PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorunuzu saklayın hırsızlar geliyor

uçanmotor
28 Ağustos 2017, 15:56
yeni khk ile binlerce it kopuk serbest kalacak memleket çok huzurluydu bırakın gelsin adrenalin olsun biraz heyecan şart

mhmtesk
28 Ağustos 2017, 16:08
Kaynak? :silent:

Hem hırsızlar içerde değilki. :cat:

Hapise hırsız atmak kanunlara aykırı bilmiyormusun yoksa? :pr:

EmirŞengezer
28 Ağustos 2017, 16:48
http://www.haberturk.com/gundem/haber/1611474-khkdan-3-bin-mahkm-icin-tahliye-surprizi-cikti

Başkalarına yer açmak için adi suç dedikleri gasp hırsızlık dolandırıcılık vs den hükümlü olanları salıveriyorlar. Denetimli serbestlikle salıverilenlerin çoğu işledikleri suçları tekrar işlemeye başlıyor. Örnekleri çok..

TanImsIz
28 Ağustos 2017, 16:49
Kaynak? :silent:

Hem hırsızlar içerde değilki. :cat:

Hapise hırsız atmak kanunlara aykırı bilmiyormusun yoksa? :pr:

Hahaha :) bukadar işte.. Msj koyunlarımıza ulaşmıştır umarım.

mgora
28 Ağustos 2017, 16:50
Eski Türkiye çok sıkıcı idi , yenisinde heyecan bitmiyor.

uçanmotor
28 Ağustos 2017, 16:57
tv de savaş filmleri izlemeye gerek kalmadı

Shrieker
28 Ağustos 2017, 17:26
Demin haberlerde seyrediyorum. Düğünde magandanın teki rastgele sliah sıkıyor. 15 yaşında gencecik kızın omurgasına isabet ediyor mermi. Belden aşağısı kötürüm kalıyor kızcağız. Babası anlatıyor; herifin 5 yıllık hapis cezası var önceden, ama ne hikmetse(!) dışarda. Daha da salıyorlar üstüne.

Ülkede kaos çıkartmak, muhaliflere karşı suç işleme amacıyla kullanmak için bilerek salıyorlar diyecem, başıma iş gelecek. Akla, mantığa, adalete, toplum düzenine uyan en ufak tarafı yok yapılan bu icraatın.

Stock Sever
28 Ağustos 2017, 17:31
Karısını öldürene müebbet verip, iyi hal zart zurtla 8 yıla ceza indirilen bi ülkeden bahsediyoruz. Gelsinler garajıma da levyeyle giriyim kafalarına ... heriflerin.

mrt20
28 Ağustos 2017, 17:32
Counter strike gerçek olacak bu gidişle.
4-6 bende :queen:

Shrieker
28 Ağustos 2017, 17:55

İkinin biri tek geçerim.

RoofRoof
28 Ağustos 2017, 17:57
Karısını öldürene müebbet verip, iyi hal zart zurtla 8 yıla ceza indirilen bi ülkeden bahsediyoruz. Gelsinler garajıma da levyeyle giriyim kafalarına ... heriflerin.

Yine hapse girecek de sen ol.Uyurken popomuza pandik atmalarını beklemek gerekiyor hırsız dövmek için

DadasOflu
28 Ağustos 2017, 17:59
düne kadar yeşil bayrak dışında bayrak tanımayanlar, hakimiyet Allah'ındır diyen müminler(sanki Hakimiyet Mİlletindir derken karşı hatta düşman gördükleri cenahı haşa Allah'ı yok sayıyor durumuna düşürdüklerini zannedenler) yürekleri yemeyince Hakimiyet Milletindir naraları ile bilbordları donattılar. Valla kim ne der bana ne de... ben bunların Allah 1 dediğine inanmam. Sen o ayyıldız ile memleket sevdanı ortaya koymuşsun kardeşim, 1 yıl önce Ayyıldızlı bayrağımız olduğunun farkına varanların vatansever göründüğüne bakma sen. Devlet Bahçeli bir an önce uykusundan uyansa bunların tutar dalı yok da neyse inşallah işleri düşünce Devlet Bahçeli' ye yanaştıklarını bizler gibi, Sayın Bahçeli' nin kendisi de görür. Tutuştular evet hayır işinde.. millet borç batağında koalisyon korkusundan oy veriyor , bunlar da iyiden iyiye gerçekten %45 oyları olduğunu zannediyorlar. Allah akıl fikir versin.. Hırsızlar gelmesine gerek yok kardeşim, her yanda onlar iş üstünde zaten.. Halkın tek gücü Cumhuriyeti çalabileceklerini zannedecek kadar aymazlar, yazık çok yazık.. neyse yeter bu kadar. açmayın şuraya siyasi konular.

