turan Peker
29 Aralık 2017, 19:20
Kenan Sofuoğlu nun böyle bir araca binmesi tabii ki yakışmamış bence de. Ha kendi parası almış bize b...k yemek düşer.

Ama sırf bu adam sizin gibi düşünmüyor diye...ki aksi olsaydı elinde şampanya şişesi poz verseydi o arabaya bilmem hangi mankeni atsaydı..... O zaman burda bu adamın mesleğine laf uzatan zevat ne derdi acaba...
Samimi olmak gerekirse öyle olsa ben sevmezdim ilgilenmezdim ama hakarete varacak yorum da yapmazdım herhalde

matrax33
29 Aralık 2017, 19:43
En çok kazanan sporcuları

1- Manny Pacquiao,
50 milyon dolar, boks
2- Fernando Alonso,
40 milyon dolar, araba yarışı
Floyd Mayweather,
40 milyon dolar, boks
4- David Haye, 24 milyon
24 bin dolar, boks
Wladimir Klitschko, 24 milyon
24 bin dolar, boks
6- Johan Santana, 23 milyon
145 bin dolar, beyzbol
7- Tim Duncan, 21 milyon
300 bin dolar, basketbol
8- Valentino Rossi,
20 milyon dolar, motor
9- Dirk Nowitzki, 19 milyon
92 bin dolar, basketbol
10- Alfonso Soriano,
19 milyon, beyzbol
Carlos Lee, 19 milyon, beyzbol

Bu liste güncel değil. Futbolculardan bu listede olması gereken bi sürü isim var. Carlos tevez, neymar gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:41 ----------

Kenanla hayat görüşü olarak çok zıt olmamıza rağmen helali hoş olsun şampiyona derim.

Tercihini beğenmedim ama. Sakızdan çıkan oyuncak arabalar gibi.

bursagsli
29 Aralık 2017, 19:44
İyi bir sporcusun eyvallahta. Bir sporcu olarak siyasi tarafını belli etmemeliydi. Sarayın kapısında yatarsa ferrari alırsın. Memleketin bir tarafında millet ekmeğe muhtaç,bir tarafı ise para harcayacak yer arıyor

matrax33
29 Aralık 2017, 19:59
İyi bir sporcusun eyvallahta. Bir sporcu olarak siyasi tarafını belli etmemeliydi. Sarayın kapısında yatarsa ferrari alırsın. Memleketin bir tarafında millet ekmeğe muhtaç,bir tarafı ise para harcayacak yer arıyor
Savunmak gibi olmasında, bu adam saray bekçiliği sayesinde mi aldı o arabayı gerçekten? Dünya şampiyonlukları yetmez mi o arabayı almak için? Ben daha fazlalarını kazanıyordur diye düşünüyorum.

TEKNECI
29 Aralık 2017, 20:02
vergisini vermis mi?
vergisiz MA plakayi nasil almis?
bu araba icin vermedigi vergi, diger vergi verenlerden, asgari ucretliden alinmis mi?

hokahey
29 Aralık 2017, 20:19
la adam çalışmış almış, neden dellendiniz şimdi siz?

kenan'dan ben de pek hazzetmiyorum ancak isterse mars'ı alsın banane?

nicksizbro
29 Aralık 2017, 20:22
Ben de sevmiyorumda kimler neler alıyor haberini yapmaya kimsenin totişi yemiyor.

hachiko
29 Aralık 2017, 20:26
Şaka yahu. Darılmayın n'olur.

Blok... :cat:

fz6_fazer
29 Aralık 2017, 20:30
3 sene öncesine kadar,para kazanmıyorum diye sızlanırıyordu,taki malum partiye yaslanınca mütevazi bir hayat yaşıyor YERSEN

''4kg lık yarış elbisesi THY ye ağır geldi.'' Başlığıyla yayınlanan açıklamada Kenan Sofuoğlu 2014 yarış sezonu ilk testleri icin bu cumartesi Portekiz e gideceğ bu testlerde kullanacağı yarış elbisesi üretildiği ülke Pakistandaki resmi tatil sebebiyle posta ile yetişemeyeceğinden THY den yardım istendiği belirtilerek ''Bir hafta boyunca arayıp ulaşmadık THY yetkilisi kalmamasına rağmen ne yazıkki THY en üst yetkilileri dahil hiçkimse bu konuda kendisine yardımcı olmadı.'dedi " Türkiye nin üç kez dünya şampiyonu olmuş milli sporcusu olarak THY ye karşı bir kırgınlığım zaten vardı. 2010 sezonunda Honda ile kazandığım dünya Şampiyonası'ndan sonra Honda THY ye bir mektup yollamıştı. Mektupta Türk sporcu Kenan Sofuoğlu'nun dünyadaki en büyük yeteneklerden biri olduğu ve dünyanın en büyük organizasyonlarında yarışabilmesi için gereken tek şeyin bir sponsor desteği olduğu belirtilmişti. En başta bu mektup benim için bir gurur kaynağıydı. Dünyanın en büyük motosiklet firması yeteneklerimi görmüş ve benden övgüyle bahsediyordu. Ancak THY den gelen cevap benim için bir hayalkırıklıydı. Aynı dönemde THY Avrupa'daki en zengin futbol kulüplerine sponsorluk yaparken kendi ülkesinin milli sporcusunu görmezden geliyordu. Çok şükür ki o dönemde başbakanım ve spor bakanımın bana verdikleri şahsi destekle hala Türkiyemizi temsil edebiliyorum. " "2012 sezonunda Portekiz'de şampiyonluğumu ilan ettigimde THY nin tarifeli uçağı ile dönerken uçakta yolcu olacağımı öğrenen uçuş ekibi beni ekonomi klas yerine daha müsait durumdaki business klasta ağırlayıp rahat ettirmek istemeleri THY yetkilileri tarafından engellenmişti." "THY yaptığı reklamlar ve sponsorluk anlaşmaları gibi milyonlarca dolarlık bütçe ayrılan faaliyetlerde Türkiye'nin kaynaklarını yabancı sporcular ve takımlara harcarken ülkemizin geleceği gençlerimizin hakkını yemektedir. Ne şahsım ne yetiştirdiğim genç sporcular nede başka bir spor dalından hiçbir genç bu milletin kaynaklarıyla kurulmuş en büyük kurumu THY den bir destek görmedikleri gibi bu genç sporculara müsabakalar için yaptıkları seyahatlerde hiç bir kolaylık gösterilmemiştir. Bu gençler yeteneklerini uluslararası alanlarda sergileyip birer yıldız sporcu olabilmek için çoğu zaman bir uçak biletine muhtaçken THY nin golf gibi bir dalda bir yabancıyı milyon dolarlar vererek Boğaz'da bir atış yapması için getirmesi oldukça manidardır. Türk halkının yazılı ve görsel basından izlediği reklam ve haberlerin perde arkasındaki gerçekler bunlardır." "Sonuç olarak bende her Türk gibi ülkemi milletimi bayrağımı ve kendi degerlerini seven ve tercih eden bir vatandaşım. Ancak THY nin bu tavrından rahatsızlığımı herkesin bilmesini isterim.

BLUERAY
29 Aralık 2017, 20:36
Bu yazılanlar içerisinde, aranızda Kenan'ı yakından gören, tanışan, sohbet eden. tek başına antreman yaptığı bir zamanda kenardan kıyıdan da olsa izleyen, motoruna el atıp minibüsünden indiren, teeee ordan aldığı iki simitin birini sallama çay ile içen içen, antremandan önce ve sonra yapmış olduğu bir faaliyeti bilen kimse varmı...

Var olduğuna inanmıyorum. Birtakım boş ve sadece öngörü içeren mesajlar gördüğüm için inanmıyorum.

Lombarcini almış... alcek tabi ne var, zoruna mı gitti... Kenan Sofuoğlu eşşekle mi gezicek. Böyle bir araç alması için ille de fitbolcumu olması gerek....

Anlamıyorum arkadaş, bu memleketin sporcusu, sanatçısı, edebiyatçısı, bilim adamları sefalet içinde mi yaşasınlar.. İş adamı iş adamlığı ile trilyon kazanıyorsa bilim adamı da bilim adamlığı ile, sporcusu sporu ile, dansçısı dansı ile o parayı kazanabilmeli...

O kadar şikayetin var ise sen de yap sende kazan... Önünde engel mi var.

Yok efendim partiye yaslamış çatalını... Nedir bu parti meselesi.. nereye kadar...Parti hangi sporcuya gizli ödenek sağlamış, kimi almış ta siyasi rejim ile sporcu yapıp uluslararası kontöktörde temsil ettirmiş kendini, hangi yarışmayı kazandırmış.. Yapmayın allah aşına yaa... Bu konular bu kadar sığ değildir. Basit değildir...

hasmet
29 Aralık 2017, 21:05
Yok efendim partiye yaslamış çatalını... Nedir bu parti meselesi.. nereye kadar...Parti hangi sporcuya gizli ödenek sağlamış, kimi almış ta siyasi rejim ile sporcu yapıp uluslararası kontöktörde temsil ettirmiş kendini, hangi yarışmayı kazandırmış.. Yapmayın allah aşına yaa... Bu konular bu kadar sığ değildir. Basit değildir...
Parasını kazanmıştır, harcamakta serbesttir, bunda sorun yok. Ama yukarıdakine katılmıyorum.

Şimdiki iktidar, etkili tüm kesime, gazetecilere, bilim insanlarına ve sanat insanlarına ciddi şekilde baskı uyguluyor, muhalif olanlara tabii ki. Karakteri zayıf olanlar yağcı oluyor, olmayanlar da ya susuyor, ya katlanıyor veya kaçıyor.

Bir sporcumuz olarak Kenan Sofuoglu'nun başarılarıyla gurur duymakla beraber şahsen karaktersizin teki olduğunu düşünüyorum.

Mamba09
29 Aralık 2017, 21:16
Bu adamı sevmiyorum ama burda kıskançlıklarından çatlayan, saçma sapan konuşan adamları hiç sevmiyorum.

BLUERAY
29 Aralık 2017, 21:23
Haşmet Üstadım, tamam her konuyu uslübünce tartışalım ama şimdi sade bir vatandaş bile olsa Kenan'a yağcı ve karaktersiz demen sence de biraz ağır olmadımı. Cevap hakkı bulunmasına durum itibarı imkan olmayan birisine gıyabında hakaret etmek sence doğru mu... Tabiki değildir çünkü senin tüm samimiyetin ve içtenliğinle fikrini yazdığını biliyorum. Hani bazen kelimelerin ucu kaçabiliyor. Hepimiz yapabiliyoruz, ağır konuşabiliyoruz bazen. Seni anlayabiliyorum üstad. Fikrine saygım var, neticede akıl olmayan yerden fikir çıkmaz. Ama hani azcık birazcık daha sakin ve kelime seçici olsak... Ne dersin, daha bi süper daha bi şahane olmaz mı?

nayken81
29 Aralık 2017, 21:29
Burada kimsenin araba falan umurunda değil bence.İnsanların isyanı iki yüzlülüğe ,riyakarlığa.Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.Kimse sergen yalçının malını,arabasını konuşuyormu?