PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kendi şeridinden çıktı, motorcuya böyle çarptı!!!

freewill
14 Ağustos 2017, 12:53
Trabzon’un Maçka ilçesi Sümela Manastırı mevkiinde meydana gelen trafik kazasında bir motosiklet sürücüsü dikkatsiz bir sürücünün hedefi oldu. Kaza anı arkadaki motosiklet sürücüsünün kask kamerasına yansıdı.

Edinilen bilgiye göre, Maçka ilçesi Sümela Manastırı 3. kilometresinde Akif S. yönetimindeki 61 FS 958 plakalı araç kendi şeridinden çıkarak karşı şeritten gelen Erkan Erdoğan yönetimindeki 34 VL 5647 plakalı motosiklete çarptı. Kazada motosiklet sürücüsü Erkan Erdoğan hafif şekilde yaralanırken, kaza anı arkadan gelen motosikletli arkadaşının kaskının üzerindeki kamera yansıdı. Motosikletli grubun Kayseri'den Doğu Karadeniz turuna çıktığı ve tur kapsamında Sümela Manastırı'nı görmek için Maçka ilçesine geldikleri öğrenildi.

NOT: Videoyu başka bir yerde bulamadım maalesef haber linkini tıklamanız gerekiyor.

NOT2: Böyle aptallar mümkünse evden dışarı çıkmasın.

http://video.haber7.com/video-galeri/98234-kendi-seridinden-cikti-motorcuya-boyle-carpti

http://video.haber7.com/video-galeri/98234-kendi-seridinden-cikti-motorcuya-boyle-carpti

Alper_tim
14 Ağustos 2017, 13:22
gene bir kadın sürücü vakası şaşırdım mı tabiki hayır:farao:

yulis
14 Ağustos 2017, 14:31
gene bir kadın sürücü vakası şaşırdım mı tabiki hayır:farao:

yanlız ilginçtir şoför için Akif S. demişler ? sanırım sürücü değiştirme muhabbeti döndü çünkü sürücüyü bende kadın gördüm

erenedip
14 Ağustos 2017, 14:53
o değil de hachiko bugün beklenen performansı sergileyemiyor:)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:38 ----------

kontracılar?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:40 ----------

yanlız ilginçtir şoför için Akif S. demişler ? sanırım sürücü değiştirme muhabbeti döndü çünkü sürücüyü bende kadın gördüm

aynen eğer arabanın direksiyon sağda değilse kadın...

drtayfun
14 Ağustos 2017, 14:55
"Ehliyetsiz bayan sürücü kaza yapar, ona araç kullanmayı öğreten baba telaşla suçu üzerine alır"
Nasıl senaryo ama ??

araltı
14 Ağustos 2017, 14:58
Eğitim almış olsaydı kurtarırdı bence...

sey_47
14 Ağustos 2017, 15:00
Beyler kadın sürücü falan yok. Element uydurmayın.
10.saniyeye bir bakalım, şoför kapısı açılıyor. Açı değişiyor, tekrar kapı kadaraja girdiğinde gömlekli dayı aşağıda olmuş oluyor.
İlk arkadan inen sakallı dayı motorcunun yanında. Şoför olan gömlekli dayı da olayın şokunda 11. saniyede.

edit: Oğlum sakin olunlan. Ucube mucube ne iş. Tarafsız bakamayacaksınız dimi hiç.

voljjn
14 Ağustos 2017, 15:01
neyse gg

Muzdarip
14 Ağustos 2017, 15:02
"Ehliyetsiz bayan sürücü kaza yapar, ona araç kullanmayı öğreten baba telaşla suçu üzerine alır"
Nasıl senaryo ama ??

Şoför, arabadan inen ikinci adam gibi duruyor. Şoför kapısı açıldıktan sonra videoda bir kesilme var. O sırada zannedersem direksiyondaki adam motorcuya doğru yürüyor. Arkada oturan bayanlar da araçtan iniyorlar.

sey_47
14 Ağustos 2017, 15:05
Şoför, arabadan inen ikinci adam gibi duruyor. Şoför kapısı açıldıktan sonra videoda bir kesilme var. O sırada zannedersem direksiyondaki adam motorcuya doğru yürüyor. Arkada oturan bayanlar da araçtan iniyorlar.

Buyur hocam. Araç bu heralde, forumdaki arkadaşlara göre
http://cdn.trendhunterstatic.com/thumbs/backseat-driving.jpeg

mucoist
14 Ağustos 2017, 15:17
Böyle arkadaşların varken düşmana gerek yok. Adam acılar için yerde kıvranıyor, bizim eleman motor parketmenin, kontak kapatmanın derdinde.

ahmetyildiz
14 Ağustos 2017, 15:30
Araç sürücüsü resmen katil niteliğinde dolaşıyor trafikte bu belli.
Ama o motorlardaki yük ve bu yüke göre kullanılamayan motor sanki kazadan kaçmaya engel olmuş gibi görünüyor kaza yapan motorcu kaçış yapamamış aniden virazjda karşısına çıktıysa pek dicek biyecek birşey yok ama sanki kaçabilirdi gibi görünüyor.

arkadan gelen arkadaşının motoruda okadar yüklüki motor yan ayaklık üzerinde durmuyor bıraksa bırakamıyor...

erenedip
14 Ağustos 2017, 16:39
Beyler kadın sürücü falan yok. Element uydurmayın.
10.saniyeye bir bakalım, şoför kapısı açılıyor. Açı değişiyor, tekrar kapı kadaraja girdiğinde gömlekli dayı aşağıda olmuş oluyor.
İlk arkadan inen sakallı dayı motorcunun yanında. Şoför olan gömlekli dayı da olayın şokunda 11. saniyede.

edit: Oğlum sakin olunlan. Ucube mucube ne iş. Tarafsız bakamayacaksınız dimi hiç.

haklıymışsın gözümüzden kaçmış.

erdems
14 Ağustos 2017, 17:24
Tüh be kadın sürücü değilmiş, şimdi ne yapacağız?? Halbuki ben hayatımda bir erkeğin böyle bir hata yapma ihtimalini düşünmemiştim bile. Biz muhteşem şoförler olan erkeklerin şerefini beş paralık etti bu adam. Keşke kadın sürücü olsaydı ne güzel yardırırdık!!!

Not: Gerek yok ama yine de anlamayıp saçma yorumlar yapacaklar için belirtmekte fayda var: Yukarıdaki yazı, "kadın sürücü" tabirini kullanmaya bayılan ve her fırsatta şoförlüklerine dil uzatan, memleketimin muhteşem "erkek şoförlerini" eleştirmek maksadıyla ironi içerir.

Muzdarip
14 Ağustos 2017, 19:43
Kazadan önceki kısım nedense kesilmiş fakat gördüğüm kadarıyla otomobil hareket halinde değil ve motor otomobile çarpıyor.
Büyük ihtimalle otomobildeki vatandaş yolun gidişini gelişini boş bulup solundaki yola girmek için şerit değiştirmeye başlıyor. O sırada karşı yönde viraja giren motorları görünce frenliyor ve iki şerit arasında hareketsiz kalıyor.
Virajı, durabileceği hızın üzerinde ve açıktan alan motor da çaresiz otomobile çarpıyor.
Kaza sırasında otomobilin sinyal vermiyor olması büyük şanssızlık.