PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KIŞIN SCOOTER KULLANILIRMI

bakidnc12
09 Ekim 2017, 16:58
ARKADAŞLAR MALUM ÖNÜMÜZ KIŞ KIŞIN SCOOTER KULLANAN VARMI NE GİBİ ÖNLEMLER ALINIYO KIŞ LASTİĞİ TAKINCA İŞE YARIYO DİYOLAR AMA OTURDUĞUM YER KIRSAL Bİ ALAN OLDUĞU İÇİN KAR BİRAZ YOĞUN OLUYO AMA MOTORDAN 1 AY BOYUNCA AYRI KALAMAM Bİ AKIL VERİN:):)

twisten
09 Ekim 2017, 17:19
ARKADAŞLAR MALUM ÖNÜMÜZ KIŞ KIŞIN SCOOTER KULLANAN VARMI NE GİBİ ÖNLEMLER ALINIYO KIŞ LASTİĞİ TAKINCA İŞE YARIYO DİYOLAR AMA OTURDUĞUM YER KIRSAL Bİ ALAN OLDUĞU İÇİN KAR BİRAZ YOĞUN OLUYO AMA MOTORDAN 1 AY BOYUNCA AYRI KALAMAM Bİ AKIL VERİN:):)

Buna biraz siz karar vermelisiniz. Yerde kar varsa kullanamazsınız. Ayrıca kırsal alan demişsiniz muhtemelen çamurda olacaktır. Duruma göre kullanabilirsiniz ama kışlık kıyafet şart tabi...

acemi60
09 Ekim 2017, 17:21
Kışın skuter kullanılır. Fakat forumda büyük harf kullanılmaz. :) Kafanı gözünü yarmaya niyetli değilsen karda skuter kullanılmaz.

Pulsar41
09 Ekim 2017, 17:38
Tak Michelin City Grip keyfine bak.

bakidnc12
09 Ekim 2017, 17:42
yeniyim kardeşim bilgi yoktu bilgi için sağol:)

artemis99
09 Ekim 2017, 18:30
Kırsalda köyde kullanıyorsan ve asfalt yoksa sıkıntı olur, kar mar diyorsun, boşuna zorlama istersen çek brandayı. Şehirde olsa ok her türlü kullanılır.

Tİme_shİft42
09 Ekim 2017, 19:18
Buzda çok dikkatli olmak gerekir

Yokuş varsa karbuz olmaması gerekir patinaja düşüyor

Rookie Rider
16 Şubat 2018, 23:31
nerede kullandığına bağlı. ben bankaya şuraya buraya gitmeye sym kullanıyorum. Yağmur yağdığında çukurlar gözükmüyor ve çok yavaş gitmek zorunda kalıyorum. Tekerler çok ince kalıyor.

EUOGLU
16 Şubat 2018, 23:38
Asıl scooter kullanılır bi diz örtüsü devam

atalayalper
25 Şubat 2018, 00:28
Yağmur, çamur bir yere kadar biniliyor da kar, buz gibi durumlarda mazallah gereksiz aksiyon olmuş olur.

master_eae
22 Temmuz 2018, 22:55
Bizim buralarda (antalya) kar yağmıyor. Yağmur yağdığında kullanacağımı düşünmüyorum fakat acaba kış lastiğini taksak biraz da temkinli kullansak ıslak zemin riskini ortadan kaldırır mıyız?

darkmotor
22 Temmuz 2018, 23:18
Yağmurda veya karlı havada skuter daha rahat oluyor, diz örtüsü taktığınız taktirde, ayaklarınız kapalı bir kutudaymış gibi oluyor ne üşüme, nede ıslanma olmuyor.Tabi kışlık elcikleri de unutmamak gerek.