PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altın Ebiseli Adam Barkın Bayoğlu'na veda! Yüzlerce motosikletli katıldı.

admin
26 Temmuz 2017, 16:46
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki trajik kazada yaşamını yitiren Barkın Bayoğlu son yolculuğuna uğurlanıyor. Bayoğlu'nun cenazesi binlerce motosikletlinin eşliğinde Çengelköy Kerem Aydınlar Camii'ne getirildi.

Motosikletli Yunus polislerinin eşlik ettiği cenaze Rasathane yönünden, Başbakanlık Ofisi olarak kullanılan Vahdettin Köşkü'nün hemen yanındaki camiye getirildi. Arkadan cenaze aracına eşlik eden motosikletlilerin caminin bulunduğu sokağa girmesine izin verilmedi.

Motosikletler, yakındaki bir otoparka yönlendirildi. Çengelköy yönünden gelen motosikletlilerse sokağa girdi. Kısa süreli bir trafik yoğunluğu yaşandı. Onlar da aynı otoparka yönlendirildi. Motorcular yaya olarak camiye geldi. Kasklarıyla birlikte cenazeye katılan motor tutkunlarının çoğunlukla siyah giydiği görüldü.

http://imageshack.com/a/img924/3466/fUAaNA.jpg http://imageshack.com/a/img922/2600/1iNz1u.jpg

ACILI BABASI KONUŞTU: BAŞARMIŞ DEMEK Kİ

Barkın Bayoğlu'nun cenazesini babası Mustafa Remzi Bayoğlu ve motorcu arkadaşları aldı. Bayoğlu'nun cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kerem Aydınlar Camisi'nden kılanacak namazın ardından toprağa verilecek.

Barkın Bayoğlu'nun acılı babası Remzi Bayoğlu oğlunun tabutunun başında gözyaşı dökerken, "Arkamızdan gelen motorları görseydi, çok mutlu olurdu. Başarmış demek ki" dedi.

http://imageshack.com/a/img923/7760/ivUKRI.jpg

Barkın Bayoğlu'nun Kaza Yaptığı Motosiklet

Barkın Bayoğlu'nun motosikleti kazadan sonra olay yerinden kaldırılıp inceleme için bir otoparka çekildi. 250 CC'lik spor motosiklet, kazanın izlerini taşıyor. Özellikle ön taraftaki hasar dikkat çekici. Barkın Bayoğlu'nun yaya Buğra Erdem'e çarptığı ön bölümdeki farların yerinde olmadığı görülüyor. Ön kısımdaki dijital gösterge ve panellerde de ciddi hasar var. Çarpmanın ardından motosikletin bir süre sürüklendiği de alt bölümdeki izlerden anlaşılıyor. Dış kaplamada da ciddi hasar oluştu. Bu motosikletle köprüyü geçen Bayoğlu'nun aniden önüne çıkan Buğra Erdem'e çarpmasıyla meydana gelen kazada, Erdem olay yerinde Bayoğlu ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.

http://imageshack.com/a/img924/6517/7R60U2.jpg

http://imageshack.com/a/img923/7183/EqWmFw.jpg

Köprüdeki kazada hayatını kaybeden Buğra'nın acılı annesinde rica: Bizi üzmesinler

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ndeki kazada Altın Elbiseli Adam olarak tanınan Barkın Bayoğlu ile birlikte yaşamını yitiren emlak danışmanı Buğra Erdem İstanbul’da son yolculuğuna uğurlandı. Buğra Erdem’in annesi Necla Oğuzoğlu cenazede gözyaşları içinde “Barkın’ın da 4 yaşında bir bebeği varmış. Ailesinin başı sağ olsun. Onlara da Allah sabır versin. Benim yavrum hakkında ne olur sosyal medyada yanlış şeyler söylemesinler, bizi üzmesinler” dedi.

