PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : -Uçuyorsun başkan! + Sağolasın kardeşim

Sayfa : [1] 2

GP500-1st
25 Mayıs 2017, 13:12
''Motosiklet'' diyecektim vageçtim. ''SS'' kullananlardaki irfade/nefis ve bilinç madde bağımlılarından farksızmı?

Bu kadar uç noktada gezinmenin getirisi artısı nedir?

Diyaloglar...

- Uçuyorsun başkan
+ Sağolasın kardeşim

- Yakında bi kaza videosu izleriz allah izlememeyi nasip etmesin
+ 2008 den beri kullaniorm bu şekilde kardesm

- Abi vallahi yüreğimiz ağzımızda izliyoruz. Sana göre yaptığın bir aşk, bir tutku gibi görünüyor olabilir ama bu yolun sonu karanlık. Allah korusun.
+kendimi cok iyi dinliyen biriyim refleksimin kacmaya yaklaştıgı ilk gun motorum gider kardesim

- la su trafikte 150 200 le gitmenin mantigi ney mna koyum ya olurya aniden biri kirar onune gerisini dusunmek bile istemiyom aslinda
+ e kırıcakmış gibi dusunerek gidiosun ki kırıyoda o zaman kontranı verip yoluna bakıyosun

https://www.youtube.com/watch?v=lzxCq0YdlRE

whitedeamon
25 Mayıs 2017, 13:15
Adam tam bir usta

Levent
25 Mayıs 2017, 13:16
Zor iş be, 1 tane niteliksizin cep telefonuna bakması, ani şerit değiştirmesi, vb. abzurt sebepten ölmek de bana koyar şahsen.

Ahmet Turan Peker
25 Mayıs 2017, 13:20
Zor iş be, 1 tane niteliksizin, cep telefonuna bakması, ani şerit değiştirmesi, vb. abzurt sebepten ölmek de bana koyar şahsen.

Ölürsen koymazda sakat kalmak varya....

Levent
25 Mayıs 2017, 13:22
Ölürsen koymazda sakat kalmak varya....

Abi genelde bu hızlarda sakat kalınmıyo pek be, ama tabi namümkün bir olay da değil... Allah kimseye acı göstermesin. Cümlemizi korusun.

simurgg
25 Mayıs 2017, 13:23
Zor iş be, 1 tane niteliksizin, cep telefonuna bakması, ani şerit değiştirmesi, vb. abzurt sebepten ölmek de bana koyar şahsen.

Boyle bir gerizekalinin arkandan carpip seni oldurmesi daha cok koyar.

mfBulut
25 Mayıs 2017, 13:26

Şöyle bir hayal ettim de, kesinlikle katılıyorum.

uzay gemisi
25 Mayıs 2017, 13:30
SS kullanıcılarına karşı olan bu kıskançlığın nedenini bu forumda anlayamıyorum.
Sanane kardeşim? Can adamın motosiklet adamın eleştirmek ne haddine?

Levent
25 Mayıs 2017, 13:37

O kadar da gömmeyin, sonuçta hepimiz hızlı motosiklet kullandık, en azından bende kullandım, pek çok kişi de kullanmıştır. Bu işin doğasında var olan birşey. Sadece biraz duyarlı yaklasmak gerekir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

SS kullanıcılarına karşı olan bu kıskançlığın nedenini bu forumda anlayamıyorum.

Yanlış düşünüyorsun, can adamın, ama gelip yolda sana çarpsa senin canın'a dönecek iş bir anda.. Annen baban,eşin,dostun ailen bir anda lanet okumaya başlayacak cünkü canları yanacak.

