PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosikleti ile Yamaçtan 76 Metre Aşağıya Uçtu / Video

KYorulmaz
11 Ağustos 2017, 19:46
Matthew Murray, CALABASAS - Kaliforniya'daki bir uçurumdan yaklaşık 76 metre aşağıya uçtu ve bu anları motosikletine takılı olan GoPro saniye saniye kaydetti.

27 yaşındaki motosiklet sürücüsü, kaza sonrası yardım için bağırdı ancak sesini duyan olmadı.

Motosikletine ulaşmak için yokuş aşağı inecek durumda olmadığını ve 911'i aramak için telefonuna ulaşamadığını belirtti. Bunun üzerine yaralı hali ile yola doğru tırmandı.

Yola ulaştığında başka bir sürücüye işaret etti ve 991'i aramasını istedi.

Murray'nin vücudunda bir kaç kemik kırık ve iyileşmesi biraz zaman alacak.

---

O an tam olarak ne yaşandı bilmiyorum ancak videoda izlerken bile korkunç bir kaza.

Haberin detaylarına ve videoya buradan ulaşabilirsiniz;
http://www.cbsnews.com/news/video-motorcyclist-survives-250-foot-plunge-off-cliff/

Bu haberi paylaşırken hachiko'ya sanki ihanet ediyormuşum gibi hissettim. Artık kusuruma bakmasın :)

Ekarademir
11 Ağustos 2017, 20:04
Hachiko açmamış başlığı. Bence bi haber değeri yok. :)

RoofRoof
11 Ağustos 2017, 20:37
Kazadan sonra ''Gidon kitlendi ve saatte 40 mph(64 km/h) ile gidiyordum.'' diyor.Ki 68 mph ile viraj almaya çalışıyor.Ardından da bir daha asla motosiklet sürmeyeceğini söylüyor.Klasik acemi adamın ilk kazası.Türkiye'de olsa ''abi çok tehlikeli kaporta sensin'' diyip bırakırdı.

murat 60
11 Ağustos 2017, 21:18
çok acemice bir kaza vırajı alamayacagını anlayınca toparlamaya çalışıyor hızlı da değil ama oradan aşağı uçmayı nasıl başardı tam bir ustalık burada devreye giriyor motoru kaldırdıgında çok rahat durabilirdi ama kanatlanmayı tercih etti bildiğin panikledi

Tİme_shİft42
11 Ağustos 2017, 21:31
Sen sürme zaten ..

Telcontarin
11 Ağustos 2017, 21:52
Viraja hizli girmis, bakis da olmayinca patlamis arkadas.

Lazasker
11 Ağustos 2017, 22:08
Kenan Sofuoğlugiller toplanmış yine. :)

Adamın günü dolmamış... Ben izlerken öldüm. :)

yürekçe
11 Ağustos 2017, 22:12
"redbull içmezsen böyle olursun" diye reklam yapacan...
Allah şifasını versin

Graywolf
11 Ağustos 2017, 22:20
Böyle bir viraja ben asla bu şekilde girmezdim fakat girsem bile motoru dikleştirip o çakıl yolda frene basmaya cesaretim yetmezdi. Abs olsa tamam fakat zaten o hızda frene dokunsan motosiklet kayacak , o anın paniğiyle bende uçardım o uçurumdan :)

bindiregandi
11 Ağustos 2017, 22:48
Bu tür durumlarda motordaki kornaya basıp yardım istenebilme metodu da var.

Greenut
12 Ağustos 2017, 00:19
Şanslıyız ki bizde artık böyle ağaçlık araziler uçurumlar falan pek yok. Düşsen düşsen HES'e, kurumuş dereye ya da kömür santraline düşersin.

zulu
13 Ağustos 2017, 22:37
Kadraj tepeden bi havalandı , adam wing suiti açıp uçacak sandım , düştüğünde belime ağrı saplandı yeminle..