OğuzÖztürk
28 Ağustos 2017, 18:03
İşimiz iş valla bu nedir şimdi. Motosikleti evede koysanız artık bu rahatlıkla eve gelip teslim alırlar. Hatta yolda giderken kafana silah dayayıp bile motoru gasp edebilirler.

Seko
28 Ağustos 2017, 18:07
Demin haberlerde seyrediyorum. Düğünde magandanın teki rastgele sliah sıkıyor. 15 yaşında gencecik kızın omurgasına isabet ediyor mermi. Belden aşağısı kötürüm kalıyor kızcağız. Babası anlatıyor; herifin 5 yıllık hapis cezası var önceden, ama ne hikmetse(!) dışarda. Daha da salıyorlar üstüne.

Ülkede kaos çıkartmak, muhaliflere karşı suç işleme amacıyla kullanmak için bilerek salıyorlar diyecem, başıma iş gelecek. Akla, mantığa, adalete, toplum düzenine uyan en ufak tarafı yok yapılan bu icraatın.

Haberi ben de izledim. O kızın ağlamasından, bir kız babası olarak içim parçalandı. Allah korusun o babanın yerinde olsam o adamı yaşatmam. Hükümetin çok sevdiği cahil köpek sürüsü tam gaz icraatlarına devam ediyor.

Jemand
28 Ağustos 2017, 18:07
geçenlerde okuduğum bi haberi hatırladığım kadarıyla aktarıyorum;

adamın 12-13 yaşındakı kızına, göz bebeğine, canına, ciğerine tecavüz ediyorlar. herif oracıkta kesiyor biletini, direk sıkıp öldürüyor. hakim ağırlaştırılmış müebbet veriyor. hanginiz o babanın yerinde olup susup hayatınıza bakardınız? hanginiz 3-5 yıl sonra bu tarz aflardan yararlanıp çıkmasına müsade ederdiniz? ben etmezdim.
diyeceğim o ki, böyle memleketin, hukuk sisteminin, hakiminin, savcısının, tecavüzcüsünün, hırsızının taa debriyajını sıkayım ben.

uçanmotor
28 Ağustos 2017, 18:09
amerika emperyalist şu bu diyoruz ama amerika polisi gibi polis varmı hayal dünyasından çıkın 2023 de bu topraklar kalmaz gibi

DadasOflu
28 Ağustos 2017, 18:17
devriyaj kısmını anlayamadım Jemand, lütfen konunun muhataplarına düm düz girermisin. Allah içinde vicdan taşıyan ve gerçekten insanlık dışı suçlarda dahil temiz namusuyla yaşayan insanlarımıza sabır versin. Ateş düştüğü yeri yakıyor bu çocuk tecavüzcüsü-suçlusu Onun bunun Çocukları yüzünden.. bu döl ziyani ş.refsizleri idamla gebertmekte ödül gibi, s.klerini ustura ile kesip ağızlarına sokacaksın, yağlı kazıkta oturduğu yerde, olmayan uzvunu seyrederek kan kaybından saniye saniye geberecek kansızlar....

Onun bunun dedim sorun kalmadı...asabım bozuldu bak yine.

Jemand
28 Ağustos 2017, 18:20
devriyaj kısmını anlayamadım Jemand, lütfen konunun muhataplarına düm düz girermisin. Allah içinde vicdan taşıyan ve gerçekten insanlık dışı suçlarda dahil temiz namusuyla yaşayan insanlarımıza sabır versin. Ateş düştüğü yeri yakıyor bu çocuk tecavüzcüsü-suçlusu ******* yüzünden.. bu döl ziyani şerefsizleri idamla gebertmekte ödül gibi, ***** ustura ile kesip ağızlarına sokacaksın oturduğu yerde kan kaybından saniye saniye geberecek kansızlar....

ya forumda biraz vukuatım var da, banlanmıyım şimdi dedim :p

YasinC
28 Ağustos 2017, 18:38
Bazen düşünüyorum herkesin anne, babası iyi ise bu kadar yavşak, kansız nereden çıkıp, nasıl ülkenin meclisinde bakanlıklarında toplanıyor. Anlayamıyorum....

