PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafik Sigortası

MertAlii
23 Ağustos 2017, 10:30
Merhaba ben cbr125 motoruma sigorta yaptıcağım alalı 15 gün oldu bugün yaptırmak zorundayım sanırım sizce en uygun sigorta şirketi hangisi ptt ve ziraat interneten teklif vermiyor bana sizce nerden almalıyım.
Not:Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum

karaca3
23 Ağustos 2017, 10:37
En iyisi sigortacilara gideceksin
Genelde hepsinin en az 10-15 anlastigi sirket vardir
Uygun fiyati soylerler .
Birkac sigortaci gezmende fayda var

Kızıl pars
23 Ağustos 2017, 10:45
Ben de dün yaptırdım, acentelere gitmedim.
Telefon ve whatsapp üzerinden işler yürüyebiliyor.

Kredi kartı olarak sanal kart kullanmanı tavsiye ederim.

Çoğu sigorta şu an sadece trafik sigortası yapmıyor, ilave paketler ile sigorta bedelini artıyor.
SBM'de 308 lira teklif vermişlerdi ama poliçe aşamasında 450 liraya çıkıyordu.

Telefonla birkaç acenteyi aradım ve Mapfre'den 307 liraya sadece sigorta paketini aldım.

Fat!h33
23 Ağustos 2017, 10:46
Kardeşim oturduğun yerden internetten teklif ile olacak iş değil bankaları ve sigortacıları ziyaret etmen lazım.
Kolay gelsin saygılar...

MertAlii
23 Ağustos 2017, 12:09
Abiler bide ben zorunlu trafik sigortasını yaptırmadan trafiğe çıkıyorum sorun olurmu 15 gün oldu alalı daha ruhsata elimde değil gelmesini bekliyorum.

Thracian
23 Ağustos 2017, 12:45
Abiler bide ben zorunlu trafik sigortasını yaptırmadan trafiğe çıkıyorum sorun olurmu 15 gün oldu alalı daha ruhsata elimde değil gelmesini bekliyorum.

Yanlış hatırlamıyorsam 1 ay geçici ruhsat ile kullanılabiliyor.Zorunlu Trafik sigortasını en geç 10 yada 15 gün içinde yaptırman lazım.15 günü doldurduysa yaptırana kadar trafiğe çıkma.Sigortayı sigortacılara sormadan öğrenemezsin.Bildiğim kadarı ile Quick Sigorta ve Anadolu Sigorta dışında diğer firmalar motosikletlerde sorun çıkarabiliyor.

MertAlii
23 Ağustos 2017, 12:55
Yanlış hatırlamıyorsam 1 ay geçici ruhsat ile kullanılabiliyor.Zorunlu Trafik sigortasını en geç 10 yada 15 gün içinde yaptırman lazım.15 günü doldurduysa yaptırana kadar trafiğe çıkma.Sigortayı sigortacılara sormadan öğrenemezsin.Bildiğim kadarı ile Quick Sigorta ve Anadolu Sigorta dışında diğer firmalar motosikletlerde sorun çıkarabiliyor.

Motor anneanemin üzerine oda yaşlı ve pek evden çıkamaz satın alma işlemlerini online yapabilirmiyiz interneten

Thracian
23 Ağustos 2017, 12:59
Motor anneanemin üzerine oda yaşlı ve pek evden çıkamaz satın alma işlemlerini online yapabilirmiyiz interneten

Bildiğim kadarı ile firmalar online fiyat veriyor ama sigortayı online satın almak biraz sorunlu.Sigortayı yaptırmak için ruhsat sahibine gerek yok.Aracın ruhsatı ile herhangi bir kişi gidip sigortayı yaptırabilir.

MertAlii
23 Ağustos 2017, 13:06
Bildiğim kadarı ile firmalar online fiyat veriyor ama sigortayı online satın almak biraz sorunlu.Sigortayı yaptırmak için ruhsat sahibine gerek yok.Aracın ruhsatı ile herhangi bir kişi gidip sigortayı yaptırabilir.

sağol yardımınız için bugün gidip sorucağım. :)

artemis99
23 Ağustos 2017, 13:16
sbm.org.tr den teklif al en ucuz verenin web sitesinden sana en yakın acenteyi ara.

BestMachine
23 Ağustos 2017, 13:25
Sigortam netten fiyat alıp en uygun fiyatı veren acenteyi öğrenip bizzat o acenteye gidip trafik sigortası yaptırırım hep.Sonra yok sigorta kağıdı adrese geliyor size mail atıyoruz yüzde 15 indirim var bunlar hikaye acenteye girip selamın aleyküm diyip mis gibi evrağı almak en mantıklısı.Tek kusur ziraat vs. Gibi bankaların teklifini sadece bankadan öğrenebilirsin.Bu zamana kadar sürekli Anadolu iyi teklif sundu bana ama ziraatte iyi teklif veriyormuş bilgin olsun.

muratsafa
24 Ağustos 2017, 10:17
Kardeş ben Quick diye bir sigorta şirketine yaptırmıştım. İş arkadaşımın vakti yoktu gitmeye ona dedim internetten hallettiydi poliçesini mailine yollamışlardı. Ananem gidemez illa netten yapmam lazım dersen sitelerine gir bi fiyat al istersen.

MertAlii
24 Ağustos 2017, 13:56
Sağolun arkadaşlar yardımınız için.

Boldpilot
24 Ağustos 2017, 14:23
Sigorta içeriklerinede dikkat etmeni öneririm. Ben 350 tl ye yaptırabiliyorken 450 liraya mini kaskolu yaptırdım. Kaza olursa çekici hizmeti , 2 kez arıza halinde çekici hizmeti vs ..

karaca3
24 Ağustos 2017, 16:11
Sigorta yapilmadan ruhsat gelmez.

MertAlii
25 Ağustos 2017, 11:46
Teşekürler yardımlarınız için :)

sercan23
13 Ekim 2017, 13:22
Merhaba ben cbr125 motoruma sigorta yaptıcağım alalı 15 gün oldu bugün yaptırmak zorundayım sanırım sizce en uygun sigorta şirketi hangisi ptt ve ziraat interneten teklif vermiyor bana sizce nerden almalıyım.
Not:Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum

merhaba arkadaşım.Motorsiklet için Trafik sigortası şuan için tek kesen şirket Quick sigorta. Ben Simpaş sigorta acentesiyim.Motorsiklet Sigortalarında yardımcı olabilirim.