PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ağustos Motosiklet Almak İçin Geç Midir?

mrkcn
14 Mayıs 2017, 19:29
Buyuk ihtimal ağustos ayında motosikleti alacağım. Acaba geç mi olur ?

Stock Sever
14 Mayıs 2017, 19:50
Ne bakımdan geç? Binmek için mi? Fiyatlar için mi? Ne için?

mrkcn
14 Mayıs 2017, 20:02
Ne bakımdan geç? Binmek için mi? Fiyatlar için mi? Ne için?

Sezom için
Yani istanbulda agustosta motosikleti alırsam kaç ay rahat kullanırım ?

Stock Sever
14 Mayıs 2017, 20:10
Kar yağana kadar kullanırsınız bence. Ben de eylül-ekim arası alıp Yozgat'a getircem. Okula gidip gelmek için tüm sene kullanmayı planlıyorum.

gogozh
14 Mayıs 2017, 20:33
neden gec olsun kı yere kar dusunce bırakır , havaya cemre dusunce baslarsın

levend84
14 Mayıs 2017, 22:42
Sezom için
Yani istanbulda agustosta motosikleti alırsam kaç ay rahat kullanırım ?

Kardeş,motorun yazı kışı olmaz,tatlı su motorcusu değilsen,paşa gönlün ne zaman isterse alabilirsin,hee fiyat muhabbeti olayı için,sezonda satılan x

marka model motorun fiyatı 8bin ise kışın 7/7.5 gibi veya daha düşük rakamlara alabilirsin..

Ocak ayında -15C'de karda,tipide paketçilerin bile çalışmadığı gün,tuv'e muayeneye gitmişliğim vardır(sağlam ekipman ile)..bu iş tutku meselesi,ee motora yarım otomobil parası vereceğim,vergisini,sigortasını,muayenesini yaptırcam sonra motoru garajda yatırcam hee o iş yaş müdür.. 365gün teker döner..

umutss
15 Mayıs 2017, 00:12
Ben geçen sene ağustos ta ilk motorumu almıştım. Kasım sonu aralık başına kadar rahat kullanmıştım. Aralık sonu mart başına kadar cok nadir kullanmıştım. Ama keşke mayıs haziran'dan alsaydım da daha çok kamplara turlara gitseydim dediğim çok oldu.

YERUÇAĞI
15 Mayıs 2017, 00:46
senelerdir istanbulda motor kullanıyorum
sadece yerde kar olduğu zaman binemiyorum,oda en fazla 1 hafta 10 gün sürüyor,kar eridimi devam
365 günün 355 günü motorun sırtındayım

ne olursa olsun İstanbul trafiğini çekip sinir hastası olamam

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:41 ----------

Kardeş,motorun yazı kışı olmaz,tatlı su motorcusu değilsen,paşa gönlün ne zaman isterse alabilirsin,hee fiyat muhabbeti olayı için,sezonda satılan x

marka model motorun fiyatı 8bin ise kışın 7/7.5 gibi veya daha düşük rakamlara alabilirsin..

Ocak ayında -15C'de karda,tipide paketçilerin bile çalışmadığı gün,tuv'e muayeneye gitmişliğim vardır(sağlam ekipman ile)..bu iş tutku meselesi,ee motora yarım otomobil parası vereceğim,vergisini,sigortasını,muayenesini yaptırcam sonra motoru garajda yatırcam hee o iş yaş müdür.. 365gün teker döner..

levent
karda tipide motorla nasıl gidebiliyosun
yoksa motora zincir takmayımı başardın:)