PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Plaka Takma Konusunda Açılan Çığır

GreenheadG
01 Ağustos 2017, 15:54
Arkadaşlar bu kişi foruma üye mi? Hayır bende oralarda oturuyorum. Gelip elini sıkıcam :)

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20525268_1932614300360381_6899492054463813416_n.jp g?oh=af4237d0814dc0f711eee054edbfc98a&oe=59F2ACC5

RoofRoof
01 Ağustos 2017, 16:25
Hocam yalnız o resmi kaldırmanızı tavsiye ederim. Dalga geçtiğiniz kişi Anatolian Tigers MC hanground udur. Başınıza dert açabilirsiniz.

FBI'la mı bağlantılılar hayırdır?2-3 emekli choppercidan mı korkacağız artık?

127
01 Ağustos 2017, 16:31
Muhtemelen gevşeyen vidalardan dolayı düşmüş bir plaka o da espri mayetinde orda tutmuş belli ki :) Güzel bir çalışma olmuş.

Dash_1905
01 Ağustos 2017, 16:31

2-3 emekli chopper cı dediğiniz adamlardan mı korkacaksınız? Evet korkun.

shoeisever
01 Ağustos 2017, 16:36

Jax Teller, amcamın oğlu. Ona göre dayılanın buralarda. Hepinizi dövdürtürüm.

mrt20
01 Ağustos 2017, 16:39
polat alemdarı tanıyorum ulan :queen:

blacktulip
01 Ağustos 2017, 16:41
Dalga geçtiğiniz kişi Anatolian Tigers MC hanground udur. Başınıza dert açabilirsiniz.

http://cdn.modamiki.com/uploads/2017/03/Bebek-Caps-3.png

mfBulut
01 Ağustos 2017, 16:46
En son geçenlerde Obamanın böyle komik bir fotoğrafını paylaştım. Beni de böyle iyi kalpli ve beni düşünen bir arkadaşım uyardı. Başına dert açılır dedi. İnanmadım. 24 saat içinde beni federaller gelip aldı. Tüm çabalarıma rağmen (LEAVEMEALONE bile yazdım) kurtulamadım. Turuncu mahkum kıyafetini giydirip kafama +7 itemlerle vurdular:

Siz siz olun, benim gibi olmayın.

EmreKc
01 Ağustos 2017, 16:47
Neyinden korkacaklar anlamadım.

hachiko
01 Ağustos 2017, 16:48
Zuhahaahaha.. :mrgreen:

nines
01 Ağustos 2017, 16:56
Dalga geçtiğiniz kişi Anatolian Tigers MC hanground udur. Başınıza dert açabilirsiniz.

dostum adamın anasına bacısına sövmediğin sürece hiçbirşey olmaz. sonuçta onlarda insan onlarda espri anlayışına sahip. tam aksine esprili bir poz olmuş ve bunun konuşulup esprisine gülünmesi bu kişiyi rencide etmez.

bu arada bir MC kulübe üyeyim.

GreenheadG
01 Ağustos 2017, 17:07
Dalga geçmek istesem zaten bunu burada yapmam. Eğer bölgedeyse zaten kendisi yazar. Bende gider yazdığım gibi naber abi diye elini sıkarım. Anatolian Tigers ne zaman 1% oldu da başıma bela açayım? Ayrıca haber Yalova Haber'e çıktı. Resim kaynağı ben değilim :) Adam şu an bütün Yalova tarafından merakla bekleniyor :)

Kızıl pars
01 Ağustos 2017, 17:25
Bize bir mesaj vermeye çalışıyor olabilir.

Şair bu eserinde terk edip giden yare olan özlemini dile getirmiş.

