Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : **TraFikte en tilt olduğunuz olay nedir??

Sayfa : 1 [2] 3

mindtrap
13 Temmuz 2006, 17:07
Benim en kil kaptigim ve en korktugum sey sahin marka araba icine binmis 4 kara kuru eleman, hepsi birden iniyor bisi olunca aman dikkat zaten kaybedecek pek bisileride yok bu arkadaslarin.

Özer
13 Temmuz 2006, 17:35
Merhaba,

İnsanı çığırından çıkaran konuları saymakla bitermi acaba?:silent:

Sinyalsiz şerit değiştirenler - Sıkışık trafikte sellektör yaparak taciz edenler
(geçenlerde kırmızı ışıkta indim Motosikletten ama KIRMIZI ışığı ihlal ederk kaçtı)

Motosikletlere çok yakından seyir eden otomobilere.
küçük çocukları trafik tarafında tutan yaylar! ve daha nice sinir bozan hata:salut:

Selamlar,
Özer

orveg
13 Temmuz 2006, 17:42
sarı ışık yanar yanmaz "daaaaaaattt" diye kornaya basan gerzekler (adanada bol miktarda var)

Eveeeeeeeeeeeet adanada inanlılmaz fazla bu dallamalardan bir reklam var bilirsiniz aynen onun gibi

assi34
13 Temmuz 2006, 17:46
Otobanda sağ şeritten gittiğim halde sellektör yapan...
düşüncesiz ve anlayışsız sürücüler benı deli ediyorr...:queen: ::angry2:: ::rantinp:
__bayan sürücülerden olabildiğince uzak duruyorum__ al bendende okadar

gazman
13 Temmuz 2006, 18:01
ben bayan ım
sen bizdensin derken..motorcusun yane onu demek istemistim..:)bayansin tabe hemde guzel bi bayan..:)

raflar
13 Temmuz 2006, 18:02
Türkiye Cumhuriyetinde Korna çalmak Yasakmiş Gibi Oyalanan Adama Korna çaldiğimda Ters Cevap Vermesi, Arabada 5 Kişilerse Arabayi üzerime Sürmesi,

Gerekmediği Yerde Bağirta Bağirta Korna çalan Hayvanin Arabayi üzerime Sürüp,ezecek Kadar Dibime Girip Hala Korna çalmamasi,

Kirmizidan Sariya Geçerken Hadi Yürü Diye Korna çalinmasi

Taksi Plakalarinin Yüzde 60 I Mi Ne Abdülrahim Albayrağinmiş Heralde. çoğu Rize Ve Civarindan Ve Dağdaki Ininden Yeni Inmiş Bu Arkadaşlarin Müziği Yöresel Sanatçi Haci Kahcei, Sait Uçar, Ismael Türüt Ya Da Oy Nurcanim Tarzi Müzikleri Sonuna Kadar Açip Sinirimi Bozmalari.

ÖZELLİKLE KURYE VE PİZZACI MOTORLARININ YOL YERİNE,,,,, İNSANLARIN YÜRÜDÜĞÜ KALDIRIMLARDAN GİTMELERİ. BUNLARDAN BİRİNİ VE TAKSİCİLERDEN BİRİNİ KESİN DÖVÜCEM.

Hammer
13 Temmuz 2006, 18:07
bayanlardan yana kastınız ne sizin,,sustum sustum yine duramadım yaa !
sakın kıskançlık olmasın bunun sebebi,,artık pek bi farkınızın kalmaması + sizin yaptıklarınızı çok rahat bi şekilde yapıo olmamız mı kasıoo sizi !! uğraşmayın bence ne kimsenin ehliyetini alırlar ne de kasılmanızı durdurabiliriz.....

Bir başlık açılmış,ben de yorumumu yazmışım.Keşke sart koysaymışsınız bayanlar hakkında olumsuz görüşler yazılmasın diye.

He bu arada bizim yaptıklarımızı çok rahat bir şekilde yapıyor olduğunuz yönündeki tespitiniz de pek gerçekçi sayılmaz.Öyle olsa da bizi hiç kasmaz.

