PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [MT İstanbul]19 Temmuz 2006 Galata Der Saadet-6

Sayfa : 1 2 [3]

GÖKSEL...
19 Temmuz 2006, 19:16
Mecidiyeköy civarından gidecek yokmu arkadaşlar bana eşlik edecek koskoca istanbul da

VALLA YOK GALİBA ABİ SEN ATLA GEL İSTERSEN ZATEN YOLDA MUTLAKA BİRİLERİNE RASTLARSIN:)

Infaustus
19 Temmuz 2006, 19:17
Ben de hatunum ile beraber ordayım arkadaşlar.. Yazın cenkmenderes + KARAKIZ diye.. Eklemeyi unuttum.. Kardeşim ve nişanlısı da geliyor.. Kardeşimin nick: Patik, nişanlısı : +1 :P

GÖKSEL...
19 Temmuz 2006, 19:20
soner sen hala burdamısın galata seni bekliyo hadi amaaaa:mrgreen: ben de 7,30 gibi orda olucam inşallah

SONER BİDE GELMEYİ UNUTURMUŞ BİLGİSAYAR BAŞINDA LAF YETİŞTİRMEKTEN NE GÜLERİİİİM:queen: :queen: :queen: :queen:

Infaustus
20 Temmuz 2006, 05:40
Kimse niye birseyler yazmamış yahu.. Neyse herkese iyi sabahlar.. Ben yatıyorum.. Hoş bir akşam idi.. Kendinize iyi bakın...

batuhan35
20 Temmuz 2006, 08:49
günaydın....:)
göksel abı soner ve diğer arkadaşlar
dün akşam için kusura bakmayın size katılamadım
ama mazeretimi gördünüz....:wiinkk:

ALBATROS-FB
20 Temmuz 2006, 10:18
İİİİİİİyi bir geceydi klasik bi galata gezisi ve kampıydı gelenlere tşk gelmeyenlerede ayrıca tşk hoşca kalın sevgilerle

tubis
20 Temmuz 2006, 10:25
resimmmmmmmmm
resimmmmmmmmm
resimmmmmmmmm
resimmmmmmmmm
resimmmmmmmmm
resimmmmmmmmm

cuk_o
20 Temmuz 2006, 10:29
allah bozmasın ne kalabalıktı dün ya öle işin kötüsü kimse fotoğraf makinesi getirmemiş :queen: herkes benden beklio olmazki canım aa ben eşşek kadar makinayı gazeteci gibi boynumdamı taşicam aaaaa :queen:

34BPY
20 Temmuz 2006, 10:32
ne resmi resim ceken olmadıki yani ben görmedim tubacım

dostdark
20 Temmuz 2006, 10:38
resimmmmmmmmm
resimmmmmmmmm
resimmmmmmmmm
resimmmmmmmmm
resimmmmmmmmm
resimmmmmmmmm
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
bu sefer gizli eğlendik

GÖKSEL...
20 Temmuz 2006, 10:39
dün akşamdan kimse resim beklemesin degişiklik yaptık bu hafta resim çekilmedik
batuhan kardeşim allah yardımcın olsun işin zor
dün akşam nihayet erkenden apar topar gönderdiler beni sagolsunlar
ersen şşşşşşşşşşşşş alo hop şşşşş tekmi çiftmi
savaş abi günaydın
soner kesin uyuyakaldı
muzooooooo nerdeydin akşam

tubis
20 Temmuz 2006, 10:44
yaa niye yaaa insan tuğba yı düşünür :salut: :salut:

34BPY
20 Temmuz 2006, 10:48
ben gözkulak oldum anlaştığımız gibi tugba kulak oldum daha doğrusu gözüm pek göremed,i erseni:queen: sakin bi geceydi ben anlatırım sana

tubis
20 Temmuz 2006, 10:57
niye görmedin güzelim :silent:

