PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : rks rn 180

anıil
14 Mayıs 2017, 10:02
Sa rks motor yeni bi motor cikarmis rn180 italyan mali diyor bu motor nasildir alinirmi marka guvenilirmidir fiyati belli olunca motorumu satip almayi dusunuyorum bilgisi olan yardimci olursa sevinirim

kabyelmen
14 Mayıs 2017, 10:13
Motorun görüntüsü gerçekten güzel

kefkes
14 Mayıs 2017, 10:13
Merhaba, sitesinde görmüştüm, Rks commuterler vs. keeway'indi.Fakat bu motoru ne Keeway global, ne Çin internet sitelerinde bulamadım.şekli güzel, honda gromdan tekerlekleri ve boyutları da büyük.Lastik ölçüleri kaliteli lastık alınabilir cinsten.Nedir ne değildir ortada henüz bişey yok, sözde mayıs sonu gelicekti, aylardır foto var fiyat yok.Velhasıl bu yıl alınacak motor değil bence, sorunlu mu elektrik arızası mı çıkacak v.s. bir yıl bekleyip görmek gerek.Aynı sebepten benelli tnt25 almamıştım sanırım biraz kendimce haklı çıktım.Kullandığın ybr iyidir.. He çok çok uygun bi fiyatla çıkarsa denenebilir tabii gelirse mayıs sonu..

anıil
14 Mayıs 2017, 10:33
Aynen goruntusu guzel lastikleri buyuk guzel duruyo ama goruntuden once parca kalitesi geliyo guzel olupta servisten cikamadiktan sonra motora binmenin anlami yok bence insan motordan soguyo fiyat belli olsun bakicaz artik

MD.Murat
14 Mayıs 2017, 10:44
Ybr den o motora gecilir mi? Titretecek birkere herseyden once. Bindiğin gibi pisman olursun.

anıil
14 Mayıs 2017, 10:44
Yol tutusu ybr den iyise parcada kaliteliyse alinir ama bunlar yoksa para verilmez

Kavuklu
14 Mayıs 2017, 14:43
Arkadaslar gazıantep RKS-KUBA ıle yaptıgım gorusmede rn180 modelının TEMMUZ 15 de satısa sunulcagını ve FIYATInın 7200-7300 cıvarında olacagını soyledıler.

Fuarda 6500 denılen motosıklet yıne herzamankı dedıgım gıbı kendısını kanıtlamadan pıyasaya yuksek fıyattan gırıyorlar.

7300 u çinde uretılıp parcalarının gazıantepte bırlestırıldıgı servıs agının genıs olmadıgı rks ye vermektense herkes yıne japon markalara yonelcek dıte dusunuyorum.

Motosıkletın seklı de olursa olsun parca kalıtesı ınsana guven verır. Bu sebeple bu fıyatta rn 180, 7300 satısa sunulursa, uzerıne 2000 daha eklenrse bajaj ns150-200, pcx, msx125, ybr, ktm duke200( 2. El) duke 125(2. El) alınabılır.

AYRICA marka kotulemek yada reklam amacım olmadan yazdıgım gıbı sunuda belırtmek ıstıyorum. FUARDA 6500 denılen veee Abs'SİZ gelcek olan bu model yıne ısten anlamazlar yuzune 7300 e cıkmıs durumda. 6000 e ınceleyıp aklıma yatarsa tık pesın alırım dedıgım bu modelı 7300 verırsem her drdgum yerde ONCE vayy ıyıymıs derler sonra cın ısı deyınce """seklı guzel ama bu paraya yda sabredıp 1000-2000 daha eklenıp guzel bı japon alınır"" demezlermı ınsana

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

Adama euro4 kapsamındamı olcak dıyorum evet dıyor abs yok dıyor. Anlayacagınız ben 7300 lırayı vermem. Cok umutla beklıyordum bu motoru ama yaptıgım gorusmefe fıyat boyle olunca sgudum. Ikıncı el ktm pulsar bıle daha ıyı olur sehır ıcınde en azından parcasıda bılınıyor srunlrıda bılınıyor. Gazıantebe gttım gorustum. Tum parlacar cınden gelıyor bırlestırılıyormus. Kubanın 11 12 bınlık motosıkletı asagıda var bırınde gıdon altı paslanmıs ıyıce. Buna gozum gbı bakardım ama bu fıyatada alınmaz be arkadaslar. Insallah 6000 falan olur bıraz mılletı heveslendırırler. Dsuunsenıze 7300 den bunu satısa suncaklar bır yıl snra abs taktık deyıp 8500 dyecekler. Sekıl guzel olsada altındkı motor ıcıne sınmelı parca kalıtesınden.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

AYRICA RKS-KUBA-BENELLI AYNI FABRIKANIN URETIMINDEN CIKAN MOTOSIKLETLER. Soyle dusunun benellı volkswagen ıse rks de seat gbı
Dıkkat edılırse bır cok parca bırbrıne benzer zaten Rks nın sıtesındede bu vardır

okancaytasi
19 Eylül 2017, 19:31
Beyler motor gecen gun bursa kuba bayine gelmis cok yakisikli bi motor. Alalim mi ne dersiniz

Ulgio
20 Eylül 2017, 08:50
hocam motor çok küçük mü, yoksa normal mi nedir?Videosuna baktım ama tam anlayamıyorum.

okancaytasi
21 Eylül 2017, 23:06
C.tesi kuba bayinde bi inceleme yapacagim. Bana da oyle geldi.