PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CF Moto 400 NK çok yakında Türkiye’de! #CFMOTOGücü

admin
28 Haziran 2017, 13:48
Güçlü Donanımı ve yüksek enerjisi ile kendini gösteren 400NK, sürüş heyecanını ve hazzını gerçek anlamda hissettiriyor. Bu hazzı ve heyecanı en iyi anlatacağını düşündüğün sloganı "400NK İçin slogan öneriyorum …" diyerek yaz,

CF Moto’dan sürpriz hediyeler kazanma şansını yakala. Haydi, en iyi sloganı bul ve kazan!

#CFMOTOGücü

Web: www.cfmoto.com.tr (http://www.cfmoto.com.tr)
Facebook: www.facebook.com/cfmototurkiye (http://www.facebook.com/cfmototurkiye)
Twitter: www.twitter.com/cfmototurkiye (http://www.twitter.com/cfmototurkiye)
Instagram: www.instagram.com/cfmototurkiye
(http://www.instagram.com/cfmototurkiye)

Mustaphalanx
28 Haziran 2017, 13:53
Merakla bekliyorum :)

msafacan
28 Haziran 2017, 13:56
400 lük piyasası karıştı. Yetmez daha da karışsın. Hep bizim faydamıza bunlar :thumleft:

Faramir_
28 Haziran 2017, 14:17
sabırsızlıkla bekliyorum..

Carbondioxid
28 Haziran 2017, 14:41
Hmmm pekala.

1. Çevik yakışıklı ve ilkeli.

2. Sınıfında rakipsiz ve teknolojik.

3. Modern iktisatlı ve ilkeli.

4. Rakipsiz eğlenceli ve şehirli.

5. Atletik iktisatlı ve daima hazır.

6. Benzersiz güçlü ve ekonomik.

7. Güçlü iktisatlı ve rakipsiz.

8. Gözlerinizi alıştırın , O'nu çok sık göreceksiniz.

9. Tutku'ya sebeb olur.

10. Yolların yeni jön'ü.

11. Güçlü Güvenli ve Ekonomik.

12. Güçlü Güvenli ve iktisatlı.

13. Güçlü Güvenli ve eğlenceli.

14. Güçlü Güvenli ve rakipsiz.

Hediye : Edenin diktasıdır , edilenin beğenip sırıtması beklenir.. hediye bence : şunun sıfırından siyah evimin önüne kadar kargolayın haa bide açılır kask siyah sade olsun , plaka masrafını ben hall ederim , amma en ufak sorunu raporlarım gözünün yaşına bakmam. :P

Not : facebok ve tivitir kullanmiyom ,buradan iletişime geçersiniz :P

Metehan07-70
28 Haziran 2017, 14:44
Naked sevmem fakat Mt07 den sonra beni tek meraklandıran çıplak alet bu, bir görüp incelemekte fayda var. Hele ki birde fiyatı 2. el bir Mt07 ye yakın olamasın (19 gibi olacak bence) bu kategori de ideal bence. Üstüne CF nin uzun yıllar özellikle Atv motoru tecrübesi ile bence diğer P.R.C. lerden bir adım önde.

manofsteel
28 Haziran 2017, 14:45
Cfmoto bence bajaj'ı beklemişti,teknik veriler güzel.Umarım hak ettiği yeri bulur bu piyasada...

SAZMAN
28 Haziran 2017, 14:54
DüZgün fiyatla ortalığı karıştır. Fuarda inceledim. Kesinlikle alınır ve binilir. Ardcım olmasa hemen yazılırım.

TIGERSHARK
28 Haziran 2017, 15:03
ooooooooo temmuz geldi hala motor ortada yok

sdirer
28 Haziran 2017, 16:07
ooooooooo temmuz geldi hala motor ortada yok

Bencee, sen de haklısıın :):queen:
Orhan gibi söylediğimi farz edin

Metehan07-70
28 Haziran 2017, 17:28
DüZgün fiyatla ortalığı karıştır. Fuarda inceledim. Kesinlikle alınır ve binilir. Ardcım olmasa hemen yazılırım.

