PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kayıp Ruhsat ve Ehliyet

Pamukk
28 Ağustos 2017, 23:59
Merhabalar bugün yapmıs olduğum aptallıkla ehliyet nüfüs cüzdanı ve ruhsatı kaybettim hepsi tek bir belgenin icindeydi nerelere gitmem gerekiyo ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz internette her yerde farklı bilgi var yardım edebilirseniz çok sevinirim :(

diablof
29 Ağustos 2017, 00:08
kombo yapmissin dostum tebrikler.

nufus cuzdani icin nufus mudurugune,

ehliyet ve ruhsat icin emniyete.

simdiden kolay gelsin. bitirince burayi editle de belki baska bir kombocu arkadasa yardimin dokunur.

Alonedark93
29 Ağustos 2017, 00:16
Geçmiş olsun.
Önce en yakın karakola git kayıp-çalıntı ifade vericeksin.
Yarın birgün kötü niyetli kişiler ele geçirirse diye kendini garantiye almış olursun.

5 6 sene önce kaybettiğim nüfus cüzdanının tutanağı hala duruyor. :P

Geçen sene ehliyet, cüzdan, ruhsat, k.kartları, hesap kartları,700 tl para aynı cantada düşürdüm motor üstünde.
Camii çıkışı amca bulmuş bana ulaştı verdi hiç unutmam..

Geçmiş olsun..

Pamukk
30 Ağustos 2017, 16:28
Evet arkadaşlar buldum en son gittigim parfümcüde bırakmısım adam da beni arıyomuş siz siz olun sakın kaybetmeyin sabahtan cıktım nüfüs müdürlügüne yeni kimlik çıkartım haftaya gelicek ordan karakola gittim ehliyet ve ruhsat icin randevu lazım dediler bu ikisi icin tek bir randevu işinize yarıyo ehliyet için ayrı ruhsat icinde ayrı almanıza gerek yok ha bide kayıp ruhsat için karakola ihbar etmeniz gerekiyomuş nerde kaybettiginizi saat kaç nerde diye aklınızda olsun cevap veren arkadaşlarads teşekkür ederim :)