34BPY
20 Temmuz 2006, 11:05
saka yahu arka tarafta oturuyodu da ondan :cherry: merak etme uslu uslu oturdu arkada :cat:

tubis
20 Temmuz 2006, 11:07
ondan eminim canım :cherry: :bounce:

cuk_o
20 Temmuz 2006, 11:30
ben diilim
abi o sarışın kimdi yaw :cat: :silent: :queen:

tubis
20 Temmuz 2006, 11:52
sus beee ....

cuk_o
20 Temmuz 2006, 11:57
tamam kızma sen ablacım :rendeer:

intercom
20 Temmuz 2006, 11:59
dün gelemedik :salut: ama resimlerinizi yinede merak ettik! hadiyin yaff nerde su eylence belgeleri???? uyan KEYIF ADAMI uyan

crato
20 Temmuz 2006, 12:14
gelemedim yine:pr: , üzgünüm doğrusu :salut:

dostdark
20 Temmuz 2006, 12:16
dün gelemedik :salut: ama resimlerinizi yinede merak ettik! hadiyin yaff nerde su eylence belgeleri???? uyan KEYIF ADAMI uyan
levent günaydın dün yine çok güzeldi:cat:
ama bu sefer resim çekilmedik
kadro yine aynıydı tek fark
Antalya MT Hakan abi
İzmir MT Tenten35 dostumsizleride aramızda görmek ve tanışmak çok güzeldi:rendeer: :rendeer:
bu arada dün 10 kadar arkadaş ilk defa aramızdaydılar hepiniz aramıza hoşgeldiniz:rendeer: :rendeer:

intercom
20 Temmuz 2006, 12:30
ya.. resim yok demek, tüh tüh tüh.... yeni arkadaslarla tanisamadim, ama sen sevdigine göre hepsi bizden sayilir.

WELCOM TO THE KEYIF ADAM´S WORLD :P

GÖKSEL...
20 Temmuz 2006, 12:41
EVET abicim bu hafta yok resim mesim hadi kapıyoz dükkanı
şöyle geçin DARÜLACEZE ZİYARETİNE
Hadi soner abicim kalk kalk kalk
boşaltın masaları:)

cuk_o
20 Temmuz 2006, 12:52
türkçe meali KEYİF ADAMLARI DÜNYASINA HOŞGELMİSEEEEENNN

Kavram
20 Temmuz 2006, 12:59
Merhaba,
Dün akşam çok keyifliydi. Şarkılar, Barış'ın doğaçlamaları çok iyiydi. Keyif adamları yine döktürdü. Fotoğraf yok ama İngiliz mahkemelerinde yaptıkları gibi resimle temsil edecek yetenekli biri vardır belki aramızda. (oratada zühtüyle göbek atarken) :queen:

akalteke
20 Temmuz 2006, 15:03
Desene iş başa düştü. Kimse resim çekmedi aslında bildiğim kadarı ile. Bu organize bir olayda değil sanıyorum.

Neden. Kanımca bundan evvelki iznik aktivitesi bu gecenin (benim gördüğüm oydu) sönük geçmesine vesile oldu. Ledo,vedat,vınvın,ferni,mühendis,muzo,crato. vs vs adını şu an hatırlayamadıklarım affetsin. yoktular. Hepsinin gelmemelerine eminim geçerli sebepleri vardı. Fakat İznik kampına çok istediğim halde katılamamıştım. Velakin resimlerle kendimi avutayım dedim ama Birde baktımki resimlerde herkes zoraki gülümsüyor.

Sonradan arkadaşlarla olan sohbetlerimizde toplantılarda askari müştereklerin aşıldığına ve bunun sonucu olarak bu gibi grup üyelerinin müteessir olması kaçınılmazdı.

Arkadaşlar İçki ve eğlence asla insanları bir arada tutan kavram olamaz insanları bir arda tutan aralarındaki gönül bağıdırki zaten aslolanda budur. gittik galataya 2 de kamp yapıldı İçtik eğlendik Başka yok. İnsan sosyal bir yaratık olmasından mütevveli beraber olduğu kimselerle duygu bilgi fikir alışverişine girer bunu ister. Bu olmadımı mutlaka İnsanlar arasındaki farklılıklar ayrılık haline gelirki buda huzursuzluklara sebebiyet verir.

