PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YBR 125 ESD-2014--Lastik Önerisi.

bantun12
31 Temmuz 2017, 21:03
Eski sahibi 2 bin km önce Arka lastik ANLAS Olarak değiştirmiş 2015 model motorum. Ön lastikde nylon % 30 ömrü kaldı..

İlk olarak İzmir Denizli Manisa Civarlarında Cadde ve çok nadir olarak uzun yola çıkarım üniversite de bineceğim yani toprak yollara binmem kötü yollarda binmem otoban çoğu.

Arka lastik Anlas artık İRC mi diyorlar bunlara bilmiyorum benim kendi görüşüm ikisnide metzeler lastik ile değiştirsem veya michelin pilot stret ile Yağmurlu havalardada süreceğim Artı ve Dezavantajlarını söylermisiniz Lütfen< ?

Yolcu0
31 Temmuz 2017, 21:16
Yağmurda da sureceksen metzeler derim. Pirelli metzeler ve orjinal lastiklerini kullandım. Pirelli biraz daha taşraya kaçıyor toprakta daha iyi tutuyor

bantun12
02 Ağustos 2017, 11:06
güncel arkadaşlar

E-TEKİN
02 Ağustos 2017, 12:56
Me22 kullanıyorum memnunum

bantun12
04 Ağustos 2017, 00:46
Michehlin alamam zaten yarış motoru kullanmıyorum..

Pirelli ve Metzeler arasında kaldım kullananlar + ve - lerini yazarsa sevinirim

Yan Yan
04 Ağustos 2017, 00:55
Metzeller Alman malı.

Bu aralar me22 modelini araştırıyorum.Sanırsam alırsam me22 alacağım.

Yolcu0
04 Ağustos 2017, 01:19
Asfaltta refuj sulamasi varmış hafif virajlı bir yoldu ön lastik metzeler yolu tuttu pirelli arka lastik hafif kaydı. Çay yoluna girmem gerekti metzeler aynı şekilde yarı tutuyor yarı tutmuyordu pirelli canavar gibi tutuyordu. Asfalttan toprağa çok girmeyecekseniz ve yağmurda kullanacaksanız metzeler derim hatta yeni lastik alacak olsam kesinlikle metzeler derim. Tavsiye edipte aldirdigim çoğu kişi çok teşekkür etti. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Yok ben köyde kullanacağım derseniz o zaman pirelli derim topraktada tutması gerekiyor sonuçta. Michelin hakkında kuru asfaltta çok iyi tuttuğunu biliyorum sadece

bantun12
04 Ağustos 2017, 02:04
Micheline o kadar para vermem zaten .)

Metzeler ön arka 240 lira diyorlar bakalım anlas var arkada 2 aylık daha 2 bin km dir yani önler nylon yüzde 30-40 falan kışı çıkartayım diyorum bunlarla 11 bin km motor 1 yıla kadar 15 -16 bin olur zaten değişim zamanıda gelir