PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Minibüs Değil Motosiklet! Tam 9 Kişi Bindi..

hachiko
02 Ağustos 2017, 00:54
Hatay'ın İskenderun ilçesinde trafik kurallarını da hiçe sayarak ilerleyen motosiklette tam 9 kişinin olduğunu görenler gözlerine inanamadı.

Trafikte ilginç görüntülere rastlamak mümkün ancak motosiklete 9 kişi binerek seyahat edenler bir ilk.

9 KİŞİLİK AİLE MOTOSİKLETE BİNDİ
Hatay İskenderun'da Atatürk Caddesi'nden gece karanlığında geçen motosiklette 3'ü yetişkin 2'si bebek, 4'ü çocuk 9 kişiyi vatandaşlar şaşkınlıkla izledi. Trafik kuralı ve canlarını hiçe sayan aile, şaşkın bakışlar arasında bir de yay geçidinden yolun karşısına geçti.

REFÜJDEN GEÇERKEN KIZLARDAN BİRİ İNEREK YARDIM ETTİ

Bu sırada motosikletteki bir kız çocuğu aşağıya inip, refüjden geçilmesine yardım etti. Ardından yine diğer çocukların arasına sıkışıp yolculuğuna devam etti. Aile olduğu tahmin edilen 9 kişi, ara sokaklara girerek gözden kayboldu.

Olayın Videosu : https://www.dailymotion.com/video/x5vi5no

Kaynak: Sondakika

Romedon
02 Ağustos 2017, 09:01
Arkadan geçen polis durup nabıyosunuz kardeşim siz dememesi... Polisimiz böyle özverili çalışıyor işte.

erenedip
02 Ağustos 2017, 10:11
polisi gördünüz mü? işte açıkça diyorum allah belasını versin onların. Gördü ama durdurmadı...

abeciMotoru
02 Ağustos 2017, 11:25
Abi burası haber sitesi değil, başlığı bari değiştirin kopyala yapıştır konu mu açılır ya.
Şok şok şok diye bişeyler de yaz tam olsun!

Yasin D
02 Ağustos 2017, 11:26
Vallahi takdir ettim, biz 5 kişiden fazla binemiyoruz.

erenedip
02 Ağustos 2017, 12:34
Abi burası haber sitesi değil, başlığı bari değiştirin kopyala yapıştır konu mu açılır ya.

bir insan buna neden takar ben de bunu merak ettim. Adam günde min 10 haber paylaşıyor ne güzel işte...

vişneçürüğü
02 Ağustos 2017, 12:38
http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/181220-ailece-bindikleri-motosiklet-yolculugu-korkuttu.html

Ben de geçenlerde motosiklete 4 kişi bindiler diye konu açmıştım da, 9 ne. bu da bi yetenek:mrgreen: trajikomik:mrgreen:

hachiko
02 Ağustos 2017, 13:15

Burası bir portal içinde haber paylaşımı da olan..Ama sıkıntınız olan konuya dikkat edeceğim ..Teşekkürler..

VeliTrknn
02 Ağustos 2017, 15:38
Nevar ki bunda. Yarın bir çocuk daha yapar onuda diğeri kucağına alır. Gayet normal bence polis bişey demiyor önünden geçiyor ama adamın umrunda değil e adamda yapar tabi niye yapmasın. Bence burda ceza uygulanması gereken kişi önce onu görüpte durdurmayan polistir.

Uğur
02 Ağustos 2017, 15:42
Çamurluğa çocuk oturmuş,hani marjinal bizdik :sunny:

Allah kafatasının içindeki organı kullanmayı nasip etsin,amin.

anafartas
02 Ağustos 2017, 16:10
Benim hanım bunu duymasın iki kişi zor olur diye bindirmiyorum arkama :cherry: bunu duyarsa hiç şansım kalmaz :pale:

bankimuun
02 Ağustos 2017, 17:03
Kondom virali :)