PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Iron 883 R - Hakkında Bilgisi Olan

ragnarokkk
28 Ağustos 2017, 01:15
Kardeşim motorunu satıp, iron 883 r almak istiyormuş. iron 883 hakkında bilgiye sahiptim fakat 883 r modelini hiç duymamıştım, var mı bilgisi olan ?

stupid
28 Ağustos 2017, 01:28
daha sport görünüşe sahip, nightster tipi. Daha alçak ve ağırlık merkezi daha kıvrak olabilmesi için tasarlanmış, onun dışında pek fark yok. Görüntü + hissedilir derecede çeviklik farkı.
Teknik özellikleri falan 883 ile aynı diye biliyorum, vakti zamanında araştırmıştım, hatam varsa affola.

ragnarokkk
28 Ağustos 2017, 18:41
daha sport görünüşe sahip, nightster tipi. Daha alçak ve ağırlık merkezi daha kıvrak olabilmesi için tasarlanmış, onun dışında pek fark yok. Görüntü + hissedilir derecede çeviklik farkı.
Teknik özellikleri falan 883 ile aynı diye biliyorum, vakti zamanında araştırmıştım, hatam varsa affola.

parçaları falan iron 883 ile aynı mıdır? ilerde kaza bela durumunda kolay bulunur mu acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:32 ----------

up up up up

uçanmotor
28 Ağustos 2017, 18:58
yutubda vardır incelemesi tuğrul süner diye birisi mutlaka binin falan demişti tuğrul sümer yutubda videoları var motor kullanan biri

ragnarokkk
28 Ağustos 2017, 19:19
yutubda vardır incelemesi tuğrul süner diye birisi mutlaka binin falan demişti tuğrul sümer yutubda videoları var motor kullanan biri

annadım abe :D

Octane
28 Ağustos 2017, 20:40
Motor şanzıman aynı. Amortisörler daha alçak, önde de çift disk var. R modelinin farkları bunlar.