Hız yapmak zevkli ve tutku yaratan bir şeydir, eski motorum R6 idi.. Gayet iyi bilirim ne olduğunu, fakat burada bilinçli kullanıcı olmak gerekir, yol boş olur, kendi riskini göze alırsın, o senin bileceğin iştir. Ama başkasını riske etme hakkın,hakkım, hakkı yok..

mfBulut
25 Mayıs 2017, 13:42

Olay ne kullandığın değil ki, nasıl kullandığın. Bu şekilde kendini, trafiği ve başkalarının hayatını riske atarak istediğin taşıtı sür, tepki aynı olmalı bence. Benim tepkim öyle en azından. Ayrıca şu "Kaza yapsa kendine yapacak. Kendi hayatını riske atıyor." Klişeleri de eskimedi mi artık ? Bir motosiklet 200 km/h ve daha üstü hızlarda yandan çarptığı bir arabanın içindekileri biçebilir. Çarptıktan sonra o trafikte başka araçların altına girip onların takla atmasına ve zincirleme kazalara sebep olabilir.

Yahu hepsini geçtim, otobanda bile karşıdan karşıya geçenler oluyor köy kesimlerinde. Diyelim ona çarptın ve öldürdün. Kendini nereye kadar "E o da oradan geçmeseydi" diye kandırabilirsin ki? Kediye çarpsak aklımıza geldikçe üzülen insanlarız biz. (En azından ben öyleyim) Bunun vicdan azabını bile riske atmak demek.

Saçma gelecek belki ama ben araba sürerken böyle birinin bu şekilde sürüşü yüzünden onun ölümüne sebep olsam, onun benim ömrüm boyunca bana vicdanı olarak böyle bir yük bırakmaya bile hakkı yok.

APTALLIK İLE CESARET ARASINDAKİ ÇİZGİ diyor ve sözümü bitiriyorum.

uzay gemisi
25 Mayıs 2017, 13:43
O kadar da gömmeyin, sonuçta hepimiz hızlı motosiklet kullandık, en azından bende kullandım, pek çok kişi de kullanmıştır. Bu işin doğasında var olan birşey. Sadece biraz duyarlı yaklasmak gerekir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

Yanlış düşünüyorsun, can adamın, ama gelip yolda sana çarpsa senin canın'a dönecek iş bir anda.. Annen baban,eşin,dostun ailen bir anda lanet okumaya başlayacak cünkü canları yanacak.

Hız yapmak zevkli ve tutku yaratan bir şeydir, eski motorum R6 idi.. Gayet iyi bilirim ne olduğunu, fakat burada bilinçli kullanıcı olmak gerekir, yol boş olur, kendi riskini göze alırsın, o senin bileceğin iştir. Ama başkasını riske etme hakkın,hakkım, hakkı yok..

Hayır tabiki de bilinçli bir kullanıcı olmaktan bahsediyorum.
Dip basık cgsinden r6 ya atlayan, gördüğü yolda boş dolu fark etmeksizin 250-260 yapıştıran dallamalara olan tepkilere diyeceğim birşey yok. Benim sitemim bu forumda en çok karşılaştığım durum; SS kullanıcılarına genelleme yapılarak saldırılması.

GP500-1st
25 Mayıs 2017, 13:43

Burdan bunumu çıkardın kendi payına?

Parçalanmış kol bacak, kafaları, kopan savrulan uzuvlarımı kıskanıyorlar. görüntülerden ortaya karışık mi yapalım illa?

280 km hızla içinde çoluk çocuğun bulunduğu arabaya saplanmasını mı eleştirmiyek.

Belkide gerçek SS kullanmak bu değil. Dışarıdan psikiyatrik vaka/psikopat gibi algılanılan insanları sence herkes kıskanıyormu, nasıl bir çevre o:)

motorda SS kullananlar biraz asosyal olur diye duyum- kanaat sahibi bi arkadaşım vardı. Kulakları çınladı:)

Uçuyosun başkan/ sağolasın kardeşim. seviye burdan devam edicek anlaşılan

levend84
25 Mayıs 2017, 13:45
Takintili nickli bir gardaş vardi 150km/h hizla giderken onune cikan bir araci gorup ani frenleme ve kendine has bir ustalik ve yetenekle durmuştu..hatta gozu kapali bile suruyordu..Hepiniz korkaksiniz 600RR la basladim diyende vardi..vay babam vayyy..korkağiz gardaş can giymatli....