Kaynak: Hürriyet

https://www.youtube.com/watch?v=QHPMnCdoPCQ

abeciMotoru
26 Temmuz 2017, 16:50
Allah rahmet eylesin canım abimiz :(

oenaj
26 Temmuz 2017, 16:52
Ruhun şad, mekanın cennet olsun benim tatlı, güler yüzlü abim :(

kanas35
26 Temmuz 2017, 16:55
mekanın cennet olsun abim çok şey öğrettin herkese :salut:

Pulsar41
26 Temmuz 2017, 16:55
Ah bee...
Mekanın cennet olsun. :pale:

DoLPHiN2306
26 Temmuz 2017, 17:00
Ah abim ya Mekanın Cennet olsun :pale:

OnurTr
26 Temmuz 2017, 17:01
Mekanın cennet olsun...Allah geride kalanlara sabırlar versin...

KYorulmaz
26 Temmuz 2017, 17:03
Mekanın cennet olsun güzel insan..

Darkin
26 Temmuz 2017, 17:04
Oysa senin elbisen altındı...

Potenza
26 Temmuz 2017, 17:05
2 gündür o kadar kötüyüm ki..
Bir takım kaptanını,
Bir aile abisini, kardeşini,
Bir kalp diğer yarısını kaybetti.
Söylenecek o kadar şey varken susmak, susabilmek bu kadar mı zor gelir insana :(
Motoru bırakacaktım 25 seneden sonra, böyle bir karar almıştım geçtiğimiz günlerde.
Artık vazgeçtim, bırakmayacağım...
Allah rahmet eylesin, o acılı babaya, anneye ailesine sevenlerine ve hepimize sabırlar versin.
Yerin dolmaz, #Altınkalpliinsan

Ros1n2
26 Temmuz 2017, 17:06
Bu kalp seni unuturmu :(

Lukocan
26 Temmuz 2017, 17:40
Demekki başarmış nedir abi çok duygulandım ya. Allah herkese oğullarını böyle desteklemeyi, yada böyle bi baba nasip etsin

mehmetseza
26 Temmuz 2017, 17:49
mekanı cennet olsun.48 yaşında bır adamım 8 yıldır sadece haftasonları ve yazlıkta bınmek ıcın motor sahıbıyım.barkın kardesımı de ınternetten tanıdım vıdeolarını ınceledım ızledım ozune sozune ıtımat ettım.dedıklerıne kulak verdım cok sey ogrendım.
hakkını helal et kardes

Alper_tim
26 Temmuz 2017, 17:56
tüm camianın başı sağolsun

rockhan
26 Temmuz 2017, 17:59
Her videosunu izlemişimdir, verdiği bir çok bilgi bana çok şey katmıştır, konuklarıyla olsun, Fuat, Devrim, Yiğit abiler olsun, bir çok tanımadığım insanı bizlerle tanıştırmış, muhabbetlerine kanalından ortak etmiş, keyifle izlememe sebep olmuştur, 40 yaşına geldim, hiç yüzyüze tanışma fırsatı bulamadığım adama 2 gündür ağladım, sülalemden biri vefat etse bu kadar üzülmezdim.

Şimdi hiç bitmeyen uzuuun, temiz, trafiksiz yollarda, daha önceden dünyadan ayrılan motosikletçi arkadaşları ile beraber öte tarafta gazlıyordur, hani derdi ya ''istediğin motoru seç, para sıkıntın yok, hangi motorları alırdın'' orada hepsini seçip seçip şimdi geziyordur.

Tüm sevenlerine Allahtan sabır diliyorum, yerin dolmayacak abi, dolmayacak, hiç unutmayacağız, bir gün görüşmek üzere.

blueway2
26 Temmuz 2017, 17:59
Yeri dolmaz,sevilen çok özenilecek güzel insan mekanın cennet olsun.karşına çıkan sorumsuz şahsiyet köprüde durup inmek ne demek yazık çok üzgünüm.

Ms_TunC
26 Temmuz 2017, 18:02
En hızlı sen gittin, en önce sen vardın. Yarışı sen kazandın. Huzur içinde yat Barkın. Bu camia seni unutmayacak.

artemis99
26 Temmuz 2017, 18:06
Altın Elbiseli Adam videoları ile yaşamaya devam edecek, biz de izlemeye doyamayacağız. Huzur içinde yatsın.

c.ozan
26 Temmuz 2017, 18:37
barkın abi aynı babasına benziyormuş. babasının o halini görünce dayanamadım bende ağlıyorum şuan

vsvr
26 Temmuz 2017, 18:37
İnsanlar tanımadıklari birisi için hüzünleniyorsa, arkasından iyiliklerle bahsediyorlarsa, o kişi güzel yaşamıştır demek ki. Ve de inşallah öteki dünyasıda güzel olur.
Çok şey öğretti insanlara. Bizim dilimizi iyi biliyordu. O sebeple anlattıklarını anlayan çoktu. Çok kişinin de bu yolla hayatını dolaylı olarak kurtarmıştır. Mekanı cennet olsun.

scorpions_59
26 Temmuz 2017, 18:39
Mekanı cennet olsun.
Tüm motosiklet camiası arayacak sevgili Barkın abiyi.
Ailesine sabır diliyorum.

fenerbahceli
26 Temmuz 2017, 18:45
Işıklar içinde uyusun

Emreköktürk
26 Temmuz 2017, 18:46
Çok üzücü bir olay hislerimi kelimeler ile anlatmakta zorlanıyorum mekani cennet olur inşallah

istanbu_gezg
26 Temmuz 2017, 18:56
Kendisi beyfendi bir adam dı hiç tanımamasına ragmen sorduğum her soruya cevap verdi sıkılmadan , ataşehirde çekildiğimiz fotograf kaldı geriye

Babasıda kalender adammış oğlum kalabalığı görse gurur duyardı diyor,

Arkadaşlar yetim kaldı motorları

Emreerol
26 Temmuz 2017, 19:01
Bir gün otururuz, bir gün gazlarız derken, bir gün geldi mezarına toprak attık Gökhan Eren hoca, Metehan hoca, hep birlikte... Toprağın bol olsun Babuş. Işıklar içinde uyu.

pinkcrow7
26 Temmuz 2017, 19:06
Cenazedeydim. Muazzam bir kalabalık .Ne çok seviliyormuşşun be abi. Mekanın Cennet olsun güzel insan.

hokahey
26 Temmuz 2017, 19:42
Türkiye'de internetten motorsiklet hakkında bilgi almak isteyip, Barkın Bayoğlu'nu tanımayan yoktur.

rahmetli bir dönemi domine etti ve bu dünyadan göçtü. Kendi gitti, videoları kaldı yadigar. 50 sene sonra bile izlenecek videolar bıraktı.

nur içinde yatsın.

Eski_kasa
26 Temmuz 2017, 19:51
Başımız saolsun bende cenazedeydim muazzam 1 kalabalık vardı gerçekten. Yalnız benmi yanlış biliyorum barkın abinin çocuğumu vardı ?

pokeharun
26 Temmuz 2017, 20:00
Çok üzgünüz kelimelerle tarif etmek zor hiç yüz yüze tanışmasam da öz yakınımı kaybetmiş gibiyim.babasına çok benziyormuş onu görünce içim bir hoş oldu o da ne güzel ifade etmiş başarmış diye..Bir de 4 yaşında çocuğu olduğu yazıyor :( mekanı cennet olsun Allah günahlarını affetsin çok iyi bir abimizdi..

MUSTAFA KIR
26 Temmuz 2017, 20:14
Allah rahmet eylesin. En sevdiğim ve tanıtım video larını sürekli takip ettiğim kişiydi. Bizim abimizdi mekanı cennet olsun

Erky Perky
26 Temmuz 2017, 20:31
Mekanın cennet olsun şef..

serkan6767
26 Temmuz 2017, 20:44
ah barkın abim ah yüreklerimiz yandı öz abim olsan bu kadar üzülmezdim videolarını takip eder seni hep izlerdim videolarında motosikletleri ne kadar güzel ne kadar içten ne kadar severek tanıtırdın hala şoktayım canım sıkkın ALLAH gani gani rahmet eylesin günahlarını affetsin mekanın cennet olsun canım abim