fatih.met
28 Ağustos 2017, 18:51
amerikan filmlerini aratmayan görüntüler görmek istiyoruz hadi bakalım :mrgreen:

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:49 ----------

en iyisi 3-2 (mp5)

uçanmotor
28 Ağustos 2017, 19:01
ya ailesinden görüyo ya da arkadas ortamı

hokahey
28 Ağustos 2017, 20:12
hep kolombiya'yı merak ederdim, kolombiya ayağımıza geldi mk!

ben bu hırsızlık ve gasp olaylarındaki artışın dünya genelinde arttığını düşünmekteyim. zira paranın çoğu belli bir zümrenin elinde toplanıp genele yayılmadıkça, hırsızlık ve gasp daha da artarak çoğalacaktır. kapitalizmin doğal sonucu yani.

çare: sosyalizm.
doğurganlık oranının azalması
dünya nüfusunun azaltılması
paranın tabana dağıtılması

Seko
28 Ağustos 2017, 20:13
Amerikan polislerini aynı yetkilerle şu ülkeye getirip, eline içeceğini alıp her akşam Youtube'un karşısına geçeceksin. Ne stres kalır ne de başka bir şey. Bizim havaya ateş etmekten, ehliyet sorgulamaktan başka bir işe yaramayan su tabancalı polislerimiz gerçek polis nasıl olurmuş, asıl görevi neymiş öğrensin.

BestMachine
28 Ağustos 2017, 23:06
Olur usta olur yarım saat olmadı daha arkadaş aradı bahçesinden motosikletini servis aracına yükleyip çalmışlar makina arızalandı sökmüştü kuru şaseyi alıp gitmişler arkasından koşmuşlar nafile gelde bul şimdi..Ver tavizi ver tavizi...

Macit250
29 Ağustos 2017, 00:52
2023 de büyük olasılıkla eski türkiye diye bir yer olmayabilir. Şaka felan değil büyük ihtimal olmayacak. Tc kavramı silinebilir komple. Zaten herşeyden tc silindi neredeyse. Müfredatdan Atatürk silindi. Tekke ve araplar tarafından yeni ülkemiz kurulmaya başlandı. Hayırlı olsun.
Bakarsınız suudiler gibi zengin oluruz.Adım başı h2r lar. Şaka şaka la şaka gene fakirlikden kırılacağız. Yaşam hakkı tanımayacaklar bize.İngiliz arap uşağı olarak yaşayacağız anamızı ağlatacaklar.

Shrieker
29 Ağustos 2017, 02:00

İllüminati bunu beğendi

ramazan_06
29 Ağustos 2017, 02:15

4.6 alip uzaktan dalacan 😀

hachiko
29 Ağustos 2017, 02:55
Eniştem eski iett şoförüdür trafikte birisi ile kavga ediyor adam buna bir iki patlatıyor küfür ediyor kavga esnasında bizim enişte de bunu bıçaklıyor 2-3 senedir içeride idi oda aftan yararlandı çıkacak bayramda sanırım..Haber doğrudur..

fenerbahceli
29 Ağustos 2017, 03:00
hep kolombiya'yı merak ederdim, kolombiya ayağımıza geldi mk!

ben bu hırsızlık ve gasp olaylarındaki artışın dünya genelinde arttığını düşünmekteyim. zira paranın çoğu belli bir zümrenin elinde toplanıp genele yayılmadıkça, hırsızlık ve gasp daha da artarak çoğalacaktır. kapitalizmin doğal sonucu yani.

çare: sosyalizm.
doğurganlık oranının azalması
paranın tabana dağıtılması
Evet nüfusun kesinlikle azalması lazım

acemi60
29 Ağustos 2017, 23:11
Motosikletimizi çalmaya kalkan hırsızı darp etsek hapse girebiliriz. Bıraksak motor gider. Yakalayıp polise versek çıkıp gene gelecek. Bu işin bir çaresi yok mu?

fenerbahceli
30 Ağustos 2017, 01:55
Motosikletimizi çalmaya kalkan hırsızı darp etsek hapse girebiliriz. Bıraksak motor gider. Yakalayıp polise versek çıkıp gene gelecek. Bu işin bir çaresi yok mu?

Maalesef yok. Motoru satmanın dışında.