Ekarademir
01 Ağustos 2017, 21:47
Ben çocukken Sedat Peker'in yiğeni diye korkuturlardı. Yada onun dayısı mafya filan. Şimdi birde anatolian bilmem ne çıkmış. :mrgreen:

ayetlervaray
01 Ağustos 2017, 22:25

anlamadım sen kimsin de 2-3 emekli chopperci diyip küçümseyebiliyosun. hayır senin için kılını kıpırdatıcak bir elin parmağından fazla insan var mı acaba neyine güveniyosun. o emekli choppercı dediğin adam senin gibi 3 tanesini cebinden çıkarır, insanları tanımadan küçümsemeye kalkma. fotoğrafın paylaşılması bişey değilde o yorum silinmeli.

Alonedark93
01 Ağustos 2017, 22:29
Anatolian Tigers MC hanground mü?

Haşmet abi gelir şimdi. :cherry::flower::thumleft:
https://i.resimyukle.xyz/Tb8IH3.jpg (https://resimyukle.xyz/resim/Tb8IH3)

whitedeamon
01 Ağustos 2017, 23:02
Red devils döver.Hells angels oda döver.Bu kulüp işini tamam hafife almamak gerekiyor ama bu kadarda abartmayın.Belaymış bu ülkede adam f16'nın üstüne balkondan atladı be hey yavrum hey.

mustafa_325
01 Ağustos 2017, 23:41
Bir motosiklet kulübünden niye korkalım yahu? Mafya mı bunlar? İnternette kendileriyle dalga geçmiş olan kişilere ne yapabilirler ki?

Octane
01 Ağustos 2017, 23:41
Bura Türkiye. Charming değil. Burada adamın aklını alırlar. Herkes bir şey burada, o yüzden herkes, ben de dahil, efendi olacağız. Yok o motor kulübünün başkanıymış da bilmemneymiş. Komik olmayın.

Adama hiç bir şey demiyorum, sevenleri olduğuna göre eminim güzel insandır. Fotoğrafta yaptığı da esprili olmuş. Belki bir gün tanışırız muhabbet ederiz. Kraldan çok kralcı olmamak lazım.

MrMud
01 Ağustos 2017, 23:59
Bura Türkiye. Charming değil. Burada adamın aklını alırlar. Herkes bir şey burada, o yüzden herkes, ben de dahil, efendi olacağız. Yok o motor kulübünün başkanıymış da bilmemneymiş. Komik olmayın.

Adama hiç bir şey demiyorum, sevenleri olduğuna göre eminim güzel insandır. Fotoğrafta yaptığı da esprili olmuş. Belki bir gün tanışırız muhabbet ederiz. Kraldan çok kralcı olmamak lazım.

Arkadaş muhtemelen bahsi geçen kişiyi görmüş tanıyor vs. bi hayranlık besliyor, bu beslediği hayranlıktan dolayıda gözünde farkında olmadan büyütüp yüceltiyor sanirim kendince...
Kızmayın onun için, bana sorarsanız da graham jarvis çok tehlikeli adam uff herkesi döver.
Ama nitekim oyle bir adam değil, kuzu gibi evinin direği çocuklarının babası abimizdir kendisi.
Çiçek gibi adamdır.
Arkadaş fotoda bahsi geçen kişiye hayranlık besliyor, onun için alay edildiğini felan düşünüp bu durumdan rahatsız olmuş sanirim.
Ha bunda bence alaylık bir durum yok, plaka düşmüş birşey olmuş adamda gayet esprili bi şekilde takmış sırtına getiriyor...

Hiç plaka takmayan hirbolardan 40 kat daha mantıklı bir insan orası kesin.

fenerbahceli
02 Ağustos 2017, 00:25

Çok özür dilerim ama saçmalıyorsunuz.

braveguy
02 Ağustos 2017, 10:20
Hocam yalnız o resmi kaldırmanızı tavsiye ederim. Dalga geçtiğiniz kişi Anatolian Tigers MC hanground udur. Başınıza dert açabilirsiniz.

yoksa maazallah kendi plakasıyla kendine yaptığını, bizim plakamızla bize mi yapar?
bazı insanları gözünüzde ne kadar büyütüyorsunuz. hayatta başka ne tür başarıları var?
nacizane tavsiyem, olay çıkarmaya teşne insanlara özenmeyin.

