PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Katil

Sayfa : [1] 2

Jemand
09 Mayıs 2017, 14:26
istanbula göre nispeten epey sakin diye bir çoğumuzun fıtı fıtı gazlamaya gittiği riva taraflarında bu allahsız tarafından nerdeyse biçiliyordum. bu arada kamera superview modunda olduğu için izlerken objelerin yaklaşık iki misli uzak gözüküp, aslında epey yakın olduğunu göz önünde bulundurunuz.

http://www.youtube.com/watch?v=lYU1qVsgVTk

istanbu_gezg
09 Mayıs 2017, 14:28
video mevcut değil diyor da , sen riva yolunda ne .... çocukları gördüm bile bile gözümün içine baka baka üstüme sürüyor kulak memesine .... dırğım

SlimShady1
09 Mayıs 2017, 14:30
https://www.youtube.com/watch?v=lYU1qVsgVTk

drtayfun
09 Mayıs 2017, 14:33
iyi de, siz de düz çizgide araç sollamışsınız biraz önce, ayrıca bölünmemiş yolda 120-160 gidiyorsunuz ?

serif abi
09 Mayıs 2017, 14:36
istanbula göre nispeten epey sakin diye bir çoğumuzun fıtı fıtı gazlamaya gittiği riva taraflarında bu allahsız tarafından nerdeyse biçiliyordum. bu arada kamera superview modunda olduğu için izlerken objelerin yaklaşık iki misli uzak gözüküp, aslında epey yakın olduğunu göz önünde bulundurunuz.

http://www.youtube.com/watch?v=lYU1qVsgVTk

Hocam rica etsem kamerayı nereye nasıl taktıgınız gösteren bir foto paylaşırmısınız.
Teşekkürler

Jemand
09 Mayıs 2017, 14:38
iyi de, siz de düz çizgide araç sollamışsınız biraz önce, ayrıca bölünmemiş yolda 120-160 gidiyorsunuz ?

duyar kasıcı arkadaşlar lütfen polemik çıkarmasınlar. araç beni görmüş yol vermiş. kimseyi tehlikeye atacak bir iş çevirmiyorum orada.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

video mevcut değil diyor da , sen riva yolunda ne .... çocukları gördüm bile bile gözümün içine baka baka üstüme sürüyor kulak memesine .... dırğım

her zaman yaparım şu video atma işini bu sefer tutmadı. neyseki günün kahramanı slimshady el atmış olaya. :)

istanbu_gezg
09 Mayıs 2017, 14:41
bu nasıl motür gaza basınca alet uçuyor

Jemand
09 Mayıs 2017, 14:48
Hocam rica etsem kamerayı nereye nasıl taktıgınız gösteren bir foto paylaşırmısınız.
Teşekkürler

youtube da gopro chin mount tag i ile aratın, birsürü anlatım mevcut
rica ederim.

https://i.hizliresim.com/P0byJb.jpg

Improves
09 Mayıs 2017, 15:01
Evet gerçekten çok ufak bir hatanın bedeli ağır olacakmış ki iyi ki olmamış ama yinede hani kusura bakmayın fakat hem virajda hemde sollanmanın olmaması gereken yerde sollama yaptığınızın yanlış olduğunu hemde sağ elinize hakim olamadığınızı düşünüyorum. Tekrardan geçmiş olsun.

Jemand
09 Mayıs 2017, 15:09
Evet gerçekten çok ufak bir hatanın bedeli ağır olacakmış ki iyi ki olmamış ama yinede hani kusura bakmayın fakat hem virajda hemde sollanmanın olmaması gereken yerde sollama yaptığınızın yanlış olduğunu hemde sağ elinize hakim olamadığınızı düşünüyorum. Tekrardan geçmiş olsun.

dur la yeni aldik bunu, daha tanimiyoz birbirimizi. sag el konusuna bi bakacagim.