KumanBayram
26 Temmuz 2017, 20:49
Cenazesine katılabildim onun için yapabileceğim tek şeydi muazzam bir kalabalık vardı her türden motosikletli seveni oradaydı. Vefatına inanmak hala güç gerçekten çok şey kattı motosiklet camiasına ömrü yetse çok daha fazlasını katacaktı mekanı cennet olsun

Cloud
26 Temmuz 2017, 20:56
Benim 11 yıllık motosiklet maceramda gördüğüm en kalabalık motosiklet korteji ve 46 yıllık hayatımda katıldığım en kalabalık cenaze töreni idi. Karacaahmet'teki motosikletli kalabalığı görünce gözlerim doldu, inanılmazdı, Çengelköy'de o kalabalık adeta ikiye katlandı. Gerçekten çok seviliyormuş. O sıcakta bisikletleriyle gelen gencecik çocuklar bile vardı. Pek çok kadın motorcu da vardı, yaşlısı da vardı, MC üyesi de vardı, kuryesi de vardı. Bu kadar geniş bir kitleye hitap edebilmek herkesin harcı değildir. Bu Barkın'ın gerçekten motosikletçinin dilinden anladığının ve halk tipi biri olduğunun göstergesidir. Demek ki işini çok severek ve samimiyetle yaparsan neticesini alıyorsun. Daha yapabileceği çok fazla şey vardı, olmadı, çok üzücü. Huzur içinde yatsın. Eminim motosikletçiler mezarını da boş bırakmayacaklardır.
Ailesine ve tüm sevenlerine tekrar sabırlar dilerim.

Babasının sözü her şeyi özetler nitelikte:
"Arkamızdan gelen motorları görse çok sevinirdi. Başarmış demek ki."

hyanax100
26 Temmuz 2017, 21:09
'Motorsiklet bir YAŞAM biçimidir'
'Motorsiklet bir ÖLÜM biçimi değildir'

Artık bu iki felsefeden hangisi doğru şaşırdım.
Dün İngiltereden araba ile 3 günde ailemle Türkiyeye geldim. Yolda gelirken birgün motorsiklet ile Avrupa turu yaparım diye düşünüyordum (Honda CBF150 peh).
Türkiyeye gelir gelmez (saat 02.00) yurtdışında çekmeyen Türkiye hattımı eve gelince taktım, nete girdim, bu haberi gördüm. O kadar inanamamıştım ki habere, o kadar yorgun olmama rağmen yaklaşık 2 saat ilgili haber ve sitelerdeki yorumları okudum. Şok olmuştum ve çok üzüldüm.
İnsanın gerçekten inanası gelmiyor.
Koskoca dünyada sen zamanın belli bir noktasında belli bir yerden geçeceksin, aynı zamanın başka bir noktasında bir çift arabada kavga edecek ve bir şekilde o çiftten biri kızacak ve arabadan inecek ve bu iki zaman noktası evrende kesişecek. Hani böyle bir tesadüfü içeren bir film çekseler 'amma saçmalamışlar be!' der seyretmezdim. Matematiksel bir orana vursalar ihtimal yok denecek kadar az.

İşin daha sıkıntı veren bir yanı, bu kadar eğitime, güvenliğe önem veren, bunlar üzerine programlar yapan eğitimli birisi kaza yapınca ister istemez düşünmeye başlıyor insan. ' Acaba motorsiklete nokta koyma zamanı geldi mi? 'diye.
Ah be Barkın. Üzdün bizi.
Ey güzel Türkiyemin güzel insanları ' Motorsiklete binmek bir yaşam biçimidir. Ölüm biçimi değildir' Bizlere birinci seçeneği yaşatın, ikincisini değil.

Toprağın bol, mekanın cennet olsun Barkın. Allah ailesine ve tüm sevenlerine sabır versin.

stevejones
26 Temmuz 2017, 21:31
buyuk cogunluk olan motor suruculerını bır kenara ayırıyorum,

dıger yanda hayatında motor almamıs,yada surmemıs,yada motor ehlıyetı olmayan..bınlerce kısı var,ve bu kıtlede Barkını sevmıs,bugun uzulmus ve arkasından ıyı yaad etmıs kısıler.