Sonerin vesile olduğu bizimde severek katıldığımız bu toplantılarda Herşey çok güzel seyride giderken ne oldu peki. Şu oldu arkasaşlar.Zamanla aramızda birbirimizden beklentilerimiz oluştu fakat bu beklentiler. bir türlü aramızda dile getirilemediği ve sohbet imkanı olmadığından Ya birbirimizi yanlış anlamaya yada farklı davranmaya ittiği için bu durum hasıl oldu.

Sosyal olgularda bu durumlar olağan olmakla beraber gereklidirde Çünki grubu oluşturan bireyler Şapkalarını önününe koyup düşünmeye başlarlarki buda bireyi karşısındakini anlamaya sevk eder.

Şimdi doğal sürecinde devam eden bu toplantıların Ana konusu içki ve eğlence olmayan bir aktivite organize edilerek sağlam zemin üzerine oturtulması ve Arkadaşlarımızın birbirini anlmada dahada istekli olması gerekmektedir.

Aksam nemi vardı söyleyeyim Barışın çok güzel şarkıları ve orda artık birbirini tanımak için çaba sarfeden bir güzel topluluk.

sagılarımla

T.D.

cuk_o
20 Temmuz 2006, 15:30
akalteke çok güzel açıklamışsın abi hastayım zaten senin bu yazılarına

ama şuda var içinde insanlar aralarında geçen tatsızlıkları diğer topluluklara da yansıtıyorlar bunu yaptıklarında da sadece tatsız olayları yaşadığı kişileri değil o kişilerle beraber olduğu ortamlarda da olmak istemiyorlar işte bunun sebebi bu bence saygılar.......

intercom
20 Temmuz 2006, 15:47
Arkadaşlar İçki ve eğlence asla insanları bir arada tutan kavram olamaz insanları bir arda tutan aralarındaki gönül bağıdırki zaten aslolanda budur. gittik galataya 2 de kamp yapıldı İçtik eğlendik Başka yok. İnsan sosyal bir yaratık olmasından mütevveli beraber olduğu kimselerle duygu bilgi fikir alışverişine girer bunu ister. Bu olmadımı mutlaka İnsanlar arasındaki farklılıklar ayrılık haline gelirki buda huzursuzluklara sebebiyet verir.
T.D.

Icki de icerim, aslanlar gibi de eylenirim. ama ne demisler? yigidi öldür hakkini yeme. akateke, ellini üc, dört hafta evvel Galatada bir kere SIKMISTIM, bir dahakine de öpücegim... söz.
dogru lafa laf eklenmez derim ve susarim!

dostdark
20 Temmuz 2006, 16:38
ama dün dikkat ettimde gitikce cualıyorua
dün birsürü yeni üye geldi
antalyadan gelenler oldu
izmirden gelenler oldu
dostluk kardeşlik ortamlarına akın akın geliyor
yinede sıkı kalabalıktık
bağzı tertışmalardan dolayı 5 kişi eksiktik ama 20 kişide daha fazlaydık
gelen gelmeyen herkezi çok seviyorum:rendeer:

GÖKSEL...
20 Temmuz 2006, 16:48
Desene iş başa düştü. Kimse resim çekmedi aslında bildiğim kadarı ile. Bu organize bir olayda değil sanıyorum.

Neden. Kanımca bundan evvelki iznik aktivitesi bu gecenin (benim gördüğüm oydu) sönük geçmesine vesile oldu. Ledo,vedat,vınvın,ferni,mühendis,muzo,crato. vs vs adını şu an hatırlayamadıklarım affetsin. yoktular. Hepsinin gelmemelerine eminim geçerli sebepleri vardı. Fakat İznik kampına çok istediğim halde katılamamıştım. Velakin resimlerle kendimi avutayım dedim ama Birde baktımki resimlerde herkes zoraki gülümsüyor.

Sonradan arkadaşlarla olan sohbetlerimizde toplantılarda askari müştereklerin aşıldığına ve bunun sonucu olarak bu gibi grup üyelerinin müteessir olması kaçınılmazdı.