SavageGarden
09 Mayıs 2017, 15:17
haklısın...az kalmış biçiyormuş.

fakat,

duyar kasılmayacak, önce çuvaldız batırılacak.
- gidiş geliş yolda aşırı sürat yapıyorsun.
- geçilmez denen yerde araç geçiyorsun.
bunlar hiç olmamış.

üstelik de (son mesajına bakıldığında) motosikletini tanımıyorken yapıyorsun bunları...

şikayet ettiğin araç kadar sen de hatalısın.

< iLk@yy >
09 Mayıs 2017, 15:17
adamın çıktığı yer yanlış sollama hatalı

iğneyi birazda kendimize batıralım ama ?
bizde yasal hız limitlerinde sürmüyoruz bol bol hatalı sollama yapıyoruz
onu rahatsız etmiyorum o bana yol verdi demekte hatalı aslında

sonuç olarak hepimiz yaptıklarımızın farkındayız evet gazlamak güzel ama kaza yapma şansımızda bir o kadar yüksek

biriside kurallara uygun bir şekilde sürse ve küfretse keşke... ( dip not yasal limitlerde kullanmakta imkansız bol bol sıkıştıranı edeni çıkıyor artık aklımıza gelen gelmeyen kadar küfür varsa ediyoruz oda başka bir konu ama acı gerçeklerimiz bunlar )

Eagle7
09 Mayıs 2017, 15:32
Şöyle bir gerçek var ki motosiklet sürücülerinin çoğu şile ve riva gibi yerlere hafif gaz açmaya gidiyorlar. İstanbul'da pist dışında güvenli yada biraz keyif alabileceğiniz pek yer yok. Ne kadar yanlış olsa da orada gaz açması biraz normal geldi bana. Videonun başında sollama yaparken de araç motora yolu açmış. Yanlış ama çok sıkıntılı bir durum değil gibi.

uzay gemisi
09 Mayıs 2017, 15:33
orda bunu yaptın orda şunu yaptıncılar toplanmış yine.
arkadaş kimsenin canına kast etmiyor. herşey normal.

duyar kasmalarinizi otobanda iki doksan dokuz giden ss kullanıcısı youtuberlere yapın. bu arkadaş onların yanında melek kalır.

Jemand
09 Mayıs 2017, 15:35
haklısın...az kalmış biçiyormuş.

fakat,

duyar kasılmayacak, önce çuvaldız batırılacak.
- gidiş geliş yolda aşırı sürat yapıyorsun.
- geçilmez denen yerde araç geçiyorsun.
bunlar hiç olmamış.

üstelik de (son mesajına bakıldığında) motosikletini tanımıyorken yapıyorsun bunları...

şikayet ettiğin araç kadar sen de hatalısın.

yahu araç beni görmüş yol vermiş ne karşı şeride geçmişim ne viraj çizgim bozulmuş. motorail muhabbeti çevirmeyin şurada ya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

orda bunu yaptın orda şunu yaptıncılar toplanmış yine.
arkadaş kimsenin canına kast etmiyor. herşey normal.

duyar kasmalarinizi otobanda iki doksan dokuz giden ss kullanıcısı youtuberlere yapın. bu arkadaş onların yanında melek kalır.

Şöyle bir gerçek var ki motosiklet sürücülerinin çoğu şile ve riva gibi yerlere hafif gaz açmaya gidiyorlar. İstanbul'da pist dışında güvenli yada biraz keyif alabileceğiniz pek yer yok. Ne kadar yanlış olsa da orada gaz açması biraz normal geldi bana. Videonun başında sollama yaparken de araç motora yolu açmış. Yanlış ama çok sıkıntılı bir durum değil gibi.

beyler öpüyorum yanaklarınızdan.

Fr.Sante
09 Mayıs 2017, 15:53
Viraj çıkışı hafif eğim var. Araç sol boş diye çıkmış hızlı geldiğiniz için karşı karşıya kalmışsınız.

Jemand
09 Mayıs 2017, 15:57
Viraj çıkışı hafif eğim var. Araç sol boş diye çıkmış hızlı geldiğiniz için karşı karşıya kalmışsınız.

kanka az daha kasın, arabacı haklı çıkmak üzere. ha gayret.

Ari Gold
09 Mayıs 2017, 16:12
Önceki videolarınızı izleyip, şehir içinde tracer-9'u nasıl kullandığınızı görmüş biri olarak;
Bu videoda araç haksız, elbet sollama yapılmayacak yerde sollama yapıyor ama bunu sizin söylemeniz doğru değil.

tigermbz
09 Mayıs 2017, 16:15
yukarı eğim var, sağa viraj var, sollama yasak, senin hızın 140 kmh; muhtemelen bu şahıs neyin geldiğini iş işten geçince anlamıştır
karşı taraf hatalı olsa da (sende de biraz kusur var: hız, bir de fıstık yeşili z1000 in var) Allah vermesin kaza esnasında daha haklı olmak bizim açımızdan çok anlam ifade etmiyor
araç sürücülerinin araçları hasar alırken, bizim sağlığımız zarar görebiliyor
şunu ciddiyetle ele almak lazım motor sürerken, unutuyoruz bazen
karşıyı da tolere etmek icap ediyor şu durumda, kaybedeceğimiz şey daha çok

Jemand
09 Mayıs 2017, 16:16
Önceki videolarınızı izleyip, şehir içinde tracer-9'u nasıl kullandığınızı görmüş biri olarak;
Bu videoda araç haksız, elbet sollama yapılmayacak yerde sollama yapıyor ama bunu sizin söylemeniz doğru değil.

eyvah yakalandık :P

Jester8
09 Mayıs 2017, 16:21
Daha önceki videolarını da izledim. Çok tehlikeli motosiklet kullanıyorsun. Hatalı sollamalar, hız sınırını aşmalar. Küpeliydi bilmem ne. Z1000 aldın iyice şımardın.

Jemand
09 Mayıs 2017, 16:25
Daha önceki videolarını da izledim. Çok tehlikeli motosiklet kullanıyorsun. Hatalı sollamalar, hız sınırını aşmalar. Küpeliydi bilmem ne. Z1000 aldın iyice şımardın.

sen mt7 alinca çok şımardın. söküp takarım bak seni :P

istanbu_gezg
09 Mayıs 2017, 16:26

"ya feridun abi ya! "

Jemand
09 Mayıs 2017, 16:35
"ya feridun abi ya! "

ne kadar aptal aptal sorular bunlar ya? :mrgreen:

Seko
09 Mayıs 2017, 16:35

Düz çizgide araç sollanan yer neresi ? Arkadaş karşı şeride geçmemiş ki...

Olayda karşı taraf tamamen suçludur.

SavageGarden
09 Mayıs 2017, 16:36
biz kibarca uyarıyoruz, seni bilen diğer üyeler geçmiş marifetlerini de biliyorlar
hala bu iki şeyden ders almak yerine tersliyorsun...valla bravo.

arkadaşım orda araç hatasız diyen mi var? yazılanları iyi oku!
'iğneyi kendine de batır, tehlikeli sürüyorsun' diyoruz, 'sen önceden de tehlikeli kullanıyordun dikkat et' diyorlar
nesi kötü bunun yahu.

hayır adam mı topluyorsun araç sahibine girmeye anlamadım ki..
yeni nesil bi acayip ya.

Jemand
09 Mayıs 2017, 16:46
biz kibarca uyarıyoruz, seni bilen diğer üyeler geçmiş marifetlerini de biliyorlar
hala bu iki şeyden ders almak yerine tersliyorsun...valla bravo.

arkadaşım orda araç hatasız diyen mi var? yazılanları iyi oku!
'iğneyi kendine de batır, tehlikeli sürüyorsun' diyoruz, 'sen önceden de tehlikeli kullanıyordun dikkat et' diyorlar
nesi kötü bunun yahu.

hayır adam mı topluyorsun araç sahibine girmeye anlamadım ki..
yeni nesil bi acayip ya.

güzel kardeşim sakin ol yahu. terslemiyorum ben seni. yeni nesil derken yaş 40-50 falan herhalde?

YasinC
09 Mayıs 2017, 16:50
Arkadaşın solladığı Pejo mümkün oldukça sağa geçip yer açmış. Arkadaş ise çizgiyi aşmadan sollamayı gerçekleştirmiş. Ancak karşıdan gelen hödük tamamen suçlu.

serif abi
09 Mayıs 2017, 17:00
youtube da gopro chin mount tag i ile aratın, birsürü anlatım mevcut
rica ederim.

teşekkür ederim

zapalka
09 Mayıs 2017, 17:13
Burada karşı taraf ne kadar hatalı ise sen de o kadar hatalisin; oran aynı yani.

Neden dersen, adam niye hatalı ;sollanmamasi gereken yerde solladıgi için.

Sen neden hatalisin ; hiz limitlerinde gitmedigin için.

Ne yani ; yolda düz çizgi değil de kesikli çizgi olsaydı karşı seritten birinin sollama yapip senin seridine gecme ihtimalini düşünerek 140 yerine 100 le mi gidecektin?

karadag.05
09 Mayıs 2017, 17:30
Karşı taraf suçlu ama sende az değilsin hani :P: :queen:

shruikan
09 Mayıs 2017, 17:48
sen millete atar-gider yapıyon; ama yolu okumasını bilmiyon. hoş, karşıdan araba da bilmiyor. viraj var ve viraj hafif rampa eşliğinde var; ilerden ne geldiği elbet görünmez.

Jemand
09 Mayıs 2017, 18:01
sen millete atar-gider yapıyon; ama yolu okumasını bilmiyon. hoş, karşıdan araba da bilmiyor. viraj var ve viraj hafif rampa eşliğinde var; ilerden ne geldiği elbet görünmez.

atar gider yok, yolu okumasını da sizden öğrenecek değiliz beyfendiciğim :P hem son düzlükte yolu okuyacak bir durum yok. hızım da limitlerin öyle çok çok üstünde değilmiş ki kenara kaçıp küfrümü edebilmişim değil mi:wiinkk:

RamonRojo
09 Mayıs 2017, 18:12
Açıkçası böyle şeyler başıma çok geldi.Hiç sinirlenmiyorum,görünmez olduğum konusunda kendimi nasıl ikna ettiysem artık.

Coach_k
09 Mayıs 2017, 18:13
karşı taraf suçlu olmasına suçlu,

adama el kol hareketi çekeceğim diye gidon bırakanı da ilk kez görüyorum :)

o anda adam iyice üstüne kırabilir,
nasıl biz motosiklet üstünde çarpmak istemediğimiz nesneye doğru kitleniyorsak, aynı şekilde o da kitlenebilirdi,
panik yapabilirdi,
neden gidonu bırakıyorsun ?

bölünmüş yollarda daha temkinli gidersen " kendi sağlığın açısından " daha iyi olur.

efendy06
09 Mayıs 2017, 18:14
Sevgili Jemand, seni tanımıyorum. Ama yazdıklarını takip ettiğim kadarı ile iyi bir insansın. Adrenalin tutkunusun. Seni anlıyorum, ancak trafiğe açık alanda adrenalin kovalamanın sonucunu hep beraber yıllardır görüyoruz http://www.motosiklet.net/forum/onlar-hep-bizimle-birlikteler/ bölümünde.

Maalesef bizim araçlarımız güvenli değil. Bizi saran çelik bariyerler, kaportalar, hava yastıkları falan yok. Bu yüzden "öngörmek" zorundayız. Tamam araç sürücüsü hatalı, ama bizim trafiğimizde "hata yapmayan" kaç tane sürücü gösterebilirsin ki? İnsanlarımız duyarsız, saygısız ve cahil. "Ne olacak?" sorusu ve "bana bişey olmaz" algısı o kadar çok can aldı ki. Ben otoyolda ters yönden açıp dörtlülerini giden nice araçlar gördüm, yolun ortasında sert frenle durup, kapıyı açıp sümküren nice yaratık gördüm. Aracın içinde içtikleri ikibuçuk litrelik kolanın şişesini camdan atan gördüm. Sunroff'tan boş bira şişesini yola sallayan bmw gördüm. Bütün bunları bizzat görmüş bir motorcu olarak diyorum ki "öngörmek" zorundayız.

Öngörmediğimizde, tedbir almadığımızda bizim de başlığımız açılır "forumumuzda Jemand nicki ile üye olan X isimli arkadaşımız, efendy06 nicki ile üye olan Y arkadaşımız şurada kaza geçirdi, vefat etti. Allah geride kalanlara sabır versin." diye. Birileri de gelir taziye mesajı yazar. Yarın unutuluruz emin ol. Bu arada sen ben ölünce kimse geride kalanlara sabır falan da vermiyor. Öyle geride kalıyorlar boğazlarına düğümlenen acı ile.
20 yaşında trafik kazasında kaybettiğim arkadaşımın vefatının üzerinden tam 9 yıl geçti. Geçen hafta uğradım babasına, beni görünce yine gözleri doldu. Koskoca 9 yıl, yetmemiş. Biraz lafladık. "Dün gibi gözümün önünde oğlumun o hali. Gece rüyamda görüyorum, uykularım kaçıyor Murat, hanım desen hala sessiz sessiz ağlıyor geceleri, neyi nasıl unutacaksın? Nasıl soğuyacak bu için, bende ölmeden?" dedi babası. Hızlı yaşadı, genç öldü. Cesedi de yakışıklı falan değildi haberin olsun.

Kendine dikkat et. Sen dikkat edeceksin, çünkü o ya da bu, orda ya da burda, hata yapacak. Bunun kaçışı yok.

shruikan
09 Mayıs 2017, 18:21
atar gider yok, yolu okumasını da sizden öğrenecek değiliz beyfendiciğim :P hem son düzlükte yolu okuyacak bir durum yok. hızım da limitlerin öyle çok çok üstünde değilmiş ki kenara kaçıp küfrümü edebilmişim değil mi:wiinkk:

hala trip atıyon? hala düzlük diyon. hızından bahsetmedim ben. araba ileriyi görmeden sollamaya çıkmış, seni fark ettiğinden zaten geri şeride girecek zamanı yok, yaldır yaldır gidiyon çünkü.

ama kime anlatıyom ben!

madem haklısın, madem adam "katil"; düşeydin ya peşine? refüj yok, U çekmek yasak diye tabela yok. burda edebiyat yapacağına, gidip de adama çemkirseydin ya?

Jemand
09 Mayıs 2017, 18:25
hala trip atıyon? hala düzlük diyon. hızından bahsetmedim ben. araba ileriyi görmeden sollamaya çıkmış, seni fark ettiğinden zaten geri şeride girecek zamanı yok, yaldır yaldır gidiyon çünkü.

ama kime anlatıyom ben!

madem haklısın, madem adam "katil"; düşeydin ya peşine? refüj yok? U çekmek yasak diye tabela yok? burda edebiyat yapacağına, gidip de adama çemkirseydin ya?

şşt ben makara yaptım yukarda, hala ciddiyetini koruyacaksan ben de ona göre kalaylayacam seni?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

karşı taraf suçlu olmasına suçlu,

adama el kol hareketi çekeceğim diye gidon bırakanı da ilk kez görüyorum :)

o anda adam iyice üstüne kırabilir,
nasıl biz motosiklet üstünde çarpmak istemediğimiz nesneye doğru kitleniyorsak, aynı şekilde o da kitlenebilirdi,
panik yapabilirdi,
neden gidonu bırakıyorsun ?

bölünmüş yollarda daha temkinli gidersen " kendi sağlığın açısından " daha iyi olur.

la gidon bırakmayla bişi olduğu nerde görülmüş, el kol hareketi değil yav, küfür ederken elimle desteklemişim farkında olmadan :mrgreen:
teşekkürler iyi dileklerin için.

araltı
09 Mayıs 2017, 18:38
Yeni nesil motosiklet sürücüleri çok şekil, çok fiyakalı, çok acayip kullanıyorlar ama AMMA ÇOK AĞLIYORSUNUZ BE ARKADAŞ!

matrax33
09 Mayıs 2017, 18:42
geçmiş olsun. bu tür yollarda motorcuların sık karşılaştığı sıkıntı. adam bi yandan sollama yapar bi yandan telefon radyo kurcalar. Bunlarıda hesap edip gazlamak gerek. Nitekim tedbirli davranmışsınız.

mchi
09 Mayıs 2017, 19:01
Ne yaptın sen jemand, bu forumdakilere böyle videolarnı sunmak büyük hata. Adamlar yardırcak yer arıyorlar. Kendi yaptıklarının farkında olduğunu bilmiyorlarmı zannediyorsun. Yada onlar o yörelere gazlamaya çıktıklarında 100 'lemi gidiyorlar, sen nasıl sıyırıyorsan onlarda aynı şekilde sıyırıyorlar bu tarz durumlardan.
Sadece fırsat bulmuşlar giydiriyorlar işte. Kibarca eleştirenlere eyvallahta fırsatını buldum kaçırmıyımcılar varken yapma böyle şeyler. Canın sıkılır boş yere.

kadango
09 Mayıs 2017, 19:02
Gayet normal ve sürekli yaşanabilecek bir durum.. Biçtirmeyeceksin kendini, yokuş yukarı önünü görmeden nasılsa yol geniş diye sollamaya çıkan bir dürzü olabilme ihtimali gayet yüksek seviyede... Bunların motosikletlerin çok hızlı ve aniden bir yerlerden çıkabilecek araçlar olduklarını öğrenmesi gerekli. Ben bile bazen görüşün kapalı olduğu yerlerde uça uça gelen motosikletlilerle sıkıntı yaşıyorum araba kullanırken. Önünü görmediğin yerde o hızda ne işin var orta çizgide?

Jemand
09 Mayıs 2017, 19:03
Ne yaptın sen jemand, bu forumdakilere böyle videolarnı sunmak büyük hata. Adamlar yardırcak yer arıyorlar. Kendi yaptıklarının farkında olduğunu bilmiyorlarmı zannediyorsun. Yada onlar o yörelere gazlamaya çıktıklarında 100 'lemi gidiyorlar, sen nasıl sıyırıyorsan onlarda aynı şekilde sıyırıyorlar bu tarz durumlardan.
Sadece fırsat bulmuşlar giydiriyorlar işte. Kibarca eleştirenlere eyvallahta fırsatını buldum kaçırmıyımcılar varken yapma böyle şeyler. Canın sıkılır boş yere.

yok be kardeşim göğüs göğüse çarpışıyoruz şuan sıkıntı yok :P biliyom ben hepsinin ne kafada olduğunu, nabız ölçüyorum kim dost kim düşman görelim diye :mrgreen:

SuleymanE
09 Mayıs 2017, 19:19
Ben yıllar önce bölünmemiş yolda fıtı fıtı giderken kamyon sollayan kamyonun komple yolu kapatıp birde bana kol hareketiyle "kenara kaç kenara yaptığı" günden beri yadırgamıyorum bu durumları :)

Bizim ülke malum vahşi yaşamın birebir yansıması, büyük balık küçük balığı nasıl yiyiyorsa; araba motoru yer