Bence de görünürdeki tek eksiği o, kuyruk fazla kısa, plakalık çok dışarıda kalıyor. Eğer kuyruk biraz daha uzun olsa, alınıp güzel bir enduroya çevirilebilirdi.

Bu arada yabancı bazı kaynaklarda, fiyatı (Absli/Absiz) 5.500 - 6.000 Usd aralığında belirtilmiş. Bize bu bile çok, umarım en azından bu sınırda kalır da belki bir iki sene sonra 2. filan alabilme şansı doğar.... diyecektimde 2 sene sonra şimdiki sıfır fiyatını da geçer döviz böyle giderse.

sdemircan
28 Haziran 2017, 17:32
Eğer 150nk daki gibi kalitede sıkıntı olmazsa A2 ehliyet ile cc yükseltmeyi düşünecekler için çok iyi bir seçenek olur. Şahsen bende ileriki zamanlar için düşünmüyor değilim.

IRau
28 Haziran 2017, 18:47
ekrem abi bunu beğenmedi.

-ZERO-
28 Haziran 2017, 19:37
Dominardan pahali olursa satamaz. Birinin arkasinda bajaj digerinde çinli cf moto var

K121L
28 Haziran 2017, 20:21
Slogan : fiyat performans diyince akıllara gelen ilk model 400NK

SuleymanE
28 Haziran 2017, 20:38
Pazardaki yerini belirleyecek en büyük etken "fiyatı" olacak. Bekleyelim ve görelim.

TIGERSHARK
28 Haziran 2017, 21:34
Fiyat tahminleri alalım 17 olacak diyorum ben

Ahmetderin
28 Haziran 2017, 21:37
Güvenilir markalar creative ajansla çalışır. Böyle bir olay markaya olan güveni düşündürür. Profesyonellikten uzak bir pazarlama. Bakınız 150nk'ya anlarsınız. 2 tane motor getirdim fuar bakınla olmaz bu iş. CF moto milan'da koca stand açtıysa burada böyle pazarlama yapılmaz. Ülkeye girmekte tereddüt eden çin markasına daha kötü bir sonuç çıkartır. Motorun yedek parçası yok dünya'da türkiye de mi olsun? Arayın bakalım radyatör koruma bulabilecek misiniz? Bir marka tuzağı daha geliyor. Sahibinden de görürüz 2020 yılın hala 2017 modellerin sıfır satıldığını. Haydi gel gel sen de oyna.

korayuzuner1
28 Haziran 2017, 22:04
Yoooooh abi çin malı olduktan sonra kim ne derse desin bulaşmam.

RamonRojo
29 Haziran 2017, 01:44
150 liğine 9000 tl istiyorlar.Bence 400 lüğüne 20-22 bin fiyat çekerler.Hiçbir şekilde dominardan daha ucuza veya aynı fiyat bandında olacağını düşünmüyorum.Anlamadığım şeyse 2017 yılına geldiğimiz halde hala 2005 2006 lardan kalma çin malı alma,yok çan çin çon vb. gibi düşünceler bana biraz garip geliyor. Çinli veya hintli büyük cc alınmasına sırf adam gibi bakımını yapacak ustalar olmamasından kaynaklı karşı çıkarım.

sıfırsıkıntı
29 Haziran 2017, 09:14
İstanbul fuarında motovento standında inceleme fırsatım olmuştu.

