PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : makas atan tek hücreli

İkiteker
13 Temmuz 2017, 12:57
Merhaba iyi gunler iyi forumlar bugun saat 9 da disari ciktim hava almak ve kafam dagilsin diye 20-30 dk sonra gezer iken isiklarda duruken , yesil yandi ve sakince yolumda seyir etmeye basladim yol 2 serit ve saga donus var ben sag seriteyim sol seriten yabanci plakali bir jeep soldan benim unume makas atti ona carpmamam icin bi 50 cm vardi aramizdaki mesafe makasi ati saga girdi 3 serit sinyalsiz makas atarak ve hiz kurallarina uymayarak yoluna gitti bende arkasindan takip ettim biraz sinirlendim durdum adama soluyorum biraz daha yakindan gecseydin hocam dedim adamin haberi dahi yok makas attigindan bende makas attin dedim bana oda yok canim ole birsey yaparmiyim dedi bende motorcuyum bide dedi motorcu olsan motorcudan anlardi neler yasiyo falanda ona girmiyim ben sonra ozur diledi yoluna bakti orda beni gormeden makas atti dedi ama sol seriten arkamdan geliyordu gormemesi imkansiz kamera kaydim var bu kaydi polise e mail atiyimi atmayimi ? Basima cok kez geldi bole olay hep sustum ama yeter bir yere kadar insan cani bu kadar kiymetsiz asaglik bir haraketen degerli degil. Plaka yabanci bu arada (tableten yaziyorum abilerim yazimda kusur varsa kusuruma bakmayin )

artemis99
13 Temmuz 2017, 13:07
Takmayacaksın böyle şeyleri. Şikayet falan etsen de hiç bir şey olmaz. Polis senin kayda bakmaz bile.

İkiteker
13 Temmuz 2017, 13:08
Cezasi var diye biliyorum. Yanlismi biliyorum acaba

uzay gemisi
13 Temmuz 2017, 13:12
Cezasi var diye biliyorum. Yanlismi biliyorum acaba
Doğru biliyorsun ama günümüzde kimse sorumluluk almak istemiyor. Özellikle memur arkadaşlar. İstiyorsanız gönderin ama hiçbirşey çıkmama ihtimali de olduğunu bilin

artemis99
13 Temmuz 2017, 13:21
Tamamen zaman kaybı ama sen bilirsin yani adam özür de dilemiş üstelik.

İkiteker
13 Temmuz 2017, 13:27
Buna benzer bir olayda benim barkadasimin basina geldi e mailden attim 1 hafta sonra geldi plakayi okuyamamislar fln fillan artemis dostum ozur dilemek kurtarmaz dusunsene benim yerime koy kendini caninla oynadgini sorumluluk alamiyan insanlar cok mallesef ve malesef cahil insanlarimiz tessekur ediyorum hepinizden ceavplariniz icin ben bi sansimi deniyecem tehlikeli serit degistirmenin cezasi 190 tl idi gozumuzu yumayalimki magandalar azalsin bosverirsek cogalirlar mallesef.

leyli
13 Temmuz 2017, 15:25
Merhaba iyi gunler iyi forumlar bugun saat 9 da disari ciktim hava almak ve kafam dagilsin diye 20-30 dk sonra gezer iken isiklarda duruken , yesil yandi ve sakince yolumda seyir etmeye basladim yol 2 serit ve saga donus var ben sag seriteyim sol seriten yabanci plakali bir jeep soldan benim unume makas atti ona carpmamam icin bi 50 cm vardi aramizdaki mesafe makasi ati saga girdi 3 serit sinyalsiz makas atarak ve hiz kurallarina uymayarak yoluna gitti bende arkasindan takip ettim biraz sinirlendim durdum adama soluyorum biraz daha yakindan gecseydin hocam dedim adamin haberi dahi yok makas attigindan bende makas attin dedim bana oda yok canim ole birsey yaparmiyim dedi bende motorcuyum bide dedi motorcu olsan motorcudan anlardi neler yasiyo falanda ona girmiyim ben sonra ozur diledi yoluna bakti orda beni gormeden makas atti dedi ama sol seriten arkamdan geliyordu gormemesi imkansiz kamera kaydim var bu kaydi polise e mail atiyimi atmayimi ? Basima cok kez geldi bole olay hep sustum ama yeter bir yere kadar insan cani bu kadar kiymetsiz asaglik bir haraketen degerli degil. Plaka yabanci bu arada (tableten yaziyorum abilerim yazimda kusur varsa kusuruma bakmayin )

Noktalama işaretleri firarda.

bursagsli
13 Temmuz 2017, 15:30
Trafikte kimseyle tartışmaya girmeyeceksin. Ülkede kural yok. Adamlar o kadar rahat ki birbirini bıçaklayabiliyor. Araçların çoğunda silah var. Bırak makas atsın 1 atar 2 atar 3. de bir tarafa yapışır

fenerbahceli
13 Temmuz 2017, 15:42
Kesinlikle video kaydını götürün
Bu magandaların yanlarına kalmasın