PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda renk konusu

MotoRR
27 Ağustos 2017, 20:24
Arkadaşlar Honda cbr serisinde hrc ve repsolü kaldırıp saçma sapan renkler koymuşlar (bence), neden böyle yaptılar bilgisi olan varsa yazsın sevinirim.
(Bu arada konuyu önceden açmayı düşünmüştüm ama bi türlü açmadım nasip bugüneymiş.)

yusufkalaz
27 Ağustos 2017, 20:44
Gerçek mi bu soru ?

sanausbe
27 Ağustos 2017, 20:47
Cbr Fireblade'in Sp versiyonu Honda yarış takımı Hrc'nin yeni tasarım mavi-kırmızı-beyaz renklerinde. Bir tane düz siyah, bir de kırmızı yapmışlar standart için. 600rr bu sene son olduğu için çok uğraşmayıp Fireblade'deki kırmızının aynısını yapmışlar.

OğuzÖztürk
27 Ağustos 2017, 21:05
Cbr Fireblade'in Sp versiyonu Honda yarış takımı Hrc'nin yeni tasarım mavi-kırmızı-beyaz renklerinde. Bir tane düz siyah, bir de kırmızı yapmışlar standart için. 600rr bu sene son olduğu için çok uğraşmayıp Fireblade'deki kırmızının aynısını yapmışlar.

600rr bu sene son mu?

Neden?

sanausbe
27 Ağustos 2017, 21:29
600rr bu sene son mu?

Neden?

Uzun hikaye ama kısaca özetleyecek olursak 2018'den itibaren Avrupa ve bizde satılacak bütün motorların Euro 4 emisyonuna uygun olması gerekmesi ve 600rr'ın Euro3 olması sebebiyle imiş. Honda Euro 4 olabilmesi için masraf yapılmayacağını çünkü o kadar satmadığını (dünya genelinde) söylüyor.

Hatta Moto2 yarışlarında sadece 600rr motoru kullanılıyordu, o da bitti, çünkü Honda o bloğu artık üretmeyecek. Bu seneden itibaren 765 Triumph Street Triple motoru kullanacaklar.

MotoRR
29 Ağustos 2017, 15:31
Gerçek mi bu soru ?

Gerçekten sordum ne ola ki???