Bu bıle aslında ne kadar yararlı,aktıf,dolu dolu bır hayat surdugunu onbınlerce kısının gonlunu kazandıgını ıspatlamaya yeter bence.

Bu gece kabrınde Allah merhametı ıle muamele gostersın inşaallah ne dıyeyım.

Ve yıne bızler bınlerce kısı,bazımız hıc tanısmamıs olmamıza ragmen cok uzulduk,agladık,kederlendık,dusuncelere daldık,nesemız yok

bırde ana babası var,ki onların acısını ne anlayabılırız nede tarıf edebılırız.o yuzden Allah kımseye evlat acısı yaşatmasın , ölüncekse de bız ölürüz,sakat kalıncaksa da biz kalırız yeterkı ona bırsey olmasın dedıgınız,dıyebılecegınız hepı topu kac ınsan varkı şu hayatta.

Guven
26 Temmuz 2017, 22:09
Hepimizin başı sağolsun.
Nur içinde yatsın...

just4techno
26 Temmuz 2017, 22:54
Bugün uyandığımda odamda kuş tüyü buldum Barkın abinin bana bi işaretiydi o yolladı kesin biliyorum.Kaskıma iliştirdim;(Şef)...Siyah kurdela siyah t-shirt fıtı fıtı sürdüm...Cenazesine gelemedim ama kalbim oradaydı..

biglebowski
26 Temmuz 2017, 22:57
Sanırım birçoğumuz birebir tanışmamış olmamıza rağmen onu çok sevmisiz. Bunu aramızdan boyle en hazin biçimde ayrilmasiyla anladık. Bir dostmus o, arkadasimizmis... Böyle hissediyorum... Çok üzgünüm AEA...

nat675
26 Temmuz 2017, 23:06
Motosikletin sol dikizine taktığım kurdeleyi oradan hiç çıkartmama kararı aldım. Ben o motosikletin sahibi olduğum sürece o kurdela orada duracak. Hep güzümün önünde olacak. Bana babuşu hatırlatacak hep. Dikkatli git diyecek. Ekipmanlarını kullan hep diyecek. Abim yanımda olacak hep...

Birşeyi unutmamak için parmağa bağlanan iplik gibi...

Önceliğin güvenlik olduğunu unutturmayacak inşallah bana...

Güle güle güzel insan...

kolokolo
26 Temmuz 2017, 23:07
Barkın ile hiç tanışmadık ama kendisini çok iyi tanıyordum. Her ölüm erkendir ama bu çok erken oldu be abi. Söylenecek çok şey var ama artık ne desek boş. Allah sevenlerine sabır versin. Çok güzel çok kaliteli bir insanı bir değerimizi kaybettik. Bugün cenazede her kesimden insan vardı. Çok sevildin be Barkın. Ne kadar hakkımız varsa helal olsun.

fkambay
26 Temmuz 2017, 23:13
Kortej e yetişemedim ama cok şükür son görevimi yerine getirdim ona karşı hakkını odeyemeyiz herkes biliyor ki bizler için kendini çok paraladı çok yıprattı çok çalışti o fuar benim bu fuar senin herşeyi tek tek bize gösterdi daha ne olsun.

Yapabileceğimiz en güzel şey ona ara sıra bi fatiha okumak olacaktır elden baska bişey gelmez.

Ve ara sıra mezarını ziyaret etmek.

achilesos
27 Temmuz 2017, 10:18
Allah Rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Bu teker dönecek barkın kardeş sende öyle olmasını isterdin.

mkamil68
30 Temmuz 2017, 20:06
Allah rahmet eylesin,Allah yakınlarına,sevenlerine sabırlar versin.En son 2017 motosıklet fuarında oğlumla birlikte izlemiştik ,işinde uzman, eğitici,sevimli insandı.Allah tekrar rahmet eylesin.Toprağı bol olsun.

AHZ
30 Temmuz 2017, 20:40
Allah rahmet eylesin :(