Saygılar,Selamlar

tubis
13 Temmuz 2006, 18:11
Bir başlık açılmış,ben de yorumumu yazmışım.Keşke sart koysaymışsınız bayanlar hakkında olumsuz görüşler yazılmasın diye.

He bu arada bizim yaptıklarımızı çok rahat bir şekilde yapıyor olduğunuz yönündeki tespitiniz de pek gerçekçi sayılmaz.Öyle olsa da bizi hiç kasmaz.

Saygılar,Selamlar

offffffffffffffffffffffffffffffffffff offffffffffffffffffffffffffffffff bayanlar hakkında olumsuz yazamazsınız demiorum canım arkadaşım. benim sinirlendiğim olay neden genelleme yapıosunuz. ben bu güne kadar karşıma çıkan şerefsizler yüzünden bütün erkekler şerefsizdir,,hepsi aynıdır desem senin hoşuna gider mi? gitmezz eee o zaman,,nolursunuz durduk yerde polemik olmasın. ben çok dikkatli ve kimsenin hakkına tecavüz etmeyen bi sürücüyüm,,dolayısiyle böyle genelleme yapılması canımı sıkıo...o kadar yaniii :wiinkk:

sana da saygılar..... :rendeer:

raflar
13 Temmuz 2006, 18:11
ARACINIZ BİRAZ PAHALI BİRŞEYSE ÖZELLİKLE OTOBÜS VE KAMYONLARIN SERVET DÜŞMANLIĞINA BAĞLI OLARAK HİSSETTİKELRİ EZİKLİK VE AŞŞALIK KOMPLEKSİ İLE SÜRTMEKTEN ,ÇİZMEKTEN VE EZMEKTEN DE HİÇ ÇEKİNMEMELERİ. BELEDİYE OTOBÜSLERİ VE KAMYONLARIN BEN BÜYÜĞÜM O KAÇSIN HESABI ARACI İNSANLARIN ÜZERİNE ÜZERİNE SÜRMELERİ...

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
http://www.motosiklet.net\modules\Forums\images\smiles\ic on_arrow1.gifMesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geldiği için ve sayfa düzeninde kargaşa yarattığı için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir butonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
http://www.motosiklet.net/forum/images/icons/icon2.gif Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
http://www.motosiklet.net/forum/images/icons/icon2.gif Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://www.motosiklet.net/forum/announcement.php?f=14) kabul etmiş sayılır.
http://www.motosiklet.net/forum/images/icons/icon2.gif Şikâyetler için... info@motosiklet.net
************** Site Yöneticisi: crato (http://www.motosiklet.net/forum/member.php?u=9935) **************

Ertuğrul_Öz
13 Temmuz 2006, 18:13
Türkiye Cumhuriyetinde Korna çalmak Yasakmiş Gibi Oyalanan Adama Korna çaldiğimda Ters Cevap Vermesi, Arabada 5 Kişilerse Arabayi üzerime Sürmesi,

Gerekmediği Yerde Bağirta Bağirta Korna çalan Hayvanin Arabayi üzerime Sürüp,ezecek Kadar Dibime Girip Hala Korna çalmamasi,

Kirmizidan Sariya Geçerken Hadi Yürü Diye Korna çalinmasi

Taksi Plakalarinin Yüzde 60 I Mi Ne Abdülrahim Albayrağinmiş Heralde. çoğu Rize Ve Civarindan Ve Dağdaki Ininden Yeni Inmiş Bu Arkadaşlarin Müziği Yöresel Sanatçi Haci Kahcei, Sait Uçar, Ismael Türüt Ya Da Oy Nurcanim Tarzi Müzikleri Sonuna Kadar Açip Sinirimi Bozmalari.

ÖZELLİKLE KURYE VE PİZZACI MOTORLARININ YOL YERİNE,,,,, İNSANLARIN YÜRÜDÜĞÜ KALDIRIMLARDAN GİTMELERİ. BUNLARDAN BİRİNİ VE TAKSİCİLERDEN BİRİNİ KESİN DÖVÜCEM.