ahe
25 Mayıs 2017, 13:49
Bu tarzdaki insanlara pek karışmamak lazım kendi şeçimleri onlara göre dalgasız denizde herkes kaptan :D bence bu işin aslı pist olmalı evet pistler pahalı olabilir ama sonuçta çok daha fazla güvenli... Ayrıca motosikletin tehlikeli olduğunu insanlarımız üzerine empoze edenlerde genelde bu tipte insanlar oluyor sizin motorunuz garajınızda yattığı zaman kimseye bir zararı bir tehlikesi yok üzerine kimin ne mantıkla bindiğini önemli.Burdada devreye binen kişinin risk algısı devreye giriyor sonuç olarak sadece binen kişinin bileceği iş :queen:

GP500-1st
25 Mayıs 2017, 13:57
River Ride. Mantık aynı...

https://www.youtube.com/watch?v=7dMFW-mcWsY

Sokollu
25 Mayıs 2017, 14:11
Canlar ben de hep aynı şeyleri diyorum, trafiğe açık alanda yüksek sürat, tek teker gibi kontrolün aniden kaybolmasına neden olacak bir çok akrobatik hareketlerin çok bencilce ve hem araçlara hem de insanlara saygısızlık olduğunu defalarca yazdım.

Ancak şöyle bir şey de var, GP'nin paylaştığı eleman değil de, motosikleti hakikaten bir uzvu kadar kullanan kişileri görünce takdir etmiyor değilim.

Dün gece karşıma bir video çıktı, elemanın yüklediği tüm videoları oturup seyrettim saatlarce. Tüm takipçileri apaçi ergen kırması. Kendisi de yaptıklarının bir videoda bencilce ve insanları tehlikeye atan hareketler olduğunu kabul edip, yine de bu huyundan vazgeçemeyeceğini söylüyor. Tabi tekrar ediyorum, adama hak verdiğim yok, sonuçta başkalarının hayatı söz konusu iken, böyle kişisel bir tatminkarlık peşinde "kusura bakmayın,kendimi kontrol edemedim" demek yeterli bir açıklama değil.

Ama tek tekerde makas atmak nedir arkadaş ? 5.dakikadan sonra izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=bxsaOkViyWc&t=362s

İşin daha kafamı allak bullak eden tarafı, elemanla aynı güzergahta sürüyoruz (ayvansaraydan balat eminönü,unkapanı) benim 60 kmyi geçemediğim bir rötada, saniyede on ihtimal düşünmekten başımın ağrıdığı bir yolda adam sanki GTA şifresi yazmış, tüm araçlarla önceden anlaşmış gibi, sıfır hesap, kurtarma payı ile rötasını bitiriyor. Sakınan göze çöp mü batıyor harbiden ? Ya da yüksek hacimli hızlı ve egsozlu motosiklet çok daha mı güvenli diye düşünmeden edemedim.

matrax33
25 Mayıs 2017, 14:22
Yaş ilerledikçe daha az risk alıyosun. Ama içindeki apaçi ölmüyor seyreltilmiş apaçiyle hayatına devam ediyosun.

Önüne geçmenin tek yolu motor kullanmayı bırakmak. ben 20 senedir kullanıyorum hala zaman zaman apaçiliklerim oluyor.

Kerem A. şu tekerci eleman youtube da görüp kullanışı beni heycanlandıran ender insanlardan.

Otobanda 300 yapanlar pek ilgi çekici gelmiyor.

fatih.met
25 Mayıs 2017, 14:23
Ben şahsen yolda hiç robota bağlamiyorum bu yuzden arkamda hizli gelen bir ss yada otomobilin co(içi) rahat olsun. Ama herkes boyle degil iste. Trafikte direksiyonu kirsan dallamaya carparsin o derece.

