PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evinin taksitlerini ödemek için pizzacıda çalışıyordu...

topgun1111
09 Temmuz 2017, 20:15
http://www.hurriyet.com.tr/evinin-taksitlerini-odemek-icin-pizzacida-calisiyordu-40514614

daha önce paylaşıldıysa siliniz

Mr.Duke
09 Temmuz 2017, 20:18
yedi sülesini dürtüceksin çok fazla sinirlendim allah rahmet eylesin bazı züürt cocuklarının içki zevkleri içkinin üzerine hız tutkuları yüzünden
boş yere insanlarımız yakınlarımız ölüyor bide üstelik 5 6 yıl yatıp çıkıyorlar sonra içki içip sürerim zararı kendime diye kendilerini haklı çıkarmaya çalışıyolar 2iş yapan abimizin yetim çocuklarına kim bakıcak şimdi of of

özgürgenc
09 Temmuz 2017, 20:22
Ölen öldüğüyle kalıyor ne olacak ki 2 veya 3 yıl yatar o da yatarsa Allah rahmet etsin içimdekileri buraya yazmak istiyorum sonra vazgeçiyorum ne desek boş

EmirE
09 Temmuz 2017, 20:57
kansız köpek

whitedeamon
09 Temmuz 2017, 21:00
Giden gitti Allah gerida kalanlarına sabır versin ölen abimizede rahmet eylesin.

Alonedark93
09 Temmuz 2017, 21:05
Allah rahmet eylesin.
Abi mesleteklaşım. Bende kuryeyim. Çoğu iş arkadaşımız abimiz 2 iş yapıyor bi dönem bende yaptım. İstanbul gibi yerde kuryelik yapmak kadar pislik, allahın belası bir meslek olamaz.
Burda günlük karşılaştığımız olayları yazsak, youtube'da kanal açsak Edirne'den Kars'a yol olur.

Bugun bol bol dua edicem, inşallah içerde mühebbet almış biri bu hayvanın nefesini keser...

emreyavas
09 Temmuz 2017, 21:18
Televizyonda izledim o kadar üzücü ki. Hiçbir şeyden habersiz kendi yolunda giderken son sürat giden bir cani tarafından katlediliyor, kaza anı da vardı bu videoda yok sanırım. Allah rahmet eylesin.

https://youtube/LRULMr7oiP4

sdirer
09 Temmuz 2017, 21:43
Allah rahmet eylesin...
Ülkede adalet olsa sorumlu cezasını bulur ve aileyi geçinderecek tazminata mahkum olur... Ama bunlar olmayacak... :(
bu gün başka bir forumda yazdıklarım:
Birkaç gün önce şöyle yazmıştım...
Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
hızını ayarlamayan motor kullanıcısı asli kusurlu; hızını ayarlamayan araba kullanıcısı tali kusurlu.. hani soruyorlar ya birileri adalet için neden yürüyorlar, yollar adalet arama yeri mi diye.. işte böyle jiplere, mercedeslere binenler, bir yerlerde dayısı olanlar hatalarından sıyrılmasın, hesap versinler diye... anladınız mı şimdi; yoksa hala anlamadınız mı?
adalet olmadı mı hakkını nasıl koruyacaksın? hala anlamadınız mı?
Bugün http://www.hurriyet.com.tr/evinin-ta...yordu-40514614 bu haber sonrası aynı şeyleri düşünüyorum..
şuçluyu ya da suçu üstleneni yakalamak yetmez, hesap sormak/sorabilmek için adalet gerek, hukuk gerek; gerek ki hak yerini bulsun...

Akhunturk
09 Temmuz 2017, 22:20
Öyle bir ülke oldu ki burası.. Şimdi bu adamın gereken cezayı alacağına inanan kaç kişi var acaba?

F54
09 Temmuz 2017, 23:10
Öyle bir ülke oldu ki burası.. Şimdi bu adamın gereken cezayı alacağına inanan kaç kişi var acaba?

% 51.3 yani yarısı bile değil desek daha doğrusu olur.

sarpgray
09 Temmuz 2017, 23:18
yedi sülesini dürtüceksin çok fazla sinirlendim allah rahmet eylesin bazı züürt cocuklarının içki zevkleri içkinin üzerine hız tutkuları yüzünden
boş yere insanlarımız yakınlarımız ölüyor bide üstelik 5 6 yıl yatıp çıkıyorlar sonra içki içip sürerim zararı kendime diye kendilerini haklı çıkarmaya çalışıyolar 2iş yapan abimizin yetim çocuklarına kim bakıcak şimdi of of

Örnek Sinan Çetin in oğlu.

yusufkalaz
10 Temmuz 2017, 01:36

Niye öyle diyorsun abi parasını verdiler.Paran varsa rağat Bir fakir ailesine 100.000 Ver bir orta hali aile oğlu sakat kalmış bas 150.000 geç,adalet,
dağıtıcılarımızda bir zamanların zengin evlatları olduğu için ailenin gönlünü al çık diyebiliyorlar.

MrMud
10 Temmuz 2017, 01:47

Ölen abinin eşi keşke kabul etmeseydi bu para teklifini...
Yanlış biliyorsam duzeltin, Ölen abinin eşi para teklifini kabul edip şikayetini geri çekmişti.

Ha eşine kızabiliyor muyum bu parayı kabul etti diye pek degil.
Ateş düştüğü yeri yakar, belki çocuğunun geleceğini kurtarmak icin kabul etti, içi yana yana geri çekti şikayeti bunu anlayamayız.

Ama o çocuk o parayla büyüdüğünü öğrenince ne tepki verecek annesine onuda düşünmeden edemiyorum.
Hani ya derse "Babamın değeri 100bin lira mı anne ?" Diye....

Sokakta aç kalınsada ödün verilmeyecek değerler vardır mesela benim için.

Şeref, gurur, vefa, sadakat,Vatan, Bayrak vb.

Allah geride kalanlara sabır versin..

yusufkalaz
10 Temmuz 2017, 02:31
Yanlış biliyorsam duzeltin, Ölen abinin eşi para teklifini kabul edip şikayetini geri çekmişti.

Ateş düştüğü yeri yakar, belki çocuğunun geleceğini kurtarmak icin kabul etti, içi yana yana geri çekti şikayeti bunu anlayamayız.

Ama o çocuk o parayla büyüdüğünü öğrenince ne tepki verecek annesine onuda düşünmeden edemiyorum.

Bende öyle biliyorum size katılıyorum.

hachiko
10 Temmuz 2017, 09:29
Allah günahlarını affetsin geride kalanlara sabır versin ülke de son dönemde adaletten bahsetmek imkansız..Yazık neler yazılır şuraya neler..

papirus00
10 Temmuz 2017, 12:23
Bu tür davaları takip edip toplu şekilde davalarına katılarak motosiklet bilinci yaratılmalı, motosiklet grupları, dernekleri, federasyonlarına duyrulur...

Carbondioxid
10 Temmuz 2017, 13:55
Ailesi ve yakınlarına sabırlar dilerim , acı durum kelimeler kifayetsiz.

erkanzdemir
10 Temmuz 2017, 14:06

Nokta atışı olmuş.
Adalet doğru işleseydi bu konuda yazdıklarınız şuan yazılmammaış olurdu.

mgora
10 Temmuz 2017, 18:43
% 51.3 yani yarısı bile değil desek daha doğrusu olur.

Ysk'lı mı , Ysk'sız mı ?

Hubalahubhub
10 Temmuz 2017, 22:59
Sinan çetin in oğlu yattı mı? Videosu bile vardı nasıl bir cinayet işlediğinin.