Oralarda otomobiller kornayla çalışıyor sanırım:cyclopsan

Vento
13 Temmuz 2006, 18:23
Şerit arasında giderken, şeridinde gitmeyipte yandaki arabalar ile aynalarını değdirmeye çalışıp sonra da aynadan seni gördüğü halde toz almaya devam eden sürücüler...BİRDE OTOBÜS VE MİNİBÜSLEEEEER...Çok büyükler kardeşim yahu :)

tubis
13 Temmuz 2006, 18:28
BİRDE OTOBÜS VE MİNİBÜSLEEEEER...Çok büyükler kardeşim yahu :)

aman yarabbim hele kamyon ve de tırlar...sabahları çevreyolunu kullanıorum işe gelmek için,,yanımdan bi geçiolar ödüm patlıo :mrgreen: :mrgreen:

chocolateman
13 Temmuz 2006, 18:53
Sinyal verip pat diye önüme duran minibüsler bile canımı sıkmaz, genelde sakinimdir trafikte.

Tek bir konuda küplere binerim. Örneğin bir kavşakta bekliyorsunuz sağınızdan bir araç geliyor bekliyosunuz adam geliyor yanı başından dönüyor. Uzun lafın kısası Sinyal vermek için parmağını oynatmaktan aciz ve üşengeç dingillerden nefret ediyorum.

raflar
13 Temmuz 2006, 19:13
Trafİkte Seyİr Halİnde İken ,ÇocuĞunu Dİreksİyona KucaĞina Oturtup Etrafa,,, "bakin Benİm OĞlum Var Helal Olsaun Bana Ben NeymİŞİm Bea"...bakiŞlari Atan Alaturka Tİpler.

Aİrbagi AÇilmayasicalar!

GÖrmemİŞİn Bİr OĞlu OlmuŞ Krolari

1988 Model Beyaz Şahİnİn Ön Izgaralarini Farkalrini DeĞİŞtİren, Camlarina Fİlm Çekİp Kalin Lastİk Takan,arkasina "mevzu Derİn" Tarzinda İĞrenÇ Şeyelr Yazip İÇİne 5 Kro DoluŞup Askerde Kral Tv Yayinindan AliŞkin OlduĞumu İĞrenÇ MÜzİklerİ Sonuna Kadar AÇip Kariya Kiza Laf Atan Dallamalar.!(kapilari Kİlİtleyİp Arabayla Beraber Yakmak Lazim Bunlari...)

kaptaniderya
13 Temmuz 2006, 19:37
ben otobanda yuksek suratlerde gıderken en sol serıdı bos bırakmayan suruculere tav oluyorum ve arbasının yanına yanastıgım kısılerın cabucak gaza gelıp arabayı patınajla kaldırmalarına :pr: :pr: :pr:

Tüm yazılanlara :)

Birde neden motorsikletle yaklaşınca araç sürücüleri gaza basıyor çözemedim . Kendim arabayla giderken motorsiklet sürücüsü gördümmü oldum olası arabayla normal bir hızda izlerim gerekmedikce hızlanıp arkamdan geleni şaşırtmam şaırtmaktan korkarım motor yada 4 teker farketmez , benmi safım anlamadımki

kusura bakma ama gerçekler bu yönde benim kız arkadaşım bile artık anladı bayan gördümü dikkat et diyor beni uyarıyor benim en sinir olduğum fren mesafesine yandan başka arabaların zırrtt diye girmesii sonunda birine geçireceğim ama hayırlısı

Dishy üzgünüm ama bende Northern e katılmak durumundayım , bizim evdede aynı görüş hakim , 16 yıldır araç kullanıyorum 4 kazam var birinde kamyon sürücüsünün hatası ile ailecek 3 takla attık Allaha şükür sagız , diğer 3 kaza ufak ve arabama iki kez park halinde , bir kezde kavşak dönüşünde çarptılar 3 şöförde bayandı :pale: dogru duzgun kullanan bayan surucu yokmu tabiki var . onlar icin sozum meclisten dısarı. Hatan yapan erkek yokmu bir dolu onlarada sözümüz cok zaten.