sheriff87
29 Haziran 2017, 09:58
Beklediğim modellerden biriydi. Dominarla Bunun arasındaydım hatta tasarımının daha güzel olmasından kesin 400 NKya niyetliydim ama bekle bekle, muhatap bulama, bezdim vazgeçtim. En azından gelip karşılaştırmayı istiyordum ama böyle tırt bir distribütör görmedim. Mayısın son haftası dağıtıma çıkacaktan bugünlere kadar geldik. Resmi sitelerinde ki mail adresine mail atamamak nedir? büyük bir başarı bence mail attım mail gitmiyor. Müşteri hizmetlerini aradım kendilerinden haberleri yok. Bayi hergün farklı tarih verip ha geldi ha gelecek diye aylardır oyalıyor. En son motorlar çoktan Türkiyede fakat gümrük işlemleri uzun sürüyor denilince koptum ben. Hayır ülkeye angus soksan tek tek muayene etsen bu kadar sürmez, sonuçta makina bu alır bakarsın olursa olur olmazsa olmaz, bunların gümrük izinlerini bu kadar sürede alamamasına kıllandım açıkçası. Dominarda yakın tarihlerde geldi paşa gibi izinlerini sertifikasyonlarını halledip aha mal burda dediler. Çok sinirim bozuldu bunlara, tüketici olarak önümde seçenek olmasını çok isterdim ama seçenek sunmadılar. Sezon bitecek hala geliyor. Bu şartlarda bu motoru almam alamam zira malı alırken muhatap bulamazsam aldıktan sonra hiç bulamam, ne halin varsa gör derler. Ben müşteriyim be senin gelip benim peşimde koşman lazımken ben peşinde koşuyorum.
Motor eleştirisine gelirsek artçı hesabı yapılmayacak, ağırlığı fazla şehiriçi kullanıcıları ve XL aşağısı müşterilerin göz önünde bulundurması gerekir zira 200+ kg boru değil. Yakıtı fazla, bu benim için tercihe etki edecek en önemli kriterlerden biri. Çindeki incelemeyi yapan iki Türk gencinin rivayetlerine göre tabi o videoda yakıyo demişlerdi. Soracığıma mal dağıtıma çıkacak diyorlar ama ortada hala fiyat yok.

Seko
29 Haziran 2017, 10:26
Çin'deki iki genç bana göre apaçi olduklarından yorumlarını çok sallamıyorum ancak tabi ki biraz yakacaktır. Ne kadar yakacaktır diye sorarsanız normal kullanımda R25'ten fazla yakmayacaktır ancak performanslı sürüşte yakacaktır, karşılığını da verecektir.

Fiyatının, gücü fazla olduğu için tamamen pazarlama stratejini olarak Dominar'dan bir tık yukarıda olacağını düşünüyorum. Psikolojik sınır olarak 20 bin TL 'nin kesinlikle altında olmalıdır yoksa satmaz. Bir sürpriz yapıp Dominar'ın altında kalabilirse çok satar. Asıl rekabet edeceği motor Dominar değil MT-25 olacak ve ondan çok üstün.

Keoma
29 Haziran 2017, 16:47
16 bin ve alt bandında her türlü satar.Kimse kusura bakmasın 17 bin dahi olsa almam.Kim ne derse desin kendini kanıtlamamış bir marka.Satış adetleri zaten yerlerde.17 binin üstüne çıkarsa gider dominar alırım daha iyi.En azından muhatap bulabiliyorsunuz.

bu arada aydındaki bayii 16 bin civarı olacak demiş.bence 16 mükemmel bir fiyat olur.

https://i.hizliresim.com/AkJGpv.png (https://hizliresim.com/AkJGpv)

KumanBayram
29 Haziran 2017, 19:27
Dominardan ucuz olmaz diye düşünüyorum

fedos
30 Haziran 2017, 16:31
cf ,keşfedilmemiş bir şey gibi duruyor.Bajaj varken amerikayı yeniden bulmaya çalışmak biraz değişik olacak sanıyorum :)

civanlideli
01 Temmuz 2017, 17:44
Ölmekten korkma, yaşamamaktan kork.
Her gün, sürmek için iyi bir gün.
4 teker bedeni, 2 teker ruhu taşır.
Asla meleğinizin uçabileceğinden daha hızlı gitmeyin.
En iyi anılar, en sıra dışı fikirlerle başlar.

