PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosikletli 3 kişinin metrelerce havaya uçtuğu o anlar kamerada

vişneçürüğü
06 Ekim 2017, 16:41
Kilis'te, hastane kavşağında motosiklet ile otomobilin çarpışması sonucu motosikletteki 3 kişi metrelerce havada uçarak yere düşerek yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, M.B. yönetimindeki motosiklet hastane kavşağında M.M.U. yönetimindeki otomobile kırmızı ışık ihlale yaparak hızla çarptı. Çarpmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü M.B. motosiklette yolcu olarak bulunan B.Ş. ile H.Ş. metrelerce havaya yükselerek yere düştüler. Kazada motosiklet sürücüsü ile motosiklette yolcu olarak bulunan 3 kişi yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Kaynak : İHA

http://www.tgrthaber.com.tr/videogaleri/motosikletli-3-kisinin-metrelerce-havaya-uctugu-o-anlar-kamerada-26225

sadraf
06 Ekim 2017, 16:56
Motorda 3 kişi + kırmızı ışık ihlali + ne kask var ne bişey. Yazıp yazıp siliyorum geçmiş olsun madem

sailor33
06 Ekim 2017, 17:25
Durmak yok yola devam'ı çok yanlış anlamış gençler.

Beyinlerini nerede taşıyorlar merak ediyorum.
Sonra acı içinde yirtarsiniz kendinizi.

jimi_hendrix
06 Ekim 2017, 17:47
bakiim kilis... Tamam haberi açmaya gerek yok.

hokahey
06 Ekim 2017, 17:48
arabalar geçmeden geçiverelim dediler ama geçemediler. geçmiş olsun.

Mr.Yldrmdmr
06 Ekim 2017, 17:48
Allah yardımcıları olsun. Arasıra Kilise gittiğimde hep görürdüm. Bunlara acıda olsa ders olmuş inşallah diğerlerine de ders olur da tedbirlerini alırlar.Gaziantep'de de çok bu olaylardan. Geçenlerde gözümle gördüm 2 kişi cg'nin üstünde giderken tekere kaldırdı arkada ki kendini yere attığı gibi motor kafalarına geçti. Yazık çok yazık....

68charger
06 Ekim 2017, 18:06
MAL MAL gençler yazık!!!

acemi60
06 Ekim 2017, 18:37
Hepsi genç çocuklar. "Bize birşey olmaz" demişlerdir. Kırmızıda geçmeye çalışmakla üzerine tüy dikmişler. Kazasız belasız sürüşler...

killingroad
06 Ekim 2017, 19:15
Arkadaş kırmızıda geçmenin bile adabı vardır, etrafta kimse olmaz, şuradan fıyttırayım dersin, göremediğin yerden araç gelir dersini alırsın.
bu bildiğin kamikaze dalışı yahu.. neyse hiçbirinde ciddi bir şey yok sanırım, ucuz atlatmışlar.

hachiko
06 Ekim 2017, 19:17
İzlemiştim videoyu birisi inim inim inliyor bağrıyordu..

Çaylak .
06 Ekim 2017, 20:41
çok iyi olmuş, çok da güzel iyi olmuş.

..YaNKee..
06 Ekim 2017, 23:30
1 saat önce bunların kafadan gençler önümü kesti 2 motorla 5 kişi geziyolar.. telefondan gsxr750 resmi gösterdi bu motoru alacağım iyimi falan dedi.. 2005 model hurda belgeli her yeriyle oynanmış resimlere baktım rengarenk :) sakın alma dedim.. ne kadar paran var dedim 7000tl var abi diyor.. git 250 lik motor bak dedim, yok abi kafaya koydum büyük makina alacam diyor.. yok mok dedim ama giderkende düşündüm yazık bir yere gravat olacak yakında dedim..

kilis te askerlik yaptım yıllar önce her yer motor dolu.. hemde öyle böyle değil yani çoluk çocuk yaşlı herkes motorla gezer orda.. ekipman nerde desen çoğu o ne demek der.. şimdi değiştimi bilemiyorum tabi nerdeyse 18 yıl oldu. gerçi videoya baktım çok değişiklik yok gibi :)