PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Napıyon dayı? Napıyosun ya!

SonerOZGER
24 Ağustos 2017, 01:07
https://www.youtube.com/watch?v=giWepRtW3R0

Not : Kesinlikle hakaret söz konusu değildir. İnsanlar dalgın olabiliyor. Önemli olan üslup, adaptır.

yürekçe
24 Ağustos 2017, 01:11
mptorun seridi ve konumu orasi mi fiyecek oldum bir an ama demeyecem!

RedCBR125
24 Ağustos 2017, 01:13
Ders çıkarabileceğim bir şey vardır diye geldim. Video da izlenecek veya izleyen kişiye tecrübe katacak birşey göremedim.

Benden malesef Dislike :(

SonerOZGER
24 Ağustos 2017, 01:14

Demeyin üstadım, haklısınız vesselam fakat bunalıyor insan araba gibi de gidilmiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:13 ----------

Video da izlenecek veya izleyen kişiye tecrübe katacak birşey göremedim.

Dislike

Tecrübe katacak bir şey var ise oda yürekçe üstadın da dediği gibi motor konumudur :) başta da söyledim hakaret vs söz konusu değildir eğlence amaçlı atılmış bir videodur. Lütfen değerlendirmenizi ona göre yapın :)

Remzidemir41
24 Ağustos 2017, 01:28
ohooo bunları abartmaya gerek yok bence ...

SonerOZGER
24 Ağustos 2017, 01:32
ohooo bunları abartmaya gerek yok bence ...

Üstadım abartıldığı yok, eğlence amaçlı bir videodur. Abimiz gayet anlayışlı ve şaşkın durumdaydı. Bir anlık dalgınlık sadece :)

nat675
24 Ağustos 2017, 01:37
Evet yeri geliyor araba gibi de gidilmiyor. Boşluğu görünce dalıyor insan araya.

Ama bunu yaparken bile insanlara saygılı olalım. Dikkatimi çekti, sırf seni fark etsinler diye debriyaj sıkılıyken gaz açıp motoru bağırtıyorsun.
Yapmayın arkadaşım şunu. Zaten tünelin içindesin ve ses olması gerekenden fazla çıkıyor.

Biraz empati yap lütfen. Kendini araba direksiyonunda düşün, arka koltukta sızıp kalmış küçük çocuğun olduğunu düşün.
Zaten trafikten bunalmışsın. Öfleye pöfleye gidiyorsun.
Sonra bir anda yanı başınızda motorcunun birisi motorunu bağırtıp aradan sıyrılıp gidiyor.
O sesle çocuk uykusundan sıçrayarak uyanıyor. Bişey desen diyemezsin, adam aradan basıp gitmiş.
Sinir kat sayın biraz daha artarak ve bir de yolculuğa ağlayarak uyanmış bir çocuk eklenerek trafikte cebelleşmeye devam ediyorsun.

Ve motosiklet sürücülerinden daha çok nefret ediyorsun artık...

hayat2teker
24 Ağustos 2017, 03:33
vakitisrafi.avi

rollcycle
24 Ağustos 2017, 09:23
kamerayı yenimi aldınız :D

erenedip
24 Ağustos 2017, 10:28

şu da var ustat, motor şeridinde ve arkada olsaydı belki kaçamayacaktı. ya bu ülkede motoru araba gibi kullanırım, kendi şeridimde viraj alırken dün kadın bir sürücü eziyordu. hem de arkadan gelip. kontrol edebileceğim birşey değil, makas atıyordu. ne yapsak boş...

killingroad
24 Ağustos 2017, 11:05
Evet yeri geliyor araba gibi de gidilmiyor. Boşluğu görünce dalıyor insan araya.

Ama bunu yaparken bile insanlara saygılı olalım. Dikkatimi çekti, sırf seni fark etsinler diye debriyaj sıkılıyken gaz açıp motoru bağırtıyorsun.
Yapmayın arkadaşım şunu. Zaten tünelin içindesin ve ses olması gerekenden fazla çıkıyor.

Biraz empati yap lütfen. Kendini araba direksiyonunda düşün, arka koltukta sızıp kalmış küçük çocuğun olduğunu düşün.
Zaten trafikten bunalmışsın. Öfleye pöfleye gidiyorsun.
Sonra bir anda yanı başınızda motorcunun birisi motorunu bağırtıp aradan sıyrılıp gidiyor.
O sesle çocuk uykusundan sıçrayarak uyanıyor. Bişey desen diyemezsin, adam aradan basıp gitmiş.
Sinir kat sayın biraz daha artarak ve bir de yolculuğa ağlayarak uyanmış bir çocuk eklenerek trafikte cebelleşmeye devam ediyorsun.

Ve motosiklet sürücülerinden daha çok nefret ediyorsun artık...

Ferrari sürücülerinden nefret ediyorum diyen gördün mü sen?
Çocuğu uyuyomuşmuş.. Bıraksın insanlar böyle acındırma bahanelerini.. Çocuğum uyuyor yaşlım uyuyor..
Metrolpolde çocuğum uyuyor diyerek motosiklet nefreti körüklemek olsa olsa bizimk gibi toplumlarda olacka bişeydir.

Kendi gidemediği için nefret ediyor, gidemediği için! Ben kendmden bilip apaçık itiraf ediyorum ya. Bir yere arabayla gidip kaldığım zaman trafikte, yandan geçen motorcuları görünce dişimi sıkmaktan başım ağrıyor.