Sonerin vesile olduğu bizimde severek katıldığımız bu toplantılarda Herşey çok güzel seyride giderken ne oldu peki. Şu oldu arkasaşlar.Zamanla aramızda birbirimizden beklentilerimiz oluştu fakat bu beklentiler. bir türlü aramızda dile getirilemediği ve sohbet imkanı olmadığından Ya birbirimizi yanlış anlamaya yada farklı davranmaya ittiği için bu durum hasıl oldu.

Sosyal olgularda bu durumlar olağan olmakla beraber gereklidirde Çünki grubu oluşturan bireyler Şapkalarını önününe koyup düşünmeye başlarlarki buda bireyi karşısındakini anlamaya sevk eder.

Şimdi doğal sürecinde devam eden bu toplantıların Ana konusu içki ve eğlence olmayan bir aktivite organize edilerek sağlam zemin üzerine oturtulması ve Arkadaşlarımızın birbirini anlmada dahada istekli olması gerekmektedir.

Aksam nemi vardı söyleyeyim Barışın çok güzel şarkıları ve orda artık birbirini tanımak için çaba sarfeden bir güzel topluluk.

sagılarımla

T.D.

:cat: :cat: :cat: :cat: :cat:
ELİNE SAGLIK BİRİNİN BUNLARI DİLE GETİRMESİ GEREKİYORDUKİ BU BANA DÜŞMEZDİ BUNLARI YAZMAYA NE DEMİMİZ NEDE KIDEMİMİZ MÜSADE ETMEZ
BAHSETTİGİN ŞEKİLDEKİ BİR ORGANİZASYONDA ÖN SAFLARDA YER ALMAK BOYUN BORCU OLSUN BANA
YAZINIZDAKİ MİNİK BİR YANLIŞI MÜSADENLE DÜZELTMEK İSTERİM
MÜHENDİS1959 MEKANA İLK GELENLER ARASINDADIR SADECE ERKEN AYRILMAK ZORUNDA KALMIŞTIR

SAYGILARIMLA

dostdark
20 Temmuz 2006, 16:59
neyse arkadaşlar keyif adamları yine yollaradüşüp sizler için güzel mekanlar bulacak :rendeer:

intercom
20 Temmuz 2006, 17:23
neyse arkadaşlar keyif adamları yine yollaradüşüp sizler için güzel mekanlar bulacak :rendeer:

wayy babam way, iste dogrusu bu! yalniz cowboy bizleri memnun birakmak icin bezmeden yorulmadan yollarda, helal olsun sana soner HELAL OLSUN! :rendeer: :rendeer:

vedat kaya
20 Temmuz 2006, 17:44
akalteke den alıntı....

----------------------
kendi adıma benim şuan yaptıgın şey şapkamı önüme koyup düşünmek bu nedenle MT nin faliyetlerine bir süre katılmayı düşünmüyorum kimseye küs degilim....
ben enaz motorum kadar sevdiğim MT den uzak duruyorsam sebebi 10 yıldır tanıdıgım insanlardan daha fazla samimi oldugum insanlar oldu ve sadece amacım motorla gezilere katılıp kilometre yapmaktı..
bunun yanında 3-5 dost dogru dost edinmekte fena olmazdı yani..
ki bu ugurda adımız fır fır a cıktı iyi espiri yönünden baktık..
insanlara vedat de tanımazlar fır fır de tanırlar duruma geldik olsun amaç insanlar beraber olsun mutlu olsun beni tanıyan nasıl biri oldugumu bilir dedik..
sizlerin sayesinde elde ettim bircok dost ve yaklasık ikibin küsür kilometre yaptım her sey yolunda giderken başıma gelen bir olay yüzünden içinde bulundugum duygularla yazdıgım bir yazı baya bir sorun olmus tekrar defteri açmıcam isteyen istediğini düşünsün yazımın arkasındayım önemli olan bu gibi durumda insanların olaylara bakış acısın tartmaktı...
ve tabiki bizim yerimiz her zaman yeni gelenlerle dolacakki MT bir yerlere ulaşsın...
su an özlediğim konuşmak istedigim insanlar var...
oturp konuşmakmı varım nerede ne koşulda olursa olsun..
ha MT den uzaklaşmakmı gitmemi gerekiyorsa seve seve..
sevgiler saygılar..

akalteke
20 Temmuz 2006, 17:48

Buradaki "neyse"den kendimi bir an "saksağan" gibi hissetmedim desem yalan olur...

