PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Motosiklet Alınır Mı

Ataartuc
23 Eylül 2017, 17:31
Öncelikle herkese iyi forumlar.Halihazırda şu an ehliyet sınavından çıkmış bulunuyorum.:) A1 ehliyetimi aldım sayılır,sadece emniyet işlemleri kaldı.Önümüzdeki günlerde 2016 model KTM Duke 125 ABS almayı düşünüyordum ancak başka modellere de bakayım diyerekten Sahibinden'de ilanlara bakmaya başladım ve böyle bir motosiklet gördüm; https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ktm-kampanya-gibi-ilan-sitenin-en-iyi-moturu-extralarla-birlikte-482328068/detay Fiyatı gerçekten cezbetti bir sıkıntı da görünmüyor ama bir sıkıntısı olup olmadığını anlayabilir miyiz böyle?Açıkçası bu fiyatı görünce insan tedirgin olmadan edemiyor...

frankestayn1
23 Eylül 2017, 19:55
Hocam başlangıç motorun mu ? Öyle ise alma paran az ise alma çünkü bakımı vs pahalı ve fiyatı normal görünüyor aşağı yukarı öyle satılıyor o motor hani ne sıkıntısı vardır yoktur bilemem ama ustaya götürmekte fayda var

Graywolf
23 Eylül 2017, 22:12
Sende ybr125 yok muydu zaten? Ben mi yanlis hatirliyorum :)

..YaNKee..
23 Eylül 2017, 22:56
ne zaman şehir dışından araba almak için yola çıktıysam hep hayal kırıklığına uğradım.. ben olsam siirte gideceğime hemen altta motomekanik'in ilanını gördüm gider onu incelerdim.. 1 lira fazla olsun kafam rahat olsun, artık taktik bu bende..

06Serhat
23 Eylül 2017, 23:17
ne zaman şehir dışından araba almak için yola çıktıysam hep hayal kırıklığına uğradım.. ben olsam siirte gideceğime hemen altta motomekanik'in ilanını gördüm gider onu incelerdim.. 1 lira fazla olsun kafam rahat olsun, artık taktik bu bende..

www.gezenadam.com.tr Araç almak isterseniz danışabilirsiniz. Motosikletde dahil herşeyle ilgileniyorlar. Bir göz atın derim.

oluroyle
23 Eylül 2017, 23:44
Güzel bir usta bulup gostereceksin. Ustaa hak hukuk bilir biri olmalı. Ilandan bakarak anlayamazsin.

Ataartuc
24 Eylül 2017, 06:47
Sende ybr125 yok muydu zaten? Ben mi yanlis hatirliyorum :) Hayır,YBR almayı düşünüyordum fiyatı 7000 lira olduğu dönemlerde,şaçma sapan zamlardan sonra o iş yalan oldu...:)

X-Slim
24 Eylül 2017, 09:34
ne zaman şehir dışından araba almak için yola çıktıysam hep hayal kırıklığına uğradım..

Kesinlikle sonuna kadar katılıyorum hocam....