PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu sabah tanık olduğum üzücü kaza

ufkbskc
13 Mayıs 2017, 08:59
selamlar arkadaşlar. Evim Ümraniye'de işim Güneşli'de her gün TEM'i kullanıyorum. bu sabah işe gelirken 7.45 gibi köprüyü geçince baltalimanı çıkışına 600-700 metre kala sağ şeridin bir solundan 100 km/h hızla ilerlerken sağımdaki aracın yavaşlaması dikkatimi çekti elimi gazdan çektim. 2 saniye sonra önümden korka korka bir köpek geçti. hemen solumdaki servis minibüsünün de hafif yavaşlamasıyla zavallı köpek kıl payı oradan da geçti ama sol şeritteki servis ile yanyana seyreden beyaz opel corsa dolayısıyla köpeği göremedi ve köpeğe sert bir şekilde çarptı:cyclopsan ve arabanın tampon parçaları uçarak tam yanıma düştü:pale: corsa ilerideki baltalimanı sapağına geldi sağa yanaştı ama aracın içindekiler ne olduğunu anlayamadığından mıdır nedir. sağa sola arkaya bakınıyorlardı. sonrasında ben uzaklaştım zaten gerisini göremedim.

Salurbey
13 Mayıs 2017, 09:06
İçeriği okuyunca 3 kere farklı hisler yaşamama sebep oldu.

Önce ölümlü veya yaralanmali kaza olduğunu düşünüyordum üzülmustum,okuyunca insan olmadığı için sevindim sonra başka çok sevdiğim bir canlı olduğunu öğrenince yine üzüldüm.

VENOM's
13 Mayıs 2017, 09:29
ALLAH herkesi beterinden korusun inşalah bu hafta sonu kötü haberler almayız