Sapagi kaciran suruculer ani manevra yapiyorlar hatta kadin bir surucu bir motora carpti bu sekilde. Burada haberi paylasilmisti ve keske o motosikletin yerinde bir tir olsaydi diyenimiz olmustu.

Sinyal kullanmayi tam olarak beceremeyen bir toplumda daha cok motorcu olur. Dun bir tane tir sola sinyal veriyor ve sagda sapaga giriyor ve olan benim bosuna yavaslamama oluyor ve belkide arkamda araba sovmus olabilir.

yusufkalaz
25 Mayıs 2017, 14:51
İstediği hızda gidebilir,aynalarını sökebilir,kadrana bakmaya bilir,istediği kadar yata bilir ama piste bunun dışı herzaman Suçtur kimse senin motorunu ve caninı kıskanmaz ama bu hızı Sokak,cadde,ara yolarda yaparsan seni kınarım.Ama herzaman olduğu gibi risk almak kişinin kararı.Git otobanda yardır inanki kimse takılmaz ama sanirım gayretepe yolundan çıktı ilk orda 150 bir çok canı teģlikeye atabilir.Ama birde gerçek yani varki herkez elindeki ne olursa olsun en hızlı şekilde gitmek istiyor. 600rr 1000rr neyse bu adamin bu hizla gitmesinden çok 110luk spacy le nereden çıkacağı belli olmayan paketciler,cbf 150 li sanki motor değilde bisiklet sürüyormuş mantığıyla giden kurye abiler dağa çok korkutuyor beni.

Mr.Duke
25 Mayıs 2017, 16:00
oyuzden tekirdağ yolunda bu sene nisan ayında 200+ hızda giden motosiklet sürücüsü yayaya çarptı ikiside hayatını kaybetti bırakın kendine yapıcakmış laflarını

mombohunter
25 Mayıs 2017, 16:08
Trafikte bu şekilde motosiklet kullananlar çok ağır bir şekilde cezalandırılmalı. Diğer insanların hayatlarını tehlikeye sokuyorlar sonuçta.

Kızıl pars
25 Mayıs 2017, 16:58
Bağımlılık mı sorusu cevapsız kalmış, evet bağımlılıktır diye okumuşluğum var.
Yüksek adrenalin vücutta uyuşturucu bağımlılığına yakın bir etki yapıyor.

İsveçli bilim adamları araştırmış, onların yalancısıyım.

Riptalon
25 Mayıs 2017, 17:00
Akıl sağlığı kesinlikle sorgulanmalı.

zekeriyaimam
25 Mayıs 2017, 17:04
https://www.youtube.com/watch?v=B_Qq_5SlFSw

https://www.youtube.com/watch?v=wBFL99Y8BXc
Ghostrider'ın üstüne tanımam.
Bu yoldan geçmiştim o yüzden her seferinde çok etkiliyor beni :cyclopsan

RevLimiter
25 Mayıs 2017, 17:08
Fazla süratli yahut tehlikeli kullanıyor buna bende katılıyorum. Sıkı bir takipçisiyim ve bu adam artçı olarak bindiği motor ile yanlış hatırlamıyorsam 160 kmh gibi bir hızla kaza yapıp mucizevi bir şekilde sağ kurtulan birisi ayrıca. Ben böyle birşey yaşasam kesinlikle sadece pistlerde gazlardım. Tabiki altında 1000 RR olduğundan dolayı ara sıra otobanda gazlarsın ona kimsenin birşey demeye hakkı yok fakat Emre Turkiye yollarını göz önünde bulundurursak gereksiz yere çok deli gazlıyor. Yığınla gerizekalının bir arada gezdiği yollar sonuçta. Allah onu korusun.

Mr.Duke
25 Mayıs 2017, 17:41
https://www.youtube.com/watch?v=y9cEjqiRh6w
videoya denk geldim atmak istedim tshirtle motora binenlere ders niteliğinde

fatih.met
25 Mayıs 2017, 18:16
o zaman bu şarkı benden tüm ss hastalarına gelsin, come join the murder (https://www.youtube.com/watch?v=enHZcA2XPR8).

