PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İNTERKOM için KASK kulak kısmındaki KÖPÜĞÜ oymak?

avmert
11 Ekim 2017, 19:12
arkadaşlar merhaba interkomum geldi.
mt blade kaskımın interkom kulaklığı için boşlukları vardı fakat çok ufaktı anlamadım bende. birazcık çevresini genişletmem gerekiyordu.
kulaklığın ölçüsünü alarak sanırım 1.5 mm kadar çevresini genişlettim neşter tarzı bir aletle. köpüğün tamamen altına inmedim.
bulunan boşluğun çevresini 1.5 mm genişlettim

sizce bu bir sorun mu? ben birşey olmayacağını düşünerek bunu yaptım

artçı kaskı içinde montaj yapıcam. yorumlarınıza göre onu da yapıcam eğer sorun olmaz ise

Mexico
11 Ekim 2017, 19:15
Aynısını bende yaptım.

Dün akşam ölümüne bir kaza yaptım, sorun çıkmadı. aynen devam :)

avmert
11 Ekim 2017, 19:24
Aynısını bende yaptım.

Dün akşam ölümüne bir kaza yaptım, sorun çıkmadı. aynen devam :)

Geçmiş olsun hocam teşekkür ederim yorumunuz için.
Konu önemli değil de umarım siz de bir şey yoktur?

ENİGMA
11 Ekim 2017, 21:45
bende dibine kadar oydum parçaladım hatta bir şey olacağını sanmam sonuçta bütününe ellemiyoruz

Lazasker
11 Ekim 2017, 23:20
Benim Nolan'ın da interkom kulaklık yeri küçüktü ama kulaklığı küçük dairenin üstüne yapıştırdım ben. Hem kulağıma daha yakın oldu ses nistepen daha iyi gelir diye düşünüyorum. Bir şey olur mu olmaz mı bilmem de ben hayatta kesmezdim. :)

Ekarademir
11 Ekim 2017, 23:32
Bi abi var geçenlerde sohbet ediyorduk. Eski motorculardan. Gençliğinde kaskın içini oyup hoparlör takmış. Motorun depo üstünede teyp. Kabloyu fişli yapmış motora binince takıyormuş. Tabi o zamanlar mp3 yada akıllı telefon filan yok. O aklıma geldi yazıyı okuyunca. Tabi o kaskı kaza anında korusun diye değil soğuktan korusun diye takıyormuş. :mrgreen:

sey_47
12 Ekim 2017, 00:09
Bence sıkıntı yok
Aynı kasktan var bende, 1,5 önce aldım intercomu büyük geldi, delikleri doldurdum üstüne intercomu hapıştırdım.
Uzunyollarda kulak kepçesinin köşeleri acımaya başladı. Sonuçta intercom hafif şişilk yapıyprdu.
Dayanadım en sonunda bende oydum, şimdi daha rahat kulaklarım.
Bir sıkıntı yaşamadım.
Kaskın dayanıklılığına etki etmez galiba düşünüyoum.