syg

batuhan35
13 Temmuz 2006, 19:55
aman yarabbim hele kamyon ve de tırlar...sabahları çevreyolunu kullanıorum işe gelmek için,,yanımdan bi geçiolar ödüm patlıo :mrgreen: :mrgreen:
walla aynen
dikiz aynasından tır geldiğini gördüğün anda
sıkı sıkıya yapışıyorum direksiyona..:)
tırların rüzgarı bile etkiliyor benı...:queen:

tubis
13 Temmuz 2006, 19:59
walla aynen
dikiz aynasından tır geldiğini gördüğün anda
sıkı sıkıya yapışıyorum direksiyona..:)
tırların rüzgarı bile etkiliyor benı...:queen:

beni de sallanıorummmmm :queen:

merttunax
13 Temmuz 2006, 20:06
Sollamak yerine sağlamayı (sağımdan geçmeyi) tercih eden dallamalar

ylmzzz
13 Temmuz 2006, 20:09
dikiz aynasına bakmayanlara sinir oluyorum. bunlara motorlar da dahil. geçen aynaya bakmayan bir motorcu aniden önüme kırdı çarpıyordum. tabi önüme kıran arabaları say say bitmez.

harfendaz
13 Temmuz 2006, 20:11
evet bunlara ilaveten.birden durup arkasında kim var bakmadan geri vitese atıp geri geri gelenlere.Özellikle sizi göremeyecek kadar büyük ve havaleli taşıtların arkasında kalmayın.

ustaoglu4840
13 Temmuz 2006, 20:24
1-sinyal vermeden dönüş yapmaya çalışanlar
2-normal şekilde yanımdan geçerken zaaaaaarrtttt diye korna aklımdan
diyorum bu kamyon herhalde, arkama bir bakıyorum moblyte bu ne ya
3-düz ve boş yol 20 den gidenler sanki turistlik yer geziyooo
4-bazı (%25)bayan sürücülerden

serkan79
14 Temmuz 2006, 09:47
yamuk yaptıktan sonra kaçan sürücülere gıcık oluyorum erkeksen kaçmasana kafanı kırim :)

arelia
14 Temmuz 2006, 09:56
Minibüscüler, taksiciler ve aynı arabaya doluşmuş 3-4 serseri beni çok sinirlendiriyor.

Rölanti
14 Temmuz 2006, 11:28
su birikintilerine tilt oluyorum
arkamdan korna ve selektör yapan arabaları seviyorum önce yol verip sonra geçmesi zevkli oluyo :)

NicemaN
14 Temmuz 2006, 11:30
sinyal vermeden şerit değiştiren hem kendini hem trafiği tehlikeye sokan bilimum umumi arkadaşlar ...

serkan79
14 Temmuz 2006, 11:45
topiği kadın erkek ayrımı olarak değişin isterseniz atışmanıza gerek yok trafikte erkekler kadar iyi kullanan bayan sürücülerde var ancak bayan sürücülerin çoğu heyecan yapıyo bu heyecan hata yapmasına sebep oluyo bazen bu hatalar çok ciddi olaylara yol açıyo. diger bi açıdan bakarsak erkekler heyecan yapmıyo ama dikkatsiz arac kullanan erkeklerin sayısı az değil uzun lafın kısası trafik kazalarının çoğu erkek sürücülerin hatalarından kaynaklanıyo bayan sürücülerde diger sürücüleri özellikle biz motosiklet sürücülerini cok zor durumlarda bırakıp kaza yapmalarına sebep oluyo yine uzun lafın kısası erkek kaza yapıyo bayan kaza yaptırıyo :)

egzozcu savaş ferik
14 Temmuz 2006, 12:16
bence araba kullananlar bizleri kıskanıyor ve onu için böye dengesizce davranıyorlar onlarıda anlamak lazım aralarından zırt diye geçiyoruz.geçen hafta hanımla beraber dolma bahçeye gidiyoruz sahilden trafik kilit yanından geçtiğimiz arabalarda porş audı mercedes bmw yani en ucuz araba 70 milyar tl adamlar til oluyor tabi bizide daha serbest bir trafikte sıkıştırıyorlar:mrgreen: normal olarak:)

