PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İSTANBULDA KAZA 2 ŞEHİT

alp010
22 Temmuz 2017, 20:32
Yunus kardeşlerimiz kaza yapmış.Bariyerlerı tekrar suçlamali miyiz bilmiyorum. Allah rahmet eylesin.

http://m.hurriyet.com.tr/istanbulda-korkunc-kaza-2-polis-sehit-2162017-40528140

gökay77
22 Temmuz 2017, 20:45
Allah rahmet eylesin
Motorcular bariyerler kalksın dedi kalkmadı Polis kaza yaptı bütün bariyerleri kaldırırlar şimdi

Carbondioxid
22 Temmuz 2017, 22:17
Ailelerine sabırlar dilerim.

Levent
22 Temmuz 2017, 22:43
Olay sırasında oradaydım, kazaya şahit olmadım ama konu bariyere çarpma davası değildi bence. Bir servis minibüsü vardı olay yeri çemberi içerisinde.

xepenias
23 Temmuz 2017, 00:54
Allah rahmet eylesin
Motorcular bariyerler kalksın dedi kalkmadı Polis kaza yaptı bütün bariyerleri kaldırırlar şimdi

Bu işin içindeki biri olarak söylüyorum, polis yani memur yukarıdan kimsenin umrunda değil. Nasıl olsa bir tane daha var mantığıyla hareket ediliyor. Bu söylediğin belki bir savcı hakim yada hükümet yetkilisi olsa işte o zaman herşey değişirdi.

rebirth
23 Temmuz 2017, 02:10
2 polis memuru kazada hayatını kaybetti diye bariyer kaldırmazlar gençler, çok ümitlenmeyin. Daha birkaç ay önce bakanın biri, bir ilimizde hayatını kaybeden polis memurunun arkadaşlarına 'inşallah siz de şehit olursunuz' demişti. Gelip şimdi bunu da savunanlar çıkar da, kafalar bu yani, çok ümitlenmeyin diye diyorum. Onu da süslemeyi biliyorlar.

Shrieker
23 Temmuz 2017, 03:52
Yine bariyer ayağı değil mi... Bizde onlardan çok var nasılsa :pale:

Sj's
23 Temmuz 2017, 04:02
Bugun bizim dukkanda bahsi gecti. Konu medeniyette bitiyor. Belki yunuslar sagdan cok hizli gidiyorlardi otomobil/o beyaz jip onlari farkedemeyecek kadar hizliydilar ve olan oldu ya da o arac dengesiz bir hareket yapti.

Dunyanin hic bir yerinde bir aracin sagdan gecilebilecegi yazmaz. Sagdaysan en sagdakinden daha yavas olmak durumundasin. Soldaysan da ozellikle motosikletliysen diger butun araclar sana yol vermek durumunda. Tabi bizde bu anlattigim seyler falan sacma gelir kulaga. Bariyer mariyer falan bunlara gelene kadar daha bi ton mevzu var o kazada.

Bu akla ve medeniyete erisene kadar daha cok boyle haber okuyacagiz.

whitedeamon
23 Temmuz 2017, 16:25
Allah rahmet eylesin.

Guven
23 Temmuz 2017, 16:33
Allah rahmet eylesin. Mekanları cennet olsun.

Dark-ghost
23 Temmuz 2017, 16:52
Yok hacılar bariyer falan yok bi servis aracı ile başka bi araç var isin içinde dun facede de gördüm ben bu haberi.Asil berbat olan sey kaskin haliydi.Bembeyaz olan kask olmuş sana kıpkırmızı kan ve ortadan iki ayrılmış.

mephamd
23 Temmuz 2017, 17:26
Dunyanin hic bir yerinde bir aracin sagdan gecilebilecegi yazmaz. Sagdaysan en sagdakinden daha yavas olmak durumundasin. Soldaysan da ozellikle motosikletliysen diger butun araclar sana yol vermek durumunda.
Bilgi yanlış.
Herkes şeridinden gider. Sağa da sola da hamle yapmadan önce kontrolle yükümlüdür.
Özellikle Abd de sollama diye bişey yoktur.
6 şeritli yolda herkes şeridinde gider uygun tarafı kontrol edip geçer. Sollama şart değildir.
Sağ şeritteki araç emniyet şeridine geçmeden önce orayı kontrolle yükümlüdür. Ambulans gelir, polis gelir, itfaiye gelir.
Medeniyet ise bize çok uzak bir kelime.