Şimdi Soner'im Bu toplantılar senin eserin bunu inkar etmek sana haksızlık olurki bu ne bana nede burada bulunan diğer arkadaşlara yakışır. Fakat eğer bu kardeşini kaale alırsan senin Başlattığın ama burda bulunanların vücuda getirdiği. bu toplantılar belirli bir ivme göstererek gelişmiştir.

Örnek vermek gerekirse yeni doğan bebeğin Gayri ihtiyari Hareketleri her zaman sevimlidir Afedersin altını değiştirmek bile zevk verir ebeveylerine. fakat belli bir yaşa geldimi artık O sevimli hareket ve davranışları rahatsızlık vermeye başlar. O çocukta yetişkin biri gibi eğitime tabi tutulur.

Artık bu dostdark toplantıları senin olmaktan çıkmış bizim olmuştur. ve bizler artık biraraya geldiğimizde hep zıplamak yada ayran içmek istemiyor olabiliriz. Bunun sonucu gene senin Bruce un,albatros, brubaker, muzo, vedat , camadan , vs, vs. arkadaşların öncülüğünde birbirimizi tanıyıp sohbet etmek biz katılımcılar olarak hakkımız kanaatindeyim

Ben acizane her toplantıda Dün aramızda olanlar kadar olmayanlarıda görmek isterim. Gelmeyenlere amman sende demek gibi bir lüksümüz yoktur sanırım

Bu arada hadi bakalım bundan sonra bulacağın kampa beni başa yaz.

Saygılarımla

T.D.

dostdark
20 Temmuz 2006, 19:59
Buradaki "neyse"den kendimi bir an "saksağan" gibi hissetmedim desem yalan olur...

Şimdi Soner'im Bu toplantılar senin eserin bunu inkar etmek sana haksızlık olurki bu ne bana nede burada bulunan diğer arkadaşlara yakışır. Fakat eğer bu kardeşini kaale alırsan senin Başlattığın ama burda bulunanların vücuda getirdiği. bu toplantılar belirli bir ivme göstererek gelişmiştir.

Örnek vermek gerekirse yeni doğan bebeğin Gayri ihtiyari Hareketleri her zaman sevimlidir Afedersin altını değiştirmek bile zevk verir ebeveylerine. fakat belli bir yaşa geldimi artık O sevimli hareket ve davranışları rahatsızlık vermeye başlar. O çocukta yetişkin biri gibi eğitime tabi tutulur.

Artık bu dostdark toplantıları senin olmaktan çıkmış bizim olmuştur. ve bizler artık biraraya geldiğimizde hep zıplamak yada ayran içmek istemiyor olabiliriz. Bunun sonucu gene senin Bruce un,albatros, brubaker, muzo, vedat , camadan , vs, vs. arkadaşların öncülüğünde birbirimizi tanıyıp sohbet etmek biz katılımcılar olarak hakkımız kanaatindeyim

Ben acizane her toplantıda Dün aramızda olanlar kadar olmayanlarıda görmek isterim. Gelmeyenlere amman sende demek gibi bir lüksümüz yoktur sanırım

Bu arada hadi bakalım bundan sonra bulacağın kampa beni başa yaz.

Saygılarımla

T.D.
Tamer abi bende sizlerle sohbeti çok özledim onun için çok yakında küşük bir piknik düşünüyorum:cat:
kuş sesleri eşliğinde mangallar yanacak ve doya doya sohbet edeceğiz:rendeer:

tweety.S
20 Temmuz 2006, 20:19
akalteke den alıntı....