crato
14 Temmuz 2006, 12:17
»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
http://www.motosiklet.net\modules\Forums\images\smiles\ic on_arrow1.gif Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda : Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek!Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konu dışı yazışmalarınızı forumun özel mesaj özelliğni kullanarak yapabilirsiniz. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır ! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
http://www.motosiklet.net/forum/images/icons/icon2.gif Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
http://www.motosiklet.net/forum/images/icons/icon2.gif Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://www.motosiklet.net/forum/announcement.php?f=14) kabul etmiş sayılır.
http://www.motosiklet.net/forum/images/icons/icon2.gif Şikâyetler için... info@motosiklet.net
************** Site Yöneticisi: crato (http://www.motosiklet.net/forum/member.php?u=9935) **************

tubis
14 Temmuz 2006, 12:36
bayan sürücülerin çoğu heyecan yapıyo bu heyecan hata yapmasına sebep oluyo bazen bu hatalar çok ciddi olaylara yol açıyo. diger bi açıdan bakarsak erkekler heyecan yapmıyo

e tabi yapmazlar çünkü sizlerin etrafın da size bi halt yapıomuşsunuz gibi bakan birileri yok :farao: :farao:

bu da tilt olduğum olaylardan biridir.....

chess
14 Temmuz 2006, 13:00
Bir seferinde bir bayan söför yüzünden bende kazaya uğrayacaktım. Olay söyle gidiş gelişin kaldırımla ayrıldığı her yönü iki şeritli yolda akşam saati evimde doğru dönüyorum. Kaldırım bir noktadan kırılmış ve o noktaya doğru karşı şeritten bir araba yaklaşıyor. O noktadan kaldırıma çıkıp U dönüşü yapamayacağını en azından beni görünce bekleyeceğini düşünme gafletinde bulundum. Bayan söför bir anda karşı şeritten benim şeridime çıktı ve dönmeyide beceremeyince yolu 90 derece kesti. Kaçacak yerde kalmadı bana. Zar zor frenle durdum. Bir iki metre daha yakında olsa kafadan arabaya girmemek için motoru devirirdim herhalde. Neyseki durmayı başardım. Hanımefendi bir elinde telefon, camlarını da olası "sözlerden" sakınmak için kapattı hiç yüzüme bakmadan geçti gitti!

Bir de tofaş grubu arabalarıda minübüs kategorisine koyuyorum. Hele camları filmliyse, üzerinde yazı vs varsa aman aman dikkat!

rüzgarınoglu
14 Temmuz 2006, 13:25
Şu dört teker ve üstü kullanıcılar var ya böle yola yayılıp babalarını yoluymuş gibi gidip seni adamdan saymayıp sıkıştırmaya :pr: şeridinde ideal süratinle giderken seni sağa yanaşmaya zorlmaya çalışan daha sarı lambada dat dat dat korna yapan :pr: yeşil kabuklulara tilt oluyorum ::whip:: ::cekic::

okan4037
14 Temmuz 2006, 13:35
Şu dört teker ve üstü kullanıcılar var ya böle yola yayılıp babalarını yoluymuş gibi gidip seni adamdan saymayıp sıkıştırmaya :pr: şeridinde ideal süratinle giderken seni sağa yanaşmaya zorlmaya çalışan daha sarı lambada dat dat dat korna yapan :pr: yeşil kabuklulara tilt oluyorum ::whip:: ::cekic::
yesıl kabuklu ney kamblumbagamı:queen: :queen:

can_dosay
14 Temmuz 2006, 14:40
ya bu trafikte tilt olmayacak ne varki saymakla bitmez ama güzel topik herkes içini döküyor :)

agt33
14 Temmuz 2006, 15:29
motorları bir ulaşım aracı olarak görmeyen vede yokmuş gibi davranan kendini bişeysanan şöför bozmaları:queen:

Peril
14 Temmuz 2006, 15:30
sinyalsiz önüme kıran şerrrr....pardon tipler:)

