PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafikde kendini sıkıştıran adamın ağzına uçan tekme atan motorcu

swordfish
13 Mayıs 2017, 10:57
Şiddete karşıyız.
Küfürede de karşıyız.
Motorcu adam efendi olmalı ama bazen insanı çileden çıkartıyorlar

https://www.youtube.com/watch?v=o87meoBLV7c

mfBulut
13 Mayıs 2017, 11:01
Daha önce de paylaşılmıştı. Ve çoğunluk olarak motorcu suçlu bulunmuştu.

karadag.05
13 Mayıs 2017, 11:08
Tepki doğru ama yöntem yanlış. İnsanız sonuçta konuşabiliyoruz. Derdini de sorunu soyle. Böyle pata küte olmaz bu iş. Motorcunun adamdan ne farkı kaldı? Hiç.

IRau
13 Mayıs 2017, 11:30
mağara......

Tİme_shİft42
13 Mayıs 2017, 11:33
Motosikletlileri mıy mıy bişey sandı heral araba sallamalar felan :) ummadık taş demişler

ceyhun383
13 Mayıs 2017, 11:34
İnternet hayırlı olsun ttnet mi ?

hokahey
13 Mayıs 2017, 12:03
İnternet hayırlı olsun ttnet mi ?

ixir 246 k modem ile.

zheroen
13 Mayıs 2017, 14:20
Tepki doğru ama yöntem yanlış. İnsanız sonuçta konuşabiliyoruz. Derdini de sorunu soyle. Böyle pata küte olmaz bu iş. Motorcunun adamdan ne farkı kaldı? Hiç.

adam kapıyı açıp dışarı çıkmaya çalışıyor ,eğer motorcu böyle agrasif bir yöntem seçmeseydi arabayı kullanan yavaş yavaş dominantlık kurup motorcuyu tartaklamaya başlardı.

swordfish
13 Mayıs 2017, 18:36
ixir 246 k modem ile.

Ne alaka ?

hokahey
13 Mayıs 2017, 19:18
Ne alaka ?

bu konu 1 hafta once eni konu islendi burada. neden arastirmadan bir daha baslik aciyorsun?

Salurbey
13 Mayıs 2017, 19:30
Yanlız şoförün kasten ve planlı şekilde sıkıştırması ve bunu söylemesi. Çiçek bahçesimi yolu mu burası diyerek yaptığını açıklıyor. Motoru 1 kere görmüş yanından geçiyor fakat hazmedemiyor ve sıkıştırıyor. Kaba kuvvete ve bu şekilde bir üsluba karşıyız AMA canına kastedilmiş ve kötü niyetle.

Motorcu arkadaşa çok kızamadım.

RevLimiter
13 Mayıs 2017, 20:27
Hey konuşma tarzını sevdiğim. Motorcu en iyisini yapmış fakat tekme biraz daha başarılı olabilirmiş.

neonxxl1001
13 Mayıs 2017, 21:15
Arkadas arabanin solunda sollama seridi var mi niye zorluyosun. Daha onceki bi milyon araba yol verdi diye bu adamda yol vermek zorunda degil. kendi onlemini alacaksin bu kadar basit ama arabali haketmemiste degil
O degilde sivas mi la bura

Alonedark93
13 Mayıs 2017, 21:29
Helal olsun delikanlı adammış.
Herkes yapamaz.
Keşke dağıtsaymış çeneyi.

Ee ne demişler, her bolu beyinin vardır bi köroğlu korkusu. :P

Pistonlar
13 Mayıs 2017, 22:19
Motorcu abartmış ama
İbreti alem olsun

Riptalon
13 Mayıs 2017, 22:59
Oradan ben de geçmeye çalışmazdım bunu doğru bulmuyorum ama canına kast etmediğin birinin senin canına kastetmesinin cezası en azından budur. Helal olsun. Adam gerçekten cesurmuş. Küfürlerini onaylamıyorum ama tepkisi çok haklı.

kadango
13 Mayıs 2017, 23:19
:queen:

Tam memleketim insanı, küfür şivesi ve şekli buram buram memleketim kokuyor.

retox70
13 Mayıs 2017, 23:58
Araba Q7 olsaydı ve içerde 3 numara traşlı takım elbiseli abi yada abiler olsaydı bu tepkiyi verebilirmiydi?
Zannetmiyorum, insanlar sadece trafik kazasında ölmüyor. Bu pozisyonda çok bulundum,camdan çok şöför aldım dışarı, sonra dağ gibi, bileği güçlü bir arkadaşımın kafasına Üsküdarda bir şarjör boşalttılar, duruldum. Daha sakin olmak lazım.

swordfish
16 Mayıs 2017, 16:53
Araba Q7 olsaydı ve içerde 3 numara traşlı takım elbiseli abi yada abiler olsaydı bu tepkiyi verebilirmiydi?
Zannetmiyorum, insanlar sadece trafik kazasında ölmüyor. Bu pozisyonda çok bulundum,camdan çok şöför aldım dışarı, sonra dağ gibi, bileği güçlü bir arkadaşımın kafasına Üsküdarda bir şarjör boşalttılar, duruldum. Daha sakin olmak lazım.

Dimi trafikde kimden ne çıkacağı belli olmuyor
Trafikdeki araçların % 20 sinde ruhsatsız silah varmış