DKN
25 Mayıs 2017, 18:52
O kadar da gömmeyin, sonuçta hepimiz hızlı motosiklet kullandık, en azından bende kullandım, pek çok kişi de kullanmıştır. Bu işin doğasında var olan birşey. Sadece biraz duyarlı yaklasmak gerekir

bi de yaşlanmadım diyosun rossi :mrgreen:

cemmoto41
25 Mayıs 2017, 19:24
İstediği hızda gidebilir,aynalarını sökebilir,kadrana bakmaya bilir,istediği kadar yata bilir ama piste bunun dışı herzaman Suçtur kimse senin motorunu ve caninı kıskanmaz ama bu hızı Sokak,cadde,ara yolarda yaparsan seni kınarım.Ama herzaman olduğu gibi risk almak kişinin kararı.Git otobanda yardır inanki kimse takılmaz ama sanirım gayretepe yolundan çıktı ilk orda 150 bir çok canı teģlikeye atabilir.Ama birde gerçek yani varki herkez elindeki ne olursa olsun en hızlı şekilde gitmek istiyor. 600rr 1000rr neyse bu adamin bu hizla gitmesinden çok 110luk spacy le nereden çıkacağı belli olmayan paketciler,cbf 150 li sanki motor değilde bisiklet sürüyormuş mantığıyla giden kurye abiler dağa çok korkutuyor beni.

Aynen sürücünün dikkatsizinden korunmak gerek büyük cc ya da küçük cc den çok dikkatli sürücü olmalı birde yok ss kullananları kıskandığınızdan şundan bundan birkaç muhabbet görüyorum her ss motor muhabbetinde şunu anlamıyorum ss motor aşırı pahalı bir şey değil ki hani standart bir araba kullanıp ferrari gibi lamborghini gibi bir şeye laf edersin anlarım da 30-40 k ya her türlü ikinci el temiz bir ss düşüyor bu sürekli ss motorlarına karşı bir kıskançlık var gibi düşünülmesi biraz dikkatimi çekti benim.

enxdesign
25 Mayıs 2017, 19:32
Videoda 2.05'e bakın. Sadece 3 saniye bakın.

Sonra bu videoyu izleyin.

https://www.youtube.com/watch?v=nLoWWgKMhFw

Aradaki farkın sadece şans olduğunu göreceksiniz. Arkadaş iyi kullanıyor ama akıllı adam emniyet şeridine öyle dalmaz.

TIGERSHARK
25 Mayıs 2017, 20:02
Adam sürüyor
Respect

GP500-1st
25 Mayıs 2017, 20:07
Videoda 2.05'e bakın. Sadece 3 saniye bakın.

Sonra bu videoyu izleyin.

https://www.youtube.com/watch?v=nLoWWgKMhFw

Aradaki farkın sadece şans olduğunu göreceksiniz. Arkadaş iyi kullanıyor ama akıllı adam emniyet şeridine öyle dalmaz.

Konuyu açma amacım zaten gereksiz risk alması, sanki ortada bir ödül var hızlı ve riskli gittikçe... Aslında var daha fazla övgü, daha fazla dikkat çekme ve abone. Kamera var diye riski ve ekşını ikiye katlıyor süren kişinin ruh hali.

Makas attığı aracın yanından 220-230 ile çıkıp ne yapacağı bilinmeyen başka bir gurup aracın arasına atıyor kendini, arkadaşın hıza alışık ve daha önce bunu deneyimlemiş olması aldığı riski düşürmüyor. Risk orda duruyor.

kurubuz
25 Mayıs 2017, 21:34
Ss kullanıları arasında kişilik eksikliğini pahalı motoru ile hız yaparak kapatmaya çalışan büyük bir kesim var. Birkaç defa aralarındaki muhabbette bulundum. Birbirlerini motorlarına göre seviyor veya sevmiyorlar. İstisnasız hepsi bencil. Tabiki bütün ss kullanıcılarından bahsetmiyorum. Sadece bir grup ss ci böyle

Reşit
25 Mayıs 2017, 21:41
Spor motosikletle alakalı değil bu durum. Artık spor motosikletler gibi giden çeşit çeşit motosiklet var. Olay kişide bitiyor. Ama ülkemizde SS ya da superbike binicilerinin çocuğunun "tirrek" olduğu yadsınamaz.