007
14 Temmuz 2006, 15:34
Olay mahali kırmızı ışık. :)

- Camı açar...
- Kaç lira bu?
- Kadranda kaç yazıo?
- Yapıo mu? Hepsini!
- Dur gitmee! Bişey dahaaa...:farao:

Sedat
14 Temmuz 2006, 15:35
ehe :)Ben Trafiğe oLuyorum :P

4muratt
14 Temmuz 2006, 15:39
köpeklere gıcık oluyorum motoruma pisliyolar (trafik harici ama olsun):)

entellektüel
14 Temmuz 2006, 15:43
bende : Otomobil Sürerken cep telefonuyla naklen yayın yapan salaklara, sağa dönerken sola yada arkalarına bakana, Park yerinden çıkarken, arabasının önünü karıştıranlara, Sağdaki kapı dururken soldaki kapıyı etrafına bakmadan açan aptal müsveddelerine, Sabah sabah 15 20 km süratle yayıla yayıla bayıla bayıla giden dolmuş, otobüs, halk otobüsü, bilimum dört tekerlekliler... Motorla yarış yapmaya çalışarak orgazm olmaya çalışan formula 1 özentisi mobiletler, ve kamyon şöforleri... Birde yolun ortasında durup avel avel gezen yayalar...Sanki motor çarpsa bi şey olmaz...yolun dönüş kısımlarına park eden hanzolar... ve bilimum trafik faciaları beni illet eder...

xray
14 Temmuz 2006, 15:54
trafikte deildee dahha cok mahalle arralarında dolasırken motora takılan kopeklere snır oluorum :pr: onca ınsan donup bakıoo sende kopek gitsin dıe yawaslıosun duruosun onlarlda gluo flan :pr:

V&B
14 Temmuz 2006, 16:29
walla ben 1,5 senedir zat kullanıyorum bi keresinde kırmızıda durukene amcamın teki geldi arkadan langırsttttt dokundu ben düştüm yere yahu dövsen bi çeşit elim de kalacak, hade diyelim kocaman zatı görmüyon ışıklaradamı bakmıyon be adam neyse ben yere falan düştüm kalktım ki trfk polisi geldi ahliyette yok ben yediğim ceza ile kalıdım benim motorda bişi yok ama adamın arabaya zatın arkadaki döküm radyatöre giri verdi çoffffff tabi amcamada radyatör girdi tabi neyse düşünsenize ne kadar dengesizler var valla

willy_chorlu
14 Temmuz 2006, 20:36
bence ençok kamyon şöförleri sinir ediyo beni sıkıştırıp duruyolar tam geçicem yol vermiyolar ayar oluyorum yani bune ya

FutureShock
14 Temmuz 2006, 20:51
hemen hemen bütün 4 tekerler.

İHTİYAR
14 Temmuz 2006, 21:25
Nerede ise trafiğin kendisi.
10 gündür İst.da Beylikdüzü Ramada otel de idim.İsveç'li bir bay bir bayan,Fransız bir bay ve Polonyalı bir bay arkadaşımla yaptığımız çalışmalar boyunca yaptığımız iş seyahatlerimiz de bayanların trafikte daha ağır kanlı,daha yavaş tepki veren dolayısı ile çabuk ve doğru karar verme yeteneğinin önemli olduğu bilhassa şehir içi trafikte genelde yetisiz olduğu kanaatine vardık ne yazık ki.
Bu sadece ülkemize özgü bir konu değil genel bir dünya sorunu.İşlerim gereği bir çok ülkeye(İngiltere Almanya İsveç İsviçre İrlanda Güney Afrika Hindistan Pakistan Suudi Arabistan Mısır Romanya Bulgaristan vb)ülkelere yaptığım iş seyahatlerimde ne yazık ki benzer manzaralarla karşılaştım.Bunu kesinlikle aşağı görmek için değil yetilerin sınırları hakkında nacizane fikir ve tesbitlerimi ifade edebilmek için yazıyorum.Tüm insanları seviyorum ve sayıyorum.Bilhassa bayanları,bizlere estetiği tattırdıkları için.Sağlıcakla kalın iyi akşamlar.