vişneçürüğü
02 Ağustos 2017, 10:38
Yaratıcılıkta sınır tanımayan bi dayımız:mrgreen:

hasmet
02 Ağustos 2017, 11:31
Ben de "iron butt", yani "demir toto" nasıl bişey diye merak ediyordum? Demek böyleymiş :)

Aaa pardon. Malum yere plaka sokan abi bilmemne motosiklet klubu üyesi miymiş? Hemen sözümü geri alıp, yazdığımı silip, atletimin düğmelerini ilikleyip, kapıyı kitleyip, evimde tecavüz edilmeyi bekliyorum efenim... Acaip korktum. Öyle böyle değil.

mrt20
02 Ağustos 2017, 11:32
Yaratıcılıkta sınır tanımayan bi dayımız:mrgreen:

dayı mı?
İşte şimdi belayı buldun :queen:

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:31 ----------

Ben de "iron butt", yani "demir toto" nasıl bişey diye merak ediyordum? Demek böyleymiş :)

Aaa pardon. Kıçına plaka sokan abi bilmemne motosiklet klubu üyesi miymiş? Hemen sözümü geri alıp, yazdığımı silip, atletm
Aboo adamı yazarken aldılar cümleyi bitirememiş bile :flower:

hasmet
02 Ağustos 2017, 11:48
dayı mı?
İşte şimdi belayı buldun :queen:

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:31 ----------

Aboo adamı yazarken aldılar cümleyi bitirememiş bile :flower:

Telefonda yazıyorken boşluk yerine enter a basıyorum bazen. Bi dakka... O da nesi! "kıçına plaka sokmak" mı? Terbiyesizliğe gerek yok efenim. Lütfen hemen düzeltin rica ederim. Motosiklet kulüplerine çok büyük ultra mega saygımıs mevcut...

Bu arada, hepleri birleri, birleri hepleri olduğu için tüm klup üyeleri plakalarını oralarına sokup gürültülü bir gurup sürüşü yapmalı, şehre dehşet dalıp insanların akıllarını almalılar bence. Bu da bi fikir.

Birheves
02 Ağustos 2017, 12:29
Destekci bulamayınca bir daha yazmamış heralde.
Seni ocaktan çıkarırlar bu gidişle dash kardeş

hasmet
02 Ağustos 2017, 13:11
Destekci bulamayınca bir daha yazmamış heralde.
Seni ocaktan çıkarırlar bu gidişle dash kardeş
Destekçi çok...

24 saat içinde ayak takımı foruma üye olup seviyelerince bişeyler zirvalar.

48 saat icinde de yönetim'den birileri üye olup dava açmakla kuru sıkı tehdit eder.

72 saat sonra herşey unutulur, malum yerdeki plaka hariç. Hatırladıkça bir gülümseme gelir yüzümüze... :)

Alonedark93
02 Ağustos 2017, 13:22
Malum grupdan beni aradılar şimdi.
Yorumumu hemen kaldırmamı söylediler.
Yoksa beni evden alacaklarmış.
Başta inanmadım ama göğüs kafesimde lazer ışığını gördüm.
Sniper galiba.
Çok korktum.

Beni affet mc anjfıkakkd.

ayetlervaray
02 Ağustos 2017, 13:57
beyler mevzu anatolian tigers değil çok yanlış anlamışsınız mevzu yapılan yorumdaki üslup. yersiz küçümseme helede yaşını başını almış bir adama.

bu arada kendisini ne tanımışlığım var ne de görmüşlüğüm. mizah amaçlı değil kötü niyetli bir yorum gördüm ona cevabını verdim.

ahmetyildiz
02 Ağustos 2017, 14:02
Memleketin en büyük sorunu her kulvarda her ortamda bulunan kraldan çok kralcılar değilmi zaten resme konu olan abimiz belkide yorumları okuyor ama gülmekten ve saçmalayanlara olan şaşkınlığından cevap veremiyordur.

qıp
02 Ağustos 2017, 14:13
"yunus plakası ölçülerinde verdiler de takmadık mı"