PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kadın Motosiklet Sürücüsü Feci Şekilde Can Verdi , 3 Çocuk Yetim Kaldı..

hachiko
23 Ağustos 2017, 01:33
Alanya Konaklı'da trafik kazası: Genç kadın kaza kurbanı oldu .

http://imageshack.com/a/img924/8741/aQ1XWY.jpg

KAZA sabah saatlerinde Alanya’ya bağlı Konaklı Mahallesi D-400 karayolu üzerinde meydana geldi. Alanya’dan Antalya yönüne giden Aytaç A.’nın yöntemindeki 07 MIG 86 plakalı otomobil, kavşakta kırmızı ışık ihlali yapınca, aynı yönde ilerleyen Rukiye Çetin (32) idaresindeki 07 HOK 89 plakalı motosiklete arkadan çarptı. Çarpmanın şiddetiyle yaklaşık 80 metre havaya fırlayarak asfalt zemine düşen talihsiz kadın olay yerinde feci şekilde can verdi. Kazanın ardından olay yerine gelen jandarma, otomobil sürücüsü Aytaç A.’yı gözaltına aldı. Kaza nedeniyle yol bir süre trafiğe kapandı. Jandarma olay yerindeki incelemesinin ardından motosiklet ve otomobil, vinç yardımıyla yoldan kaldırılınca trafik açıldı. Bu arada, bir otelde aşçı olarak çalıştığı öğrenilen 2 çocuk annesi Çetin’in cenazesi morga konuldu. Gözaltına alınan otomobil sürücüsü karakoldaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği belirtildi.

Alanyahaber

]Benim anlamadığım bu eleman kaçla gidiyormuş bu kadın 80 metre havaya uçmuş yahu..Allah rahmet eylesin...

newhidalgo
23 Ağustos 2017, 01:47
Aynı yerden öğleden sonra geçmiştim. Alanya da oturuyorum bende. Allah rahmet eylesin, adamın kırmızıda durmadığı söyleniyor.
Canavar gibi insanların hayatlarını tehlikeye atmakla kalmayıp, insanları hayattan koparıyorlar...

Stock Sever
23 Ağustos 2017, 02:11
Normal bi apartmanda 1 kat 3 metre oluyor. Habere göre merhum 25-26 kat yükseğe fırlayıp uçmuş gibi birşey. Yanlış anlaşılma var herhalde.

vişneçürüğü
23 Ağustos 2017, 02:49
Allah rahmet eylesin... ne zaman biticek bu trafik terörü..

yürekçe
23 Ağustos 2017, 03:39
tutuksuz yargilanir ve olur biter...
bir de, dunya adalet ustune kurulmus derler!
oldukten sonra degil, yasarmen adaleti tatmak isterim.

shruikan
23 Ağustos 2017, 03:45
kadının 2 çocuğu varmış, kadın ölmüş. 3 çocuk yetim kalmış? son anda evlat mı edindiler? kaza haberini alınca baba kahrından öldü de mi yetim kaldılar?

hiçbir şey anlamadım?

Erdost
23 Ağustos 2017, 05:59
Kalitesiz Hıncal, gelde bu kadının hayatını geri ver..

mephamd
23 Ağustos 2017, 06:59
Normal bi apartmanda 1 kat 3 metre oluyor. Habere göre merhum 25-26 kat yükseğe fırlayıp uçmuş gibi birşey. Yanlış anlaşılma var herhalde.

80 metre yükseğe değil, 80 metre öteye diye düşünseniz?

serif abi
23 Ağustos 2017, 07:33
Başlıkta üç çocuk yetim kaldı diyor , çocukların babasında mı ölmüş ...

navarin11
23 Ağustos 2017, 08:47
Şerif abi, annesi ölene !!YETİM!! !!babası ölene !!ÖKSÜZ!! denir,selamlar.

bindiregandi
23 Ağustos 2017, 08:52
Şeridi ortalamayalım kenardan gidelim.

anafartas
23 Ağustos 2017, 09:01
Şerif abi, annesi ölene !!YETİM!! !!babası ölene !!ÖKSÜZ!! denir,selamlar.

Tam tersi :)

istanbu_gezg
23 Ağustos 2017, 09:07
işte böyle mal ve öküzlere karşı ne yapıyoruz araçların arasına giriyoruz

"OMO MOTORCOLOLORDO OROLORO GİROROOOO" diyenin ağzına veriyoruz sigarasını

mavellen
23 Ağustos 2017, 09:13
Alanyada 4 tekerli inek çok,trafikde saygı zaten yok.Aradan çıkanlar evlere şenlik.Motorcuların çoğunda kask zaten yok.

MD.Murat
23 Ağustos 2017, 09:20
Kırmızı ışık ihlali, her gun her yerde görüyorum ihlal edenleri. Ama umurlarında degil. Baska birinin hayatını kaybetmesi bizim için onemli degil. 1dk erken ulasmak cok onemli. Çünkü beyinsiz yasantimizda 1 dk fazla tasak muhabbeti yapmazsak eger ne olur?

Özet :kırmızı ışık ihlali
Türkiye
Türk milleti.
Türk insanlarinin hali.
Burası Türkiye.

Shrieker
23 Ağustos 2017, 09:54

Ya hiç dayak yememişler, ya da sayı saymasını bilmiyolar.

erenedip
23 Ağustos 2017, 10:05
muhtemelen kaskı yoktu yazık...

DadasOflu
23 Ağustos 2017, 10:21
Hep yazıyoruz ekipmansiz asla binilmemeli , iki adım yere gidiliyorsa da mutlaka ekipman. .sadece kask ile iş bitmiyor.. ve artık ABS olmayan motosikletlere asla binmeyin , almayın, aldırmayın. Allah geride kalanları kazadan beladan korusun.

EmirŞengezer
23 Ağustos 2017, 10:53
Allah rahmet eylesin.
80 metre değil 8 metredir o. Liselilere haber yazdırıyorlar anladığım kadarıyla.

viperking
23 Ağustos 2017, 11:14
Kirmizi isik ihlali nedir arkadas ya. En fazla 3 dk geciktirecek seni. Bu tur insanlara en agir cezalar verilmeli ama bizim.ulkemizde nerdeeee

ayetlervaray
23 Ağustos 2017, 12:35
Hep yazıyoruz ekipmansiz asla binilmemeli , iki adım yere gidiliyorsa da mutlaka ekipman. .sadece kask ile iş bitmiyor.. ve artık ABS olmayan motosikletlere asla binmeyin , almayın, aldırmayın. Allah geride kalanları kazadan beladan korusun.

istediğin kadar ekipman olsun abs olsun böyle adamlar seni çiğnediğinde hiçbirşeyin önemi kalmıyor.

vader
23 Ağustos 2017, 13:22
Ağustos ayının başında tatil için Antalya ve Alanya'da bulundum.

Haberde bahsedilen kara yolu trafiğin son derece hızlı aktığı, devamlı bağlantı yolları ve kavşaklar bulunan riskli bir yol.

Bunun yanı sıra Türkiye'nin hemen her yerinde olduğu gibi şoförler çok kötü ve motosiklete karşı son derece saygısızlar.

Her zaman, her durumda çok dikkatli olunmalı ve ekipmansız bakkala bile gidilmemeli.

Pulsar41
23 Ağustos 2017, 13:47
Allah rahmet eylesin. :(