Sizleri İstanbulpark pist günlerine izleyici olarak davet ediyorum(tabi katılımcı olursanız ne ala). Orada bu işe gönül vermiş kişileri görünce(bkz ben :P) fikrinizin değişeceğini düşünüyorum.

Sevgiler :rendeer:

Salurbey
25 Mayıs 2017, 21:57
Herkes kendi çapında bir rossi bir marquez :)

gogozh
25 Mayıs 2017, 22:07
iyi guzel adrenalın yasıyorsun ama avelın bırı ayndan senı gorup '' ehehehe bak bak nasıl korkutcam ehehehe '' dese ki bu tip insanların varlıgını hepımız bılıyoruz . o zaman ne olacak allah korusun ogle namazını mutakıp cenaze namazı .

senın ılacın bence pist bılegı guclu , koca yureklı adam .

allah kaza bela vermesın

sey_47
25 Mayıs 2017, 22:16
"Amaan başkasına zarar vermesinde" diyorum.
Allaha emanet. Kazasız belasız.

MazhaRR
25 Mayıs 2017, 22:41
https://www.youtube.com/watch?v=S_GVY2F1lt4

@whitedeamon, izle dostum.

enxdesign
25 Mayıs 2017, 23:15
Hızlı süren çabuk göçüyor farkında değiller.

Tekrardan Allah rahmet eylesin.

http://www.motosiklet.net/forum/onlar-hep-bizimle-birlikteler/79462-murat-doganay-aye.html

https://www.youtube.com/watch?v=fOZdmRBG_rU

oluroyle
29 Mayıs 2017, 08:26
Bir insanın kendi canını kaybetmeyi riske etmesine saygı duyarım. Başkasının canını kaybetmesi üzerinde risk alma hakkına sahip değil sadece..

c3y
29 Mayıs 2017, 11:03

Abi bu kadar ben merkezci olunmazki kardesim etrafinda insanlar almis silahi teror estiriyor sen gelip adamin tutkusu olan seye karisiyor ustelik gerizekali diyorsun.Sana agir kufur ederdim ama ramazan ayindayiz.Sen bos yolda gazladin diye herkezde bunu yapcak drgil ya yapmayanda gerizekali olmuyor ya adamin beyni senin beyninden daha cok gelismistir.Sen 2 saniye sonrasini hesaplarken o 30 saniye sonrasini hesaplar sen gerizekalisin diye oda gerizekali olmak zorunda degil...

Burda gelip bilmislik babalik taslayan herkezedir bu lafim..

Tefoo
29 Mayıs 2017, 14:14
geçen gün 30cm yanımdan geçen ss çiye kimse saygı duymamı beklemesin. adam gibi kullanana her zaman saygı duyarım aracın ne olduğunun önemi yok.

..YaNKee..
29 Mayıs 2017, 14:37
aslında hızlı gidiyor fakat videolarda riskli görünen ama gerçekte o kadar da risk alınmayan durumlar olabiliyor... bir iki risk var bu videoda, gerisi sadece kurallara uymadığı için dikkat çekiyor. ama çok riskli görünmedi bana sadece kuralsız seyir halinde adam yani.. kameradan bakınca çok daha tehlikeli işler yapılıyormuş gibi görünmüş..

Shrieker
29 Mayıs 2017, 14:59
Alet manyak gidiyor ama he :)

TlntS
29 Mayıs 2017, 15:39
''Motosiklet'' diyecektim vageçtim. ''SS'' kullananlardaki irfade/nefis ve bilinç madde bağımlılarından farksızmı?

