PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Marka, Model ve Genel Tavsiyeler

İsa Altın
07 Ağustos 2017, 07:37
Arkadaşlar Merhaba,
Forumu sürekli takip eden birisiyim fakat üye olmak yeni nasip oldu.
Motor hayalimi bu sene gerçekleştirdim ve ktm duke 250 ile bu yola başladım. Öncesinde motor eğitimi aldım. 3000 km kadar duke 250 yi kullandım ve büyütmeye karar verdim. Geçen haftalarda motorumu sattım.
Benim amacım şehir içi ve şehir dışı kullanıma uygun, yan ve arka çanta bağlanabilen artçılı kullanılacak 650cc yi geçmeyecek sport touring bir motor almak.
Genelde şehir içinde tek kullanıyorum ama eşimle beraber şehir dışı, yakın gidilebilecek yerlere yorulmadan, zorlanmadan gitmek.
Naked düşünüyordum ama duke 250 Den sonra fikrim değişti. Rüzgar çok rahatsız ediyor.
Diğer danışmak istediğim konu ABS konusu. ABS li motorlar biraz limitimi zorluyor. Sizce nekadar zorlarsa zorlasın kesinlikle ABS olsun mu?
Bu kriterlere göre aklımda birkaç model var siz ne dersiniz? Yada başka bir öneriniz varmıdır.
Aklımdaki modeller;
Yamaha Diversion F
Kawasaki ER6F
Honda CBR 600,650 F
Yakıt abartı kilometre yapmadığım için çok fark olmadığı sürece önemli değil gibi.
Motoru 2. El almayı düşünüyorum.
Bu arada boyum 1,72 cm, motorda acemi olduğum için hanım arkada olunca ayaklarım kıl payı değince tedirgin oluyorum.
Teşekkürler, iyi forumlar.

serif abi
07 Ağustos 2017, 08:05
Listene cbr500r eski kasada ekle aşırı ekonomik tr sartlar için gayet yeterli

Norton772
07 Ağustos 2017, 13:56
Benelli Trk 502 de düşünebilirsin.