PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arkadaşlar bursada böyle geziler falan olsa YORUMLAR

V&B
14 Temmuz 2006, 19:09
1,5 yıldır motor kullanıyorum ve bursada hiç görmedim böyle geziler falan ve okadar güzel gezilcek yerler varki ne bilim ben nişanlımı alıp geziyorum ama inşallah bundan sonra olurda katılırız:rendeer: :bounce: :queen:

serkan79
14 Temmuz 2006, 19:41
bursadan biri cıkıcak bi organizasyon yapacak ve bizi davet edecekki bizde gelelim bizim gitmedigimiz yer yok :)

V&B
15 Temmuz 2006, 12:14
tamam kardeş beni msn e ekle iltibatı koparmayalım.volkan768@hotmail.com

PcKopatGhostRider
15 Temmuz 2006, 12:17
bizde davet istiyorzzz... banane bananee... :queen: :P

bursadan takılanlar war sitede bildiğim kadarıyla.. hatta bursa mt bile war bildiğim kadarıyla.. bence oraya bir sor..

hatta al sana benden bi kıyak daha.. http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=347895#post347895

V&B
15 Temmuz 2006, 12:41
eyvallah kardeş yönlendirmen için .bide benim msn i kaydeden arkadaşlar olursa irtibatı koparmayız geziler falan daha hızlı konuşabiliriz.:queen:

ya msn yazmayı unuttum volkan768@hotmail.com

PcKopatGhostRider
15 Temmuz 2006, 12:44
önmli deil bea... maksat gönüller bir olsun.. :P

eiwalla.. mersindeyim ama yinede ekledim.. :queen:

hyosung150
15 Temmuz 2006, 20:44
hocam ben 1050 konutlardan gökhan geçen hafta mondial 125 agk motorumla erdeğe ordanda ocaklara gittim toplam 360 km ve tek başıma çünkü gezecek motorcu arkadaş bulamıyorum motoru olan arkadaşlarımın hepsi tırsıyor şehir içinde dolaşıp motoruyla hava atacaklar yaw ben şehir içinde motor kullanmayı sevmiyorum motor özgürlüktür alıp götürecek seni bilmediğin yerlere varmı yanlışım

benim kafadan bi arkadaş bulsam varya dünya turuna bile çıkarım

Carcharoth
15 Temmuz 2006, 21:02
Biz daha geçen hafta kumla kurşunlu sonra tekrar kurşunlu heykel fatih sultan mehmet bulvarı falan deli gibi gezdik 6 motorduk. Bursada sürekli bu tarz etkinlikler yapılıyor. www.motordelisi.com diye bir site var ordada Bursa MD var. Burdaki arkadaşlarda ara sıra geziler yapıyor. Ama MD de 40 kişi civarı bir gurup var. istersen orayada göz atabilirsin.

Yanlış anlaşılmasını istemem ben bursa MT ile pek gezilere katılmadım. Ama ordada çok cana yakın abilerimiz kardeşlerimiz var aslında birleşsek çok daha eylenceli olabilir :D