Diyaloglar...

- Uçuyorsun başkan
+ Sağolasın kardeşim

- Abi vallahi yüreğimiz ağzımızda izliyoruz. Sana göre yaptığın bir aşk, bir tutku gibi görünüyor olabilir ama bu yolun sonu karanlık. Allah korusun.
+kendimi cok iyi dinliyen biriyim refleksimin kacmaya yaklaştıgı ilk gun motorum gider kardesim

- la su trafikte 150 200 le gitmenin mantigi ney mna koyum ya olurya aniden biri kirar onune gerisini dusunmek bile istemiyom aslinda
+ e kırıcakmış gibi dusunerek gidiosun ki kırıyoda o zaman kontranı verip yoluna bakıyosun

haset diyoruz buna biz.

mfBulut
29 Mayıs 2017, 15:55
haset diyoruz buna biz.

Aptallığa mı haset ? Ya da sorumsuzluğa ? Belki vurdumduymazlığa ? Dur hatta, belki de ölme arzusuyla beraber yanımızda birilerine daha zarar verelim psikopatlığa mı haset ?

Biraz anlatsana .. demek ister miyim ? Hayır, sanmıyorum.

shoeisever
29 Mayıs 2017, 16:01
haset diyoruz buna biz.

100km hızla giderken orta şeritte 30cm yanımdan 200-250km hızla geçerek beni tehlikeliye atan kişileri mi kıskanacağım? SS makine hastasıyım ancak kullanıcı tipi apaçi ve ruh hastası tipler.

GP500-1st
29 Mayıs 2017, 16:17
haset diyoruz buna biz.

Konunun açılması mı haset?

Ben videoyu açtım yeni 1000RR nasıl gidiyor ne kadar agresif baktım, ama arkadaşın aldığı riski sürekli arttırarak gitmesi atari oynar gibi ölümsüz modda insanların 100-120 ortlama gittiği hız sınırının 120 olduğu yolda 220-250 ile makaslar atmasını izleyemedim kapattım.

Sonuçta yanımdan silme 150-180 makas atan araçların hepsinin yedi ceddine sövüyorum, milletin cani mali ile oynayıp terorist gibi sürdüğü için.

Bunu motorla 2 katı hızla yapınca millet yapana haset mi ediyor, çok romantik:)

Ghost rider cılık yapan Turbo riderın sonu. Olayı Ameriga bizi gısganıyora döndürmeden önce Allahtan biraz akıl-fikir diliyorum

https://www.youtube.com/watch?v=scR_KdcZIUQ

http://i32.fastpic.ru/big/2011/1125/f0/2173ef84a58b6671298a7cfc8dd632f0.jpg

motorcu344
29 Mayıs 2017, 17:07
Profesyonel şekilde hız yapıyor. Fakat riskli mi? Riskli apaçık. Kendi açımdan her daim ''bir tık'' temkinli olma taraftarıyım, hayat bu, ne getireceği, ne götüreceği belli olmuyor.

DUKEABS
29 Mayıs 2017, 18:14

Diyaloglar...

- Uçuyorsun başkan
+ Sağolasın kardeşim

Adam 1000rr almış de mi? Kim 1000rr alıp 100 le gider? Hadi bakalım. Şahsen o ibre o yolda 180 altına düşmezdi 1000rr ım olsaydı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:10 ----------

Aptallığa mı haset ? Ya da sorumsuzluğa ? Belki vurdumduymazlığa ? Dur hatta, belki de ölme arzusuyla beraber yanımızda birilerine daha zarar verelim psikopatlığa mı haset ?

Sana ne kardeşim adamın 1000rr la hız yapması sana batıyor mu? Kaza yapsa Ölecek kendisi bu sitede cidden ss kıskançlığı var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

Sana ne kardeşim adamın 1000rr la hız yapması sana batıyor mu? Kaza yapsa Ölecek kendisi bu sitede cidden ss kıskançlığı var.