PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sissy bar olayı

derdalan
10 Mayıs 2017, 19:19
Selam gençlerbirliği..

Suzuki vanvan'a sissy bar taktırmak istiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Bu modele uygun üretilmiş bir sissy bar yok. Bir demirci ustasına gidip yaptırıyo muyuz yoksa beğendiğimiz bir sissy bar'ı alıp demirci ustasına mı kaynak yaptırıyoruz aldığımız yer mi bizi yönlendiriyor nasıl bir yol izlemem gerekiyor

teşekkürler..

tyrung
10 Mayıs 2017, 23:29
Chopper motorlar için genelde universal sissy bar oluyor. Veya fotoğraf bularak demirciden yaptırabilirsin. SOnrasında bir döşemecide yastık yaptırırsın.

derdalan
11 Mayıs 2017, 01:05
arkadaşlar yönlendirebileceğiniz bir usta var mı? sıfırdan sissy bar yapabilecek usta hazır aldığım sissy bar için de ara parçaları yapabilir diye düşünüyorum? ama bu konuda tecrübeli bir usta varsa ona gitmek en sağlıklısı
yok mu arkadaşlar istanbulda yönlendirebileceğiniz usta

Ekarademir
11 Mayıs 2017, 01:08
Sadece kaynakçı yetmez önce presci boru bükmeli. Kimse uğraşmaz onla. Uğraşansa çok para ister. Hazırını alıp uydurmak en iyisi. Sanayide eşin dostun çoksa kendinde yapabilirsin.

Yakın olsan ben yapardım. Maliyeti çok ucuz ama ustalık baya pahalı olur bunun.

Akhunturk
11 Mayıs 2017, 01:09
Gv250 kullanıcıları koruma demiri ve sissy bar yaptırmak için MSA metal sanatları atölyesi diye biryerden bahsediyorlardı. Onlara bir danışmak lazım.

HAZZILHAR
11 Mayıs 2017, 01:30
arkadaşlar yönlendirebileceğiniz bir usta var mı? sıfırdan sissy bar yapabilecek usta hazır aldığım sissy bar için de ara parçaları yapabilir diye düşünüyorum? ama bu konuda tecrübeli bir usta varsa ona gitmek en sağlıklısı
yok mu arkadaşlar istanbulda yönlendirebileceğiniz usta

Burası uygun fiyata istediğiniz bir şeyi yapabilir: http://www.berlincustomchoppers.com/

bursalıali
11 Mayıs 2017, 02:03
Özgür Kardeşim Aydın Nazilli ilçesinde AYDIN CHROME ACCESSORİES isimli bir firma var. Netden neler
ürettiğine bak . Aradığından daha çok şeyi orada bulabilirsin . Güvenilir firmadır. Netten yada tlf den
ulaşabilirsin. 2008 yılında FYM 250 ye onlardan fuarda sissy bar aldım . Motoru sattığım arkadaş hala daha
kullanmaya devam ediyor. 2 sene önce kle 500 kullanan bir arkadaşa enduro gidonu siparişi verdik. Sanırım
75 lira idi , 16-17 lira gibi kargo ödedik . Aynı gidonu Bursa'da 120 liradan aşağı bulamadık hem de
bizim istediğimiz gibi değildi. Selamlar.

DarkWheel
11 Mayıs 2017, 10:22
Aydın kardeşler chrome, bu adamlar harika işçilik çıkarıyor bir sor soruştur bence. Ben de onlardan aldım, ürünleri çok sağlam.

derdalan
11 Mayıs 2017, 20:01
yönlendirme için çok teşekkür ederim. Berlin moto çok mantıklı görünüyor en kısa zamanda gidip görüşücem : )
Bir de bu siteyi buldum ama aramaya cesaret edemedim http://bunkercustomcycles.com/contact/
çok klas işler çıkarmışlar benim maddi olarak buraya gücüm yetmez sanırım :)

Ekarademir
11 Mayıs 2017, 20:19
Normalde fiyatı ne bunun?

Mamba09
11 Mayıs 2017, 21:20
aydın kardeşler'i bende öneririm. aydın nazilli'de. arada bi gidip sohbet muhabbette ederim. kaliteli işler yapıyorlar.

tyrung
11 Mayıs 2017, 23:13
Hasanpaşada bir kaç yer var custom yapan yerler. 216cutom var Hasanpaşanın karşısında, monster 696 için sissy bar yapmıştı.

derdalan
13 Mayıs 2017, 01:16
berlin moto'nun telefonları cevap vermiyor :/ hasanpaşayı deniycem sanırım

derdalan
22 Haziran 2017, 23:39
bugün ustayla anlaştım haftaya sissy bar yaptırıyorum. Suzuki Van Van için nette epey bakındım ama daha bir örneğine bile rastlamadım. Şekli şemali için bir öneriniz var mı?

Crenox
23 Haziran 2017, 00:13
Kendin tasarla dostum, o tarz bir motora sissy bar yaptıran olmuşsa da internette bulunma ihtimali düşük, nasıl olacağı senin yeteneğine kalmış artık.

freewill
23 Haziran 2017, 01:20
aydın kardeşler'i bende öneririm. aydın nazilli'de. arada bi gidip sohbet muhabbette ederim. kaliteli işler yapıyorlar.

daha geçen gün ordaydım :mrgreen: yalnız ellerinde daha önce istediğiniz türde parça yoksa motosikleti bırakmanız gerekiyor düşünen arkadaşlar bunu konuyu dikkate alsınlar. 2-3 gün içinde en doğru ve göze hoş gelecek biçimde ölçüleri alıp ürün üretimine geçiyorlar. Biz inazuma için orta sehpa mevzusu için gitmiştik. Ellerinde olmadığını söylemişlerdi. Motosikleti 2-3 gün bırakmamızı istemişlerdi. Hatta radyatör koruma içinde yardımcı olabileceklerini belirtmişlerdi. Yalnız size daha yakın irfan usta olacaktı. Gerçi forumda bir süredir görmüyorum ama araştırın derim çok fazla memnun olan arkadaş vardı.