SPARK78
14 Temmuz 2006, 22:05
Karşidan Karşiya Gecerken Yolda Salinan Korna çaldigimdada Bana Bakakalan önlerinda Sertçe Durduğumda Ise "benimi Ezicen" Diye çikişan Bayan Yayalar

berkforce
14 Temmuz 2006, 22:55
bilinçli bir şekilde hatta doğuş grubunun yeni sloganıyla birlikte "trafik hayattır" inanın değil yolda gitmek yürümek bile beni trafiğin içinde tilt etmeye ramak bıraktıyor. (ha öyleyse git trafik olmayan bir yerde yaşa) şimdi akla bu soru gelecek hani bizim köylerimizde tarlaya ekin ekmeye giderken doluşulur traktörün arkasına şarkılar türküler söylenerek yavaş yavaş tarlanın yolu tutulur ya ha şimdi modern kültürün pop mizahı eşliğinde evimizden çıkıyoruz haydiii tarlaya (işe) gider gibi gidiyoruz açıkcası şu var yanımıza alacağımız 15 20 kişi servislerde bolca yer etmiş ha şimdi bunun neresine tilt oldum gerisine misali hayatımız yaşantımız değişikçe insanoğlunun öğrendiği tek şey olan noktaya gelelim ben daha mükemmelim ben herşeyi bilirim benden başka ne varsa kum çeksin tarlada sevgiler.....

shyama
14 Temmuz 2006, 23:22
Aslı arazi taşıtı olan, markası ne olursa olsun jeep denilen, arazide gitme özelliğinden arınmış yeni nesil türevlerinin şehir trafiğinde dolaşmalarına sinir oluyorum..

Bayan görünce sıkıştırma ihtiyacını gidermeden duramayan gereksizlere dayanamıyorum. .

Motor görünce yol vermemek için gayret sarfeden trafik mağdurlarına uyuz oluyorum..

Daha saysam mı ?

setr74
14 Temmuz 2006, 23:28
beni sıkışık trafikte şeridimi ihlal edip sağa doğru hafif hafif sıkıştırmaya çalışan gerizekalılara sinir oluyorum bu gün öyle bir sapığın yüzünden egzosu kaldırıma sürttüm daha komiği durup hasar varmı diye sıcak egzosu elimle kontrol ettim egzos iyi ama elim için aynı şeyi söyleyemem:)

Gabe
15 Temmuz 2006, 00:31
bir tane yok, o yüzden sıralama yapacagım.

benim en sinir oldugum tabii ki taksiciler.. daha sımdı gelırken bıle bin tanesi sıkıştırdı abuk subuk şerit geçicez diye. bigün dalıcam bi tanesine zıncırle ama du bakalım. hiçkimse şimdi taksici savunmasın ya da o da sana levyeyle girer demesin. ciğerini sökerim o levyeli babayiğidin, sinir sahibi ettiler beni gece vakti.

ikinci sırada da scooter a 2şer kişi binmiş sıfır koruma malak türk gençliği yer alıyor. okuzler yer ıslakmış viraj keskinmiş kamyonlar geziomuş hak getire vızır vızır geçiyorlar. oyle sagda solda patladıklarına da şahit olmuyoruz. 9 canlı herifler herhalde.

üçüncü sırada ise son model arabalı denyolar yer alıyor. süper hiper lüks arazi araçlarına ya da spor makinelerine binen bu tipler genelde 20 yi aşmamış ve aşırı lavuk oluyorlar. tamam babaları zengin olabilir ama ne yazık ki yol babalarının malı değil; umurlarında da değil zaten.

diyorum punisher tişörtü çekip bir infaz listesi oluştursam bu saydıklarımdan (taksiciler hariç, onları sadece dövmek lazım), 2-3 tanesini yok etsem biraz akıllanırlar mı?

LaCiVerTSaRi
15 Temmuz 2006, 01:15
Taksiciler.....Taksiler....Taksiciler