PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KTM DUKE 200 Manet koruma tavsıye edebileceğiniz model var mı ?

semamca
11 Haziran 2017, 18:29
Merhaba
değeriı Forum arkadaşlarım,
KTM Duke 200 için sahibinden com da bir manet koruyucu belki yan yatırma sonucunda elciklerin de hasar görmesini önleyebilecek
bir aparat buldum :) ancak bizim motora uyum konusunu bilemiyorum, belki aranızda bu konu hakkında bilgisi olan bir arkadaşımız vardır,
sitenin ilanına göre üniversal olarak tanımlıyorlar ancak aldıktan sonra iade işlerini pek hazmedemiyorum, olur olmaz birşey de takmak istemiyorum, siz değerli arkadaşlarımın da tavsiyeleri olursa çok sevinirim, belki başka türlü bir elçik yada manet koruma da bulabiliriz,
ayrıca arka lastiklere takılan plastik takozlardan da arıyorum, disk i koruduğunu söylemişlerdi, yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden çok teşekkür eder, hepinize işlerinizde kolaylıklar dilerim,
Semih Ayvaz / Ayvalık,
İLANIN LİNK'İ.....
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-aksesuar-tuning-manet-koruma-seti-448425882/detay

shruikan
11 Haziran 2017, 18:37
bunun yerine kısa manet ya da katlanır manet düşünebilirsin. bunla yere düşse motor, gidonu yamulta ihtimalin daha yüksek. gidon da manetten pahalı.