PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk motor deneyimi için hangi motor tavsiye edersiniz?

tb2dlh
22 Mayıs 2017, 19:04
Herkese iyi forumlar. Başlıkta da görüldüğü gibi ben daha 17 yaşımdayım 1.75 boyum var ilk defa motor kullanıcam. İlk defa derken daha önceden birkere babam arkamda olup bana öğretmek için birkere kullandım oda 2 km bile gitmedim nerdeyse.Ben böyle enduro commuter gibi tarzdan istiyorum herhalde anlamışsınızdır kafanızda canlanmıştır nasıl birşey istediğimi.Bana güzel bu söylediğim tiplerde buna yakın olan tiplerde motor istiyorum tavsiyelerinizi buraya yazarsanız ve neden olduğunu yazarsanız sevinirim. Yukarıda dediğim gibi daha başlangıç motoru.Herkese iyi forumlar motorunuzla iyi eğlenceler.:)

Wolverine,
22 Mayıs 2017, 19:07
Paran varsa cf moto 150 nk yoksa ikinci el ybr cbf vb...

Remzidemir41
22 Mayıs 2017, 19:14
Birisi cf150nk önermiş'de. Yedek parçası aşırı pahalı olan bi motosiklet. Bende 17 yaşındayım ve 1.74 boyundayım. Honda cbf150 ile başladım. 320 km oldu. Kullanması gayet basit , gayet eglenceli ve ucuz. Ayrıca internette çirkin gözüktügüne bakma, tabi ki bir racing hava yok ama kızlar arkana binmek istiyor :)

Wolverine,
22 Mayıs 2017, 19:15
Birisi cf150nk önermiş'de. Yedek parçası aşırı pahalı olan bi motosiklet. Bende 17 yaşındayım ve 1.74 boyundayım. Honda cbf150 ile başladım. 320 km oldu. Kullanması gayet basit , gayet eglenceli ve ucuz. Ayrıca internette çirkin gözüktügüne bakma, tabi ki bir racing hava yok ama kızlar arkana binmek istiyor :)

(Paran varsa) bro :D