PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ufak bir kaza yaptim sorularim var

omerbguclu
26 Ağustos 2017, 21:23
Meraba arkadaslar bugun ufak bir kaza gecirdim. Allaha sukur bende bir sikinti yok motor devrilmedi. http://i.imgur.com/naimSSg.jpg (http://imgur.com/naimSSg)
Resimdeki birinci yoldan ben geliyorum 2. yoldan araba geliyor. Ben arabayi yukari dogru giderken gordum ve arkasinda baska arac varmi diye sagimi kontrol ettim sonra kafami onume cevirdigimde birden onumde belirdi araba cat kapiya girdim 10-15 km hizla. Neyse sonra indik bende sigorta yok polisi arayamadim zaten karsi tarafta istemedi basta sert cikti biraz ben ustune gitmeyince oda normalden aldi. Kaportaciyi aradik 300 fiyat cekti. 200 verdim gonderdim adami. Simdi birincisi o adam orda sinyal vermedi net eminim birden onumr kirdi yuksek ihtimal beni farketmeyip. Orda polis gelseydi ceza yine banami patlardi. Yoksa ben hatami ettim 200 lira vermekle? Siz olsaydiniz nasil karsilardiniz durumu? Ama en cok sukrettigim konu daha kotu bir kazada olabilirdi hep goruyorum 5 ay 6 ay yatanlari ufak bir kaza yuzunden. Tekerimize tas degmesin cumleten Hayirli Bayramlar.

Egee
26 Ağustos 2017, 22:07
En büyük hatan sigortasız gezmek...

-Black-
26 Ağustos 2017, 23:52
Geçmiş olsun.
(Senin geldiğin sokak/cadde ismi görünmüyor.Muhtemelen ara sokaktan geliyorsun.

Adamın gittiği güzergah ana cadde. Dolayısıyla ceza sana kesilecekti zaten. (Sigorta önemli, ihmal etme)

artemis99
27 Ağustos 2017, 00:22
Tali yoldan gelen sensin, önüne bakmayıp çarpan sensin, tabi ki 8/8 kusur sana verirler. Dua et adam uğraşmak istememiş. Sigortasız olduğundan motoru da bağlardı polis gelse.

uçanmotor
27 Ağustos 2017, 01:39
yatar derken motormu yatar yoksa senmi içerde yatarsın onu anlamadım bu ülkede içerde yatmaz kimse

omerbguclu
27 Ağustos 2017, 04:54
5 6 ay yatakta yatanlardan bahsetmistim

okanbagiscan
27 Ağustos 2017, 13:27
Ben kapıyı otoparktaki direğe sürttüm sabah çıkarken.Bana 400 450 fiyat çektiler.200 e savdıysan iyi.