PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet Çarptı...

hachiko
29 Ağustos 2017, 02:21
Bundan daha 2-3 saat önce yola atladım sağa sola bakmayarak yayan bir hoooyt hooyt diye ses duydum...Birşey çarptı kaldırıma savruldum bir iki yuvarlandım..Elektrikli motor çarpmış kaba etim acıyor ezilmiş ya...Eleman abi birşeyin varmı götüreyimmi dedi bende yok dedim...:salut:

SlimShady1
29 Ağustos 2017, 02:25
doktora git bi tarafında kırık var ise fark etmeyebilirsin, ağrısı sonradan çıkabilir. Hafif bir çarpışma bile olsa kırık riski var, başına gelen arkadaşlarım oradan biliyorum, arkadaşın ayak parmağı kırılmıştı çok hafif bir çarpmadan dolayı ve ertesi gün ağrıdan dolayı hastaneye gidince fark edilmişti kırık olduğu.

Graywolf
29 Ağustos 2017, 02:46
Acile git bisikletle düştüm de ne olur ne olmaz hocam. Geçmiş olsun

hachiko
29 Ağustos 2017, 02:52
Teşekkürler arkadaşlar alışkınım kaba etim ezilmiş ağrıyor işte..Doktorlardan nefret ederim..

Eagle7
29 Ağustos 2017, 13:26
Teşekkürler arkadaşlar alışkınım kaba etim ezilmiş ağrıyor işte..Doktorlardan nefret ederim..

Ya doktora git evlenme teklif et demiyorlar. Git ufak bir kaç test yapsınlar, ilaç kullanmadan ağrılarını geçirmenin yolunu söylerler. Birde bakarlar Allah korusun iç kanama, kırık, çatlak gibi bir şeyin var mı diye.

DKN
29 Ağustos 2017, 14:40
hakikoya nazar değdi

erenedip
29 Ağustos 2017, 14:46
geçmiş olsun hocam aman aman bir gün senin haberini sensiz paylaşmayalım. kırık yoktur kırık olsa duramazsınız :D

Thracian
29 Ağustos 2017, 15:01
Çok geçmiş olsun.Şu elektrikli motosiklet kullananların %90 ına uyuz oluyorum.Alette zaten ses yok geldiğini anlayamıyorsun,duyamıyorsun.Sürenlerde adam gibi sürmüyor,yayaların üstüne üstüne gidiyor,yayaların arasından geçiyor,kaldırımlardan geçiyor,son gaz ne Allah ne verdiyse gidiyor.Ufacık bacak kadar çocukların bile altında bu aletlerden var.Bir gün bana doğru gelen bir tanesine gelişine bir tekme sallayacağım ondan sonra karakolda uğraş dur.

MotoRR
29 Ağustos 2017, 15:08
Geçmiş olsun nazar değmiş heralde BE CAREFUL!!!

acemi60
29 Ağustos 2017, 22:53
Geçmiş olsun. Bunların sesli versiyonu olsa iyi olacak demek ki.

OğuzÖztürk
29 Ağustos 2017, 23:22
Elektrikli motorlar çok sessizler ve bu nedenle yayalar için çok tehlikeli buluyorum.

Alonedark93
30 Ağustos 2017, 02:22
Bundan daha 2-3 saat önce yola atladım sağa sola bakmayarak yayan bir hoooyt hooyt diye ses duydum...Birşey çarptı kaldırıma savruldum bir iki yuvarlandım..Elektrikli motor çarpmış kaba etim acıyor ezilmiş ya...Eleman abi birşeyin varmı götüreyimmi dedi bende yok dedim...:salut:
Hakiko geçmiş olsun ya.
Ulan elektriklilerde zulüm gibi ağır olur he.
Motora bişey oldumu. :P

hachiko
30 Ağustos 2017, 02:26
Arkadaşlar teşekkür ederim biraz kaba etim ağrıyor pek bişi kalmadı gibi..Az bir kızarık şişlik var işte..Hakikaten ses çıkmıyor bunlardan eleman hoyt hoooyt diye bağrıyordu siz düşünün :D

IRau
30 Ağustos 2017, 08:19
flash tv de yalçın abi programına çıksan 1 hafta araştırırlar hayatını herşeymi seni bulur

mhmtesk
30 Ağustos 2017, 11:51
geçmiş olsun.

Metehan07-70
30 Ağustos 2017, 13:12
Çok geçmiş olsun.Şu elektrikli motosiklet kullananların %90 ına uyuz oluyorum.Alette zaten ses yok geldiğini anlayamıyorsun,duyamıyorsun.Sürenlerde adam gibi sürmüyor,yayaların üstüne üstüne gidiyor,yayaların arasından geçiyor,kaldırımlardan geçiyor,son gaz ne Allah ne verdiyse gidiyor.Ufacık bacak kadar çocukların bile altında bu aletlerden var.Bir gün bana doğru gelen bir tanesine gelişine bir tekme sallayacağım ondan sonra karakolda uğraş dur.

Al benden de o kadar, ama maalesef bunlara yasal bir yaptırım olmadığı sürece her haltı yemeyi hak görecekler kendilerine.

fatih.met
30 Ağustos 2017, 13:15
bende kuaföre gidiyorum tam kaldırıma yanaşayım derken hemen dibimde bitiverdi bir tane öküz arkadan çarpıyordu bana neredeyse velet. ah şu motorcular yok mu :pl:

(bende motosikletimle yanaşıyordum kaldırıma)

tokhanoğlu
30 Ağustos 2017, 14:13
Elektrikli motorlar çok sessizler ve bu nedenle yayalar için çok tehlikeli buluyorum.

Sırf bu yüzden habire korna çalıyorum ben.

gibigibi1985
30 Ağustos 2017, 14:31
Taşıt ne kadar kural çiğnemeye musaitse o kadar kurallar es geçiliyor ülkemizde,maalesef motosiklet kullanicilari da 4 tekerlilere göre katkat fazla kural tanımaz durumda

hachiko
30 Ağustos 2017, 15:35
Dünde bir salak arkadaşım yüzünden gece sopa yiyorduk..Şimdi bu dengesiz içip içip geldi dükkana yüzü kıpkırmızı olmuş ağzı yayılıyor sesi tize vurmuş..Ama ben biraz da numara yapıyor sandım..Dükkan da biraz saçmaladı wcye girdi ( bu arada wcnin kapısını da kırmış hayvan) neyse gel biraz gezdireyim seni derdin ne dedim arabayı aldım biraz dolandırdım , bu beni işyerime götür dedi, bende tamam dedim işyerine götürdüm bunu bu seferde eve götür dedi , tamam dedim. Arabayı bıraktım bunun çalıştığı işyerinin önüne , yürüyerek gidiyoruz o sırada gece servis bekleyen elemanlara sardı , orada bir kıza bulaştı artık aldım aralarından oradakilerden özür diledim..Bu dengesiz gene sardı bunlara yine aldım bunu kolundan tutup özür diledim yine oradakilerden..Eve bıraktım eve girmez o sırada dayısı geldi anladı tabi bunu biraz dalgaya vurdu..Bizim dengesiz bu seferde işyerine bırak beni dedi..İyi dedim yürüyerek gittik artık bıraktım ne halin varsa gör diye..

Pek ağrım kalmadı geçti gibi.. :mrgreen:

korayuzuner1
30 Ağustos 2017, 16:02
Geçmiş olsun...