----------------------
kendi adıma benim şuan yaptıgın şey şapkamı önüme koyup düşünmek bu nedenle MT nin faliyetlerine bir süre katılmayı düşünmüyorum kimseye küs degilim....
ben enaz motorum kadar sevdiğim MT den uzak duruyorsam sebebi 10 yıldır tanıdıgım insanlardan daha fazla samimi oldugum insanlar oldu ve sadece amacım motorla gezilere katılıp kilometre yapmaktı..
bunun yanında 3-5 dost dogru dost edinmekte fena olmazdı yani..
ki bu ugurda adımız fır fır a cıktı iyi espiri yönünden baktık..
insanlara vedat de tanımazlar fır fır de tanırlar duruma geldik olsun amaç insanlar beraber olsun mutlu olsun beni tanıyan nasıl biri oldugumu bilir dedik..
sizlerin sayesinde elde ettim bircok dost ve yaklasık ikibin küsür kilometre yaptım her sey yolunda giderken başıma gelen bir olay yüzünden içinde bulundugum duygularla yazdıgım bir yazı baya bir sorun olmus tekrar defteri açmıcam isteyen istediğini düşünsün yazımın arkasındayım önemli olan bu gibi durumda insanların olaylara bakış acısın tartmaktı...
ve tabiki bizim yerimiz her zaman yeni gelenlerle dolacakki MT bir yerlere ulaşsın...
su an özlediğim konuşmak istedigim insanlar var...
oturp konuşmakmı varım nerede ne koşulda olursa olsun..
ha MT den uzaklaşmakmı gitmemi gerekiyorsa seve seve..
sevgiler saygılar..

Vedat arkadaşımıza kimsenin söyiyecek bir sözü yokmu...?
Sizce Vedat olmadan KEYİF ADAMLARI olurmu?
KEYİF ADAMLARI nın bel kemiğini oluşturan bu 5-10 arkadaşın biri eksilse
KEYİF ADAMLARININ ADI DEĞİŞİR....
Soner bence öncülüğü sen yapmalısın. :rendeer:
AKALTEKE ABİ...Sanada ihtiyacımız var.Toparlayın bizi...:salut:

dostdark
20 Temmuz 2006, 21:54
Vedat arkadaşımıza kimsenin söyiyecek bir sözü yokmu...?
Sizce Vedat olmadan KEYİF ADAMLARI olurmu?
KEYİF ADAMLARI nın bel kemiğini oluşturan bu 5-10 arkadaşın biri eksilse
KEYİF ADAMLARININ ADI DEĞİŞİR....
Soner bence öncülüğü sen yapmalısın. :rendeer:
AKALTEKE ABİ...Sanada ihtiyacımız var.Toparlayın bizi...:salut:
tweety
merak etme buradan yazışmadık ama dün akşam karşılıklı çay içtik Vedat KEYİF ADAMLARI ndan ayrılmaz ayrılsada KEYİF ADAMLARI ondan ayrılmaz Akalteke abimda tel ile konuştu biz giden gitsin diyen duyarsız insanlardan değiliz.
KEYİF ADAMLARI

BRUCE
20 Temmuz 2006, 22:16
resimmmmmmmmm
resimmmmmmmmm
resimmmmmmmmm
resimmmmmmmmm
resimmmmmmmmm
resimmmmmmmmm
işim dolayısı ile katılamadığım için,benim olmadığım eğlencede resimde olmaz ulen diyerek bir adam tutdum ve köprü girişinde bütün fotoğraf makinelerini toplattım:queen:

ccbbdd
20 Temmuz 2006, 23:12
Arkadaşlar farklı mekanlarda yine çok güzel eğlenceler yapacağız inşallah,akalteke her zamanki gibi özü sözü bir doğru ve güzel yazmış,seviyorum ben bu adamı yaa:cherry: aslan gibi adam işte al sana,birde rakı içse:queen: Soner ayarla şöyle kuş sesleri eşliğinde örümceksiz,yılansız,faresiz bir kamp......

muhendis1959
21 Temmuz 2006, 00:29
Arkadaşlar Vedat kardeşimiz düşüncelerinde ne kadar haklıysa o kadar da haksızdır neden?