Şu anlık aklıma gelenler bunlar admin bey.

HaN85
02 Temmuz 2017, 11:50
Bu da Bajaj'a kapak olsun. 400 CC aleti 35 hp'ye düşürürsen adamın biri gelir 400 cc 42 hp çift silindir bir alet yapar ve seni piyasadan siler. Hadi bakalım hayırlı işler.

ekrem ata
02 Temmuz 2017, 14:09
Bu da Bajaj'a kapak olsun. 400 CC aleti 35 hp'ye düşürürsen adamın biri gelir 400 cc 42 hp çift silindir bir alet yapar ve seni piyasadan siler. Hadi bakalım hayırlı işler.

Değerli HaN85; daha piyasaya çıkmamış bir ürün Bajaj'ı nasıl sildi merak ettim? Biz yolumuza devam ediyoruz. Er meydanı açık. Rekabet iyidir. Tüketici kazansın. Bajaj 62 ülkede bu savaşlara karşı tecrübeli. :)

TIGERSHARK
02 Temmuz 2017, 14:12
Acaba ne zaman fiyatı ilan edecekler

HaN85
02 Temmuz 2017, 21:20
Değerli HaN85; daha piyasaya çıkmamış bir ürün Bajaj'ı nasıl sildi merak ettim? Biz yolumuza devam ediyoruz. Er meydanı açık. Rekabet iyidir. Tüketici kazansın. Bajaj 62 ülkede bu savaşlara karşı tecrübeli. :)

Sildi demedim siler dedim yani gelecek zamanı belirttim Ekrem bey.

400 cc ile bir üst vergi dilimine çıkıp 35 hp ile de hemen hemen 250 cc performansı veren bir motor satıyorsunuz.

Karşınızda da 400 cc 42 hp çift disk çelik fren hortumlu continental Abs'li Bosch yakit sistemli bir motor var ve 16000 TL gibi bir rakam konuşuluyor. Ve her ne kadar ülkemizde pek bilinmeyen bir marka olsa bile Atv motorlarının kalitesi ile dünyaya nam salmış bir markadan bahsediyoruz. Vites göstergesi bile var. :-)
Bajaj da şu ışıgıyla gözümüz alan mor amblemi söküp oraya bi vites göstergesi koysa güzel olacak ve Duke 390 gibi 44 hp yapsaydınız peynir ekmek gibi satılacakdı. Saygılar Ekrem bey sizi seviyoruz.

VECİHİ
02 Temmuz 2017, 21:22
NE DEMİŞ ÜNLÜ BİR DÜŞÜNÜR

https://www.youtube.com/watch?v=yTDL5XZTLrU

mece14
02 Temmuz 2017, 21:37
Bajaj konuyu takibe almış. Rekabet iyidir.

enescanatar
02 Temmuz 2017, 22:38
Rekabet iyidir her zaman tüketicinin faydasına olur. Fakat orda burda 16 konuşuluyor deyip bajajı siler demek fazlaca hayal dünyasında yaşamak olur. Gelsin fiyatı açıklansın bi görelim. Onun bunun 16 demesiyle olmuyor o işler

tr100a
02 Temmuz 2017, 22:45
Motorun sıkıştırma basıncı artarsa gücü artar ne kadar sıkıştırma okadar cabuk yıpranma aşınma hp az olsun bozulmasın sağlam olsun

civanlideli
03 Temmuz 2017, 23:09

Merhabalar Ekrem bey. Bugün Kuralkan ı aradım ve pulsar 200 as için talepte bulundum. Umarım kısa zamanda getirirsiniz. Mesela v15 ile birlikte. İnanın ilk alıcısı olacaığıma dair sizi temin ederim efendim. Hayırla kalınız.