PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tavsiye?? Honda 250cc?

SErtackES
15 Temmuz 2006, 13:11
arkadaşlar, yeni başlayan birisine ikinci el bir honda250cc yi tavsiye edermiydiniz? honda konusundaki takıntım ise aracımın da honda olmasından dolayı büyük bir sempati duymam.. amacım tamamen performans değil tabiki; keyif,zevk verecek bir hobi olması yeterli.
ne kadar yakıt tüketecektir? artıları eksileri nelerdir? fikri olan ve paylaşmak isteyenlerden yorum bekliyorum. :mrgreen:

Syriana
15 Temmuz 2006, 17:02
peki hondaya sempati duymanın nedeni nedir ?

ozaktasi
15 Temmuz 2006, 18:37
Honda CBF 250 tavsiye etmem...Alma derim...Fıtık olursun vallahi...Çünkü ben fıtık oldum sattım şimdide kardeşiminkini satıyorum..6 aydır bi tek müşteri çıkmadı...................

SErtackES
15 Temmuz 2006, 20:15
honda sempatimin tek nedeni arabamı da özellikle honda olarak seçmem. ayrıca turuncu renk jantlı honda repsollerin görünüşünü çok beğenmem. zaten hobi olsun diye alacağım, aşırı bir performans, 0-100 e 3 salisede çıksın gibi kaygılarım yok. belki daha sonra

SAKAL
15 Temmuz 2006, 20:23
honda sempatimin tek nedeni arabamı da özellikle honda olarak seçmem. ayrıca turuncu renk jantlı honda repsollerin görünüşünü çok beğenmem. zaten hobi olsun diye alacağım, aşırı bir performans, 0-100 e 3 salisede çıksın gibi kaygılarım yok. belki daha sonracbr 125 e toz kondurmam ama ufak motor boyutları açısında

ninya
15 Temmuz 2006, 20:30
Honda CBF 250 tavsiye etmem...Alma derim...Fıtık olursun vallahi...Çünkü ben fıtık oldum sattım şimdide kardeşiminkini satıyorum..6 aydır bi tek müşteri çıkmadı...................

abi kaça satıyosun vade yaparmısın konusalım detayları özel atarsan sevinirim.

SErtackES
16 Temmuz 2006, 13:27
CBF lerin tipini beğenmiyorum, teknik özellikleri hakkında bir fikrim yok. hondanın CBR serisi hoşuma gidiyor. ama artısı eksisi nedir bilmiyorum tabi. sadece kasaya göre yorum yapabilirim :silent:

PcKopatGhostRider
16 Temmuz 2006, 14:10
cbf den başka hondada tavsiye edilecek 250 cc warmı?_ :silent: ben cbf derim..

THE_LANCET
16 Temmuz 2006, 14:18
aslında Honda cbr nın 250cc lık leride var ama cok az sayıda ve üretimi durdugu için bulmak çok zorr

kimi
16 Temmuz 2006, 15:27
honda cbf 250 derim ama hysoung da bak o da güzel...

bur-k@
16 Temmuz 2006, 15:38
cbf250 nasıl fıtık yaptı seni ??? anlatırmsın bu motorun tek eksiği bu galiba :P fıtık yapması

serkan79
16 Temmuz 2006, 15:44
cbf den başka hondada tavsiye edilecek 250 cc warmı?_ :silent: ben cbf derim..

cbf den baska bide scooter var 250cc su sogutmalı ama fiyatına göre şekli cok biçimsiz asya 150 t1 in ön farı hariç göstergelerine kadar herşey bire bir aynı malzeme kalitesi farklıdır tabi ama 8000 lira civarı fiyatı olması lazım bana göre alınmaz zaten piyasadada pek görmüyorum :)
honda da cbf ve scooter dan baskada 250 lik makina yok bildigim kadarıyla

Olcan138
16 Temmuz 2006, 15:49
cbf den baska bide scooter var 250cc su sogutmalı ama fiyatına göre şekli cok biçimsiz asya 150 t1 in ön farı hariç göstergelerine kadar herşey bire bir aynı malzeme kalitesi farklıdır tabi ama 8000 lira civarı fiyatı olması lazım bana göre alınmaz zaten piyasadada pek görmüyorum
honda da cbf ve scooter dan baskada 250 lik makina yok bildigim kadarıyla
Honda FES Foresight 250 o model ama bence de değmez.
Bir de CBX modeli var, performans açısından CBF'in biraz daha fazlası (ama daha eski model olacağı da unutulmamalı).2.elde bir seçenek.

Syriana
16 Temmuz 2006, 15:56
dostum bence senin yapıcağın en iyi iş bi tane GT250 almak tabi bu benim düşüncem sen CBF daha çok beğenirsin bilemem :cat:

enes128
16 Temmuz 2006, 17:50
ben olsam hemen alırdım!! hondada sıkıntı olmaz bundan sonra da hondadan vazgeçmem.. valla satarken de zorlanmassın bnm satma düşüncem yok ama motoruma müşteri çok!! memnun kalacağından eminim; ben olsam hemen gidip parayı verip makineyi alırdım!!

gokhan52
16 Temmuz 2006, 20:52
ya ben ıkısını de kullandım cbx twestır da egzantırk ,zıncır ve dıslıyle ugras dur cbf de ıse gucunden randuman alamadım su an gtr 250 hysung aldım ben bu kadar beklemıyodum motora ne kadar gaz verırsen ver bana mısın demıyo 2000 kolımetrede bılerek uzunyolda actım makınyı yenı olmasına ramen baya zorlayınca(on iki bin devırde)190 gordu kı acılınca rahat gorecek demektır

SErtackES
17 Temmuz 2006, 00:19
saolun arkadaşlar tüm yorumlar için.