PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AGV GT2 Gold vizör pinlock sorunu

brkgrms
04 Ekim 2017, 22:44
Şimdi arkadaşlar bende agv kask var ve ben buna gt2 altın kask camı aldım ve bi baktım pinlock takma yeri yok şimdi bu kask buğu yaparmı yoksa bu camlar buğu yapmıyormu.

gogozh
04 Ekim 2017, 23:51
Şimdi arkadaşlar bende agv kask var ve ben buna gt2 altın kask camı aldım ve bi baktım pinlock takma yeri yok şimdi bu kask buğu yaparmı yoksa bu camlar buğu yapmıyormu.

vızor bugu yapar mı bılemem ama dert etme bunu unıversal bugu onleyıcı takıp kullanabılırsın . kazasız belasız

oggomoggo
05 Ekim 2017, 14:53
AGV lerde pinlock yok diye biliyorum. Yanlış biliyorsam düzelten arkadaş çıkacaktır.

okanbagiscan
05 Ekim 2017, 15:07
Altın renkli vizör daha çok güneş için alındığı için kışın pek kullanıma uygun olmaya bilir.Bende altın renk vizör var pinlok yeri var ama pinlock u şeffaf vizöre takmayı düşünüyorum.

artemis99
05 Ekim 2017, 15:37
Güneşli havalar için değil mi o? kışın nasıl kullanacaksınız görüşü karanlık olur.

RoofRoof
05 Ekim 2017, 16:14
Abi kışın daha aydınlık olmuyor mu kar yerden ayna etkisi yapıyor.Ben burada sadece kış için güneş gözlüğü aldım.

okanbagiscan
05 Ekim 2017, 17:26
Karlı havada motormu sürecek.Motora dört mevsim binenler bile kar harici her havada binerim der.

brkgrms
05 Ekim 2017, 21:06
Bende pinlock var o zaman ben onu şeffaf kendi camına takayım sıkıntı olunca onu takarım.