PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : falcon cup mu mondial cup mu

j700
11 Mayıs 2017, 14:51
hangisini tavsiye edersiniz

diablof
11 Mayıs 2017, 15:03
cub

City
Urban
Bike

cup alırsan sadece gümüşlükte bakarsın.

j700
11 Mayıs 2017, 17:24
Ne demek istediğini anlamadım valla

yaşlıveacemi
12 Mayıs 2017, 02:55
cinliler arasında mondiali tek geçerim.

j700
12 Mayıs 2017, 08:31
cinliler arasında mondiali tek geçerim.

falcon çin malı değilki Konyada üretiliyor çinden parça getirip birleştirme falanda değil %100 konya da üretiliyor

LostRider
12 Mayıs 2017, 10:13
Yamaha cryptonda indirim var.Eğer çıkabiliyorsan biraz daha ekle yamaha al derim.

LoseControL
12 Mayıs 2017, 11:05
Honda cub, ikinci el uygun al geç bi tane çinlileri boş ver

yaşlıveacemi
12 Mayıs 2017, 11:05
falcon çin malı değilki Konyada üretiliyor çinden parça getirip birleştirme falanda değil %100 konya da üretiliyor
Yanlış anlamazsanız sizin bu konuda hiç bir bilginiz olmadığı kanaatindeyim. Büyük bir çoğunluk motosikletler Cin den geliyor. Havaleli olduğu ve bizim Türk çalışma sistemine uygun olduğu için şaseler (kadro) Türkiye de yapılıyor diğer bütün aksam Cin den konteynerle gelip şaseye monte ediliyor. Cin de üretici firma kesinlik le hiç bir yerine kendi isim ve logosunu yazmıyor. Siz ne isterseniz onu yazıyor. Tek şart konteynerle alacaksınız örneğin a modeli konteynere mesela 133 sığarsa 133 ve katları şeklinde sipariş vereceksiniz. B modeli mesela 110 tane sığarsa 110 ve katları şeklinde sipariş vereceksin gibi. Kolatların (falcon) şaseyi bile burada yaptıklarını zannetmiyorum. Ne kadar parça yı burada veya ne gibi işleri burada yaparsanız yerli oluyor onu da ben bilmiyorum. Firmaya telefon ettiğinizde bir bayan çıkıyor ondan sonra falanca abisine sesleniyor sanayideki herhangi bir atölye gibi yani bütün telefonlara falanca abi cevap veriyor. Bayilere herhangi bir parça gönderme veya mamulün arkasında durma yok. Kullanım kılavuzunda bir çok servis ismi var telefon ediyorsun biz bıraktık çünkü parça göndermiyor diyorlar.Yani kısaca kolatların (falcon) üretim dediğin düz ve yıldız tornavida bir takım anahtardan ibaret. Not kullanım kılavuzu bulursan kılavuzdaki servislere bir telefon et.

Hubalahubhub
12 Mayıs 2017, 11:16
Mondial cub, Turkiye de cub mondialdir.

arda4
13 Mayıs 2017, 16:01

Umarım öyledir. Ama hiç sanmıyorum. Bir alüminyum döküm bir CNC kaç para? Adam onu yapana kadar kamyon traktör iş makinesi vb yedek parçası üretir.

Ruling
13 Mayıs 2017, 16:46
Mondiali ez öyle gel firmanın ne olacağı belli değil rks jaguar ikinci el bulursan temiz onu al yamaha crypton'un motoru kullanılmış veya kuba Kee100 al yıllardır satılan sıkıntısız ürün.