Önder olmak,idareci olmak,lider olmak bunların cevaplarını verebilirsek Vedat ın da şu anki psikolojik durumunu anlamış oluruz.

Vedat canım kardeşim, seninle uzun uzun oturup konuşamadık ama ben senin ne amaçla burada olduğunu en iyi anlıyanlardanım. Eskiler şöyle derdi " bir insanı anlıyabilmek için ya onunla alışveriş yap yada onunla yola git" sen bunların ikisini de yaptın, yola çıktığın insanların ne olduklarını anlamışsındır, bunların içinde iyi olan da vardır kötü olanda, sen bazı konularda lider önder oldun bu medeni cesareti kendinde buldun , önemli bir meziyet bu neden başkaları bunu yapmıyorda senin peşinden gidiyor bunu hiç düşündünmü.

Bak kardeşim lider olmak çok önemli ve meziyet ister, bir grubun içinden sivrilerek çıkmak ve bu gruba önderlik etmek her babayiğidin karı değildir, lider BAZI ŞEYLERİ DUYMAZ AMA DEĞERLENDİRİR, LİDER ELEŞTRİLERE HER ZAMAN AÇIK OLUR AMA CEVABINI VERİR, LİDER UFAK BÜYÜK DEMEDEN HERKESİ DİNLER AMA KARARINI YİNE KENDİ VERİR sen şimdi ben lider değilim ki diyebilirsin, ama lider veya önder farketmez sonunda birsürü insanı peşine takıp yönlendiriyorsun . (burada diğer arkadaşların hakkını da yemiyelim)

LİDER ASLA KÜSMEZ, CANIM KARDEŞİM BİZ SENİ HER ZAMAN ARAMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ BİR KAÇ İNSANA KIZDIN DİYE BU İNSANLARI CEZALANDIRAMAZSIN.:rendeer: :rendeer:

tweety.S
21 Temmuz 2006, 16:26
tweety
merak etme buradan yazışmadık ama dün akşam karşılıklı çay içtik Vedat KEYİF ADAMLARI ndan ayrılmaz ayrılsada KEYİF ADAMLARI ondan ayrılmaz Akalteke abimda tel ile konuştu biz giden gitsin diyen duyarsız insanlardan değiliz.
KEYİF ADAMLARI

:cat: :rendeer:

vedat kaya
21 Temmuz 2006, 16:43
arkadaşlar iyi niyetiniz ve destğiniz için teşekkür ederim..
kendimi daha iyi hissetmeme neden oldu..

bundan sonra daha dikkatli daha kontrollu olmam gerek..
bu da hayatımda böyle bir tecrübe oldu diyelim..
ama lütfen hatam olursa hakaret ederek değil konuşarak anlatmanızı yeğlerim..:)

DARKDIAMOND
22 Temmuz 2006, 13:03
Arkadaşlar ben gelemedim! Barbunya konservesinden zehirlenmişim:silent: Tabi öncedende haber veremediğimiz için ayıp oldu size.:joker: Bide bana hiç bir gezi uymuyoki abicim.Geçen geziye gittiniz Cumartesi,pazar full çalıştım.Mahrum kalıyorum muhabbetinizden.:salut:

camadan
24 Temmuz 2006, 13:46
ulen biz yokuz diye resimde çeken olmamış :queen:

şuan size bozcaadanın serin sularından sesleniyorum :queen:

dostdark
24 Temmuz 2006, 16:19

Cem abi sizleri çok özledik
bir iki tatil resmi yollayında özlem giderelim
size iyi tatiller çabuk gelin:salut:

tweety.S
24 Temmuz 2006, 18:12

ooof ya..:(
dönün hadi artık....
yeter tatil matil
haftayada biz yokuz.gelinde tatil öncesi galatada son bir gece daha yapalım.
chomcokcuğumu össledim:rendeer: