PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön tekerlek tutunmayı bıraktığında yapılması gereken

Turgetson
15 Ekim 2017, 23:13
Merhaba arkadaşlar,

ön tekerlek baktınız kaymaya başladı ve hatta motor yattı diyelim, panik olmayın https://www.youtube.com/watch?v=Gn7dZz2GyQ0

bunu yaparsaniz motor tekrar ayağa kalkıyor,sadece biraz pratiğini yapmak lazım,

mfBulut
15 Ekim 2017, 23:17
Pratikle bile olsa bunu yapabilecek biri varsa aramızda, onun için bir sponsor bulup yarışlara yollamalıyız bence.

voljjn
15 Ekim 2017, 23:20
Yarın hemen gidip yapayım, zaten hergün tulumla gezdiğimiz için diz kapaklarında titanyum kaplama var o yüzden diz kapağını elimede almam ooohhh. Ülkemin asfaltıta moto gp asfaltından kaliteli zaten ah parti forevır. Öbürsü günde gider moto gpde başlarım artık bu yetenekle ne sürüncem lan, hava binbeşyüz karizma tavan.

hokahey
15 Ekim 2017, 23:32
şakaysa komik, gerçekse yine komik. her halükarda komik.

qıp
15 Ekim 2017, 23:34
evet
kalkar ve bi güzel tokatlar

https://www.youtube.com/watch?v=TpeNWxHF6uI

Ekarademir
15 Ekim 2017, 23:36
Aynı durumda olsam besmele çeker motoru bırakırım.

matrax33
15 Ekim 2017, 23:43
vidyoyu oynatsa anlayacamda erman toroğlu gibi durdurup 2 saat çene dövüyor.

Boldpilot
15 Ekim 2017, 23:52
Merhaba arkadaşlar,

ön tekerlek baktınız kaymaya başladı ve hatta motor yattı diyelim, panik olmayın

EşhedüenlailaheillAllah ve eşhedüenneMuhammedenabduhuveresulü deyin

bunu yaparsaniz motor tekrar ayağa kalkıyor,sadece biraz pratiğini yapmak lazım.

huseyin.
16 Ekim 2017, 00:10
Merhaba arkadaşlar,

ön tekerlek baktınız kaymaya başladı ve hatta motor yattı diyelim, panik olmayın

EşhedüenlailaheillAllah ve eşhedüenneMuhammedenabduhuveresulü deyin

bunu yaparsaniz motor tekrar ayağa kalkıyor,sadece biraz pratiğini yapmak lazım.

Allah ta seni güldürsün :))
Bu arada videodan hiçbir şey anlamadım. Sanıyorum sorun bende :)

kefkes
16 Ekim 2017, 00:13
Yolda bariyer ya da kaldirimla aradaki mesafe çok az oldugundan motoru toplayamıyorum, yoksa ohoo:) Forumda varsa böyleleri tebrik ederim, calışmasını yapacak arkadaşları da şimdiden kutluyorum.

Ben böyle durumlarda 'şimdi s#*tık' deyip salıyorum gitsin, motoru..

LynXMaSTeR
16 Ekim 2017, 00:52
https://www.youtube.com/watch?v=F3qtN27EuV8

hasmet
16 Ekim 2017, 01:17
Teşekkürler. Yarın işe gidiyorken deneyim bi kaç kez. İşten dönüşte kapmış olurum olayı.

Bi gün sonra da Japonca öğreneceğim. Çarşamba da açık kalp ameliyatı deneyeceğim. Ama Çarşambadan sonra yoğun olacağım. Ufak bi nükleer santral projem var da. Haftasonuna kadar biter ama.

oznkrçm
16 Ekim 2017, 01:17
Pratik nasıl yapacağız? Ben ona takıldım.
Pratik olsun diye motoru yatırıp yatırıp kaldıracak mıyız?

levend84
16 Ekim 2017, 03:14
Rahat birak motoru,yattiği yerde dinlensin..

zekeriyaimam
16 Ekim 2017, 09:50
Abicim o adam 3 yaşından beri motor sürüyor pistte,19 yaşında motogp şampiyonu oldu, şimdi de 4. şampiyonluğuna koşuyor.

oialdemir
16 Ekim 2017, 10:36
https://www.youtube.com/watch?v=mqthX3QX49k

Biraz boyunuz posunuz varsa Loris Baz gibi de yapabilirsiniz :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

Abicim o adam 3 yaşından beri motor sürüyor pistte,19 yaşında motogp şampiyonu oldu, şimdi de 4. şampiyonluğuna koşuyor.

Dün ki yarışı Dovi kazandı 11 puan fark var. Çokta emin olmamak lazım. Ducati 2007 den beri şampiyonluk yaşamadı. Aç köpek gibi saldıracaklar son bir kaç yarışa :)

Kızıl pars
16 Ekim 2017, 10:42
Benden başka yapabilen birisinin olduğunu hiç düşünmemiştim.

Başka numaralar bulmam lazım.

artemis99
16 Ekim 2017, 10:46
Yarış sürüşünü nasıl da hemen trafiğe bağladınız yani pes doğrusu. Ben hala alaka kuramadım bile bir de pratik yapın diyorsun. Bunun onda birini normalde yaşayan kişi kendini yerde bulur hiç kasmayın öyle kurtulacağım diye. Motor yattı dersen zaten kendin de yol kenarında bariyerde veya söylemek istemediğim bir yerde yatıyor olarak bulursun. :)

killingroad
16 Ekim 2017, 11:14
Ben yapıyorum güzel teknik çok keyifli oluyo. ? :D

Hayır marc'ın ne yaptığını anlayan var mı ki? :D

Turgetson
16 Ekim 2017, 11:34
Yarış sürüşünü nasıl da hemen trafiğe bağladınız yani pes doğrusu. Ben hala alaka kuramadım bile bir de pratik yapın diyorsun. Bunun onda birini normalde yaşayan kişi kendini yerde bulur hiç kasmayın öyle kurtulacağım diye. Motor yattı dersen zaten kendin de yol kenarında bariyerde veya söylemek istemediğim bir yerde yatıyor olarak bulursun. :)

siz de bunu nasıl ciddiye aldınız pes doğrusu :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:33 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=mqthX3QX49k

Biraz boyunuz posunuz varsa Loris Baz gibi de yapabilirsiniz :)[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

Dün ki yarışı Dovi kazandı 11 puan fark var. Çokta emin olmamak lazım. Ducati 2007 den beri şampiyonluk yaşamadı. Aç köpek gibi saldıracaklar son bir kaç yarışa :)

Marquez denen adam varken kimse sampiyonluk hayali kurmasın

oialdemir
16 Ekim 2017, 11:42
Bir kere düşersin puan çıkaramazsın yarıştan olan olur. Çok emin olmamak lazım :)

killingroad
16 Ekim 2017, 11:49
Bu sene Marc çok yükske ihtimalle şampiyon. Dovi çok güzel zorluyor, ama Marc Dovi kazandığı zaman ikinci olmayı ihmal etmiyor. :)
Ha Marc varken başkası şampiyonluk hayali kurmasın lafına katılmıyorum, oldu bile başkası zaten. Marc şu an en büyük olacağı yolunda sinyaller vererek ilerliyor ama belli de olmaz. Kimse bilemezdi tahmin edemezd Rossi'nin kariyerindeki 2006, 2007, 2011, 2012 senelerini. Honda ikinci defa aynı salaklığı yapıp Marquez'i de kaçırmaz muhtemelen, ama ne olacağı da belli olmaz.

Jemand
16 Ekim 2017, 11:52
https://media.giphy.com/media/mueoRj5u6RHeU/giphy.gif

Turgetson
16 Ekim 2017, 12:02
Bu sene Marc çok yükske ihtimalle şampiyon. Dovi çok güzel zorluyor, ama Marc Dovi kazandığı zaman ikinci olmayı ihmal etmiyor. :)
Ha Marc varken başkası şampiyonluk hayali kurmasın lafına katılmıyorum, oldu bile başkası zaten. Marc şu an en büyük olacağı yolunda sinyaller vererek ilerliyor ama belli de olmaz. Kimse bilemezdi tahmin edemezd Rossi'nin kariyerindeki 2006, 2007, 2011, 2012 senelerini. Honda ikinci defa aynı salaklığı yapıp Marquez'i de kaçırmaz muhtemelen, ama ne olacağı da belli olmaz.

Bu sene için hayal kurmasın dedim,dediğin gibi Honda umarım kaçırmaz ne istiyosa verilmeli :)

killingroad
16 Ekim 2017, 12:03
Bu sene için hayal kurmasın dedim,dediğin gibi Honda umarım kaçırmaz ne istiyosa verilmeli :)

He aynen bu sene ben de öyle düşünüyorum.
Ha işin aslı, Ducati'nin yol motorlarını ne kadar sevsem de Ducati MotoGP takımını hiç sevmedim, ama bu ikilinin arasında da Dovi'nin kazanmasını istiyorum. Ama pek mümkün görünmüyor, dediğim gibi Marc hep yukarıda, Dovi geriledi mi çıkamıyor. Bir de aero karenajdan sonra Ducati düzlük avantajını kaybetti, fren avantajı kaldı geriye sadece.

birbilent
16 Ekim 2017, 23:47
ben de hep böyle kalkarım.. ama asfalt temiz değilse üzerimdekiler kirleniyor, yedek giysim yoksa motoru öyle bırakıyorum

Turgetson
03 Kasım 2017, 09:38
bizim Marquez havyanı gecen yarışta yine aynı seyi yapmış,işte bunlar hep pratik

https://www.youtube.com/watch?v=gZm5CZeGkP4

snappy x
03 Kasım 2017, 10:15
Adam bildiğin motorla sevişiyo lan

*,*
23 Mart 2018, 22:24
"Adam bildiğin motorla sevişiyo lan"

EUOGLU
23 Mart 2018, 22:46
Kendı yaptığım: eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü anne muhammeden abduhu ve resulü

CriminalS
23 Mart 2018, 22:59
Benim saten ön teker yere değmiyoki her çukurda sekiyo

ozan1991
23 Mart 2018, 23:11
Arka teker kayınca kurtarıyoz da ön teker ciddi sıkıntı hamle yapmak yerine güzel anılarınızı canlandırın gülerek gidin :)

CriminalS
24 Mart 2018, 00:01
Benim saten ön teker yere değmiyoki her çukurda sekiyo

Habire tank slapper yapıyor da alıştım

levend84
24 Mart 2018, 00:16
Habire tank slapper yapıyor da alıştım

Tank slapper ??

Drift kullanıcısı olduğuna eminmisin?bence sen bizi forumda iyi kafalıyorsun,avatarada basık motor resmi koymussun ohh..

CriminalS
24 Mart 2018, 00:36
Tank slapper ??

Drift kullanıcısı olduğuna eminmisin?bence sen bizi forumda iyi kafalıyorsun,avatarada basık motor resmi koymussun ohh..

Nası ya işte full basık oldugundan çukura fln birden vurunca tankslapper bi sağa bi sola hızlıca dönmeye başlıyor direksiyon iyi işim gücüm yok 2017 nin başından beri forumu trollicem 😂😂😂
Ne yani drifti olanlar böle seyleri bilemezmi sjsjsjsj

tozlu
24 Mart 2018, 02:10
bile isteye bunu yapan çıkarsa anahtarları veriim gitsin, ön teker kayması demek asfalt demektir bizim için

something123
24 Mart 2018, 09:38
Allahu ekber diyip, ya Allah bismillah moodunda motordan paraşütümle ayrılırım :cherry:

Cevonline
24 Mart 2018, 11:33
E valla süpermiş bunun pratiğini yapıyım hemen ben bi koşu (=

YasinC
24 Mart 2018, 12:10
Bunu yapabilen durmasın burada direk yarış takımları ile iletişime geçsin.

dasmehdix
24 Mart 2018, 12:25
O da bişey mi?Bizim "300le giderken karşısına tır çıkınca motoru yatırıp tırın altından geçen" abilerimiz var tabi yersen:cherry:

hasmet
25 Mart 2018, 01:55
O da bişey mi?Bizim "300le giderken karşısına tır çıkınca motoru yatırıp tırın altından geçen" abilerimiz var tabi yersen:cherry:

Abi degil yahu, bizim ufaklik:

https://www.youtube.com/watch?v=ezf5oeP3eRE

matrax33
25 Mart 2018, 02:47
Abi degil yahu, bizim ufaklik:

https://www.youtube.com/watch?v=ezf5oeP3eRE

Bu adam tövbe edip hacıya gitmiştir.