PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MOTOSİKLETİMİ SATTIM :/ EVLATACISI.GİF

hachiko
13 Mayıs 2017, 02:56
2014ün aralık ayında 52 bin kmde aldığım burgman 400ü 75 binde satmış bulunmaktayım kardeşimden öte arkadaşıma verdim her ne kadar istediğim zaman tekrar binebilecek olsam da bu bildiğin evladını kaybetmek gibi birşey..Bu süre zarfında beni gram üzmedi sadece bir kere genel bakıma götürdüm..Çok güzel günler geçirdim özellikle bana çok ekmek yedirdi bazen günde 300 lira para kazandırdığıda oluyordu.. Yakışıklım benim.. :salut:

https://store.donanimhaber.com/ba/39/4e/ba394e0f3fadcb483ecd59a3e875c8b8.jpg

Mustaphalanx
13 Mayıs 2017, 03:04
Olsun dert etmeyin. X9 500ünüz var :)

hachiko
13 Mayıs 2017, 03:24
Olsun dert etmeyin. X9 500ünüz var :)

Ya varda o başkaydı 15e yakın motor değiştirmişimdir de bu başkaydı çok vefalıydı hiç ama hiç üzmedi.. :salut: İnsanın boğazı düğümleniyor.. :salut:

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:08 ----------

Hatta bu motoru satın alma sürecim çok ilginçti..Bu motoru gördüğüm gece uyuyamamış rüyama girmişti..Sabahına sahibini aradım hemen fakat bana satıldığını söyleyince tüm dünya başıma inmişti..Bende ondan sonra artık piaggio x9 250 bakınıyordum elimdeki para kısıtlı idi bir ara kanuni tiger bile baktım cbf 250 baktım..Aradan 40 gün gibi bir zaman geçti..Bir akşam birisi aradı aslında bilmediğim numarayı da pek açmam gecenin 11i arkadaşla hayta hayta geziyorum..Açtım telefonu..
Arayan kişi : Pardon bundan yaklaşık iki ay önce beni siz mi aramıştınız suzuki burgman için..
Ben : Evet ama satmıştın be abi.Ne oldu ki niye aradınız..
Arayan kişi : Kardeş ben o motorun kaporasını almıştım 1000 lira gibi o adam caydı motoru almaktan seninde nasılsa bende kayıtlarda vardı aradım hala alıcımısın.
Ben: Önce bir çığlık attım .Ağlamaklı bir sesle evet abi paran hazır fazlası ile.
Arayan kişi : Arkadaşım yarın gel ataşehire satışı yapalım..

O gece bitmek bilmedi..Adam satarken motoruna anahtar değmedi bana dua edeceksin dedi.. Hakikaten gram üzmedi beni..Allah razı olsun o arkadaştan.. :salut:

levend84
13 Mayıs 2017, 03:41
Kardeş,takma kafana..ne motorlar denk gelir daha..bir motoru;kirk kişi ister,bir kişi alir..nasip kismet işi..daha iyileri çikar karşina..

snappy x
13 Mayıs 2017, 08:05
eski mobiletimi sattığım için üzgünüm :/

Salurbey
13 Mayıs 2017, 08:40
Öyle oluyor insan gerçekten. Tüm motor sahibi olanlar aynı bağı kurmuyor. Metal parçası makina sonuçta diye düşünüyor. Çok doğal, farklı yaklaşımlar.

Ben sizin gibiyim,motorumu değiştirdim geçen hafta, r25 yaklaşık 16 bin km yaptık beraber ve 0 km almıştım. Tek çizik bile yoktu,yağmurda binmedim su degdirmedim yani çok özenle baktım. Simdi ayrılmak zor geldi,çünkü çok şey paylaşıyor insan,beraber ne yollar ne anılar ,garip ama motordan ziyade arkadaş gibi oluyor.

Neyse :)

hasmet
13 Mayıs 2017, 09:35
CB900F Hornet'i satiyorken cok kotu olduydum... Hala sagda solda gordugum zaman bi etrafinda gezinip bakinirim...

Bi kere akusu bittiydi. Inip, gidondan ve seleden tutup, bisiklet gibi yurute yurute goturup, yokus asagi salip calistirdiydim... 10 sene once 100 beygirlik kac motosiklet oyleyd ki...

sarpgray
13 Mayıs 2017, 12:08
2014ün aralık ayında 52 bin kmde aldığım burgman 400ü 75 binde satmış bulunmaktayım kardeşimden öte arkadaşıma verdim her ne kadar istediğim zaman tekrar binebilecek olsam da bu bildiğin evladını kaybetmek gibi birşey..Bu süre zarfında beni gram üzmedi sadece bir kere genel bakıma götürdüm..Çok güzel günler geçirdim özellikle bana çok ekmek yedirdi bazen günde 300 lira para kazandırdığıda oluyordu.. Yakışıklım benim.. :salut:

Üzerindeki Mustafa Kemal Atatürk sticker lari ile çok daha güzel ve yakışıklı duruyor. ��

kabyelmen
13 Mayıs 2017, 12:13
Öyle oluyor insan gerçekten. Tüm motor sahibi olanlar aynı bağı kurmuyor. Metal parçası makina sonuçta diye düşünüyor. Çok doğal, farklı yaklaşımlar.

Ben sizin gibiyim,motorumu değiştirdim geçen hafta, r25 yaklaşık 16 bin km yaptık beraber ve 0 km almıştım. Tek çizik bile yoktu,yağmurda binmedim su degdirmedim yani çok özenle baktım. Simdi ayrılmak zor geldi,çünkü çok şey paylaşıyor insan,beraber ne yollar ne anılar ,garip ama motordan ziyade arkadaş gibi oluyor.

Abi sen daha söylemedin ne aldığını

Birheves
13 Mayıs 2017, 13:14
Çok metaryalistsin hachiko. Şaka şaka bunlar hep yalnızlıktan.

Ahmetbahadır
13 Mayıs 2017, 13:33
Kardeş,takma kafana..ne motorlar denk gelir daha..bir motoru;kirk kişi ister,bir kişi alir..nasip kismet işi..daha iyileri çikar karşina..

Güzel...:)

-ZERO-
13 Mayıs 2017, 14:03
aynısı bende de olmuştu. sıfır alıp 15 bin küsür km yaptığım çinli 125'lik motorumu muğla'dan antalya'ya satmaya götürmüştüm. o motorla yaptığım son uzun yoldu. yol boyunca o motorla gezdiğim yerler geldi hep aklıma. en sonunda satışı verip elimde kask ile antalya'dan muğla'ya otobüsle dönerken hissettiğim o duygu anlatılmaz. sanki çocuğumu kaybetmiş gibiydim.

hala aklımın bi köşesindedir ilk motosikletim. ben kız arkadaşımla biner gezerdim. şimdi sattığım arkadaş eşiyle binip geziyor. facebook'tan paylaşımlarından görüyorum. makine ve insan arasında çok garip bir bağ oluyor nedense.

yaklaşık 8-9 aydır motorum yok. kısmetse bu salı günü gidip alıyorum yeni motosikletimi. umarım ilk motorumda olduğu gibi buna da kazasız belasız binerim. size üzülmye gerek yok biri gelir biri gider desem de anlamsız olacak biliyorum. sevgiliden ayrılmış gibi hiç düşünmemeye çalışın :)

DKN
13 Mayıs 2017, 15:47
ummadığınız anlarda rüyalarınıza kabus gibi girip, beni neden sattııın ben seni ne zaman yarı yolda bıraktım, iki dk da kulağımdan tuttuğun gibi notere götürüp bana postayı koydun diyecek. hatta aranızda ki muhabbetlere bile değinecek.. aranızda gerçek anlamda bir bağ oluştuysa satmakla iyi yapmamışınız :farao:

fatih.met
13 Mayıs 2017, 15:53

satmasan olmaz mıydı? keşke satmasaydın. geri alamaz mısın?

benden bir anı: bir gün tanıdık bir bilgisayar tamircisinde bir çiçek farkettim, ceviz büyüklüğünde bir kaktüs. çok sevdim hoşuma gitti ve günlerce ısrar ettim adama onu bana ver diye hatta iyi bir fiyata satın alabilirim dedim ama tüm çabalarıma rağmen ceviz kadar kaktüsü bana vermedi.

aradan ne kadar süre geçti hatırlamıyorum ama çiçek ölmüş. adam benden sonra sulamış kaktüsü ve kaktüs kökten çürüyüp gitmiş. ama çok gözüm kalmıştı ve o benim demiştim. bana yar olmadı.

fireblade e
13 Mayıs 2017, 16:12
Aynı duyguları Modenasımı sattığımda yaşamıştım. Ne motordu amma,unutamam Modenasımı.

Salurbey
13 Mayıs 2017, 16:17
Abi sen daha söylemedin ne aldığını

Eyw :) teslim alıp ruhsatı cebe koyunca yazacağım. Önümüzdeki haftaiçi resim eklerim,profilede eklicem.

Bugün drd honda daydim hatta okuyorsa yusuf la tanıştım forumdan kendisi. Beraber sürüş yaptık. Ben 1200 crosstourer kullandım kendisi Africa Twin. Güzel muahbbet oldu. Sonra cb650f kullandım. Tourer sevmedim ama cb650f almak isteyen varsa çok guzel motor. Eksiği vites göstergesi; )

ernaltnts
13 Mayıs 2017, 16:32
Motorla günde 300 Tl nasıl kazandınız özel değilse paylaşır mısınız bizimle?

Stunt
13 Mayıs 2017, 20:52

Hayırlı olsun 1000rr aldın :)

whitedeamon
13 Mayıs 2017, 21:19
Hayırlı olsun 1000rr aldın :)

nasıl analiz yapmış ama.Amaaa bakalım doğru mu

uzay gemisi
13 Mayıs 2017, 22:11
sana karımı yok be necmi abi ayarında sana motormu yok be necmi abi diyeyim:)

hachiko
14 Mayıs 2017, 14:52
Motorla günde 300 Tl nasıl kazandınız özel değilse paylaşır mısınız bizimle?

Dizüstü parçası sipariş eden oluyordu (klavye panel vs ) bazı günler üç dört sipariş geliyordu.. Bu motorla iki saat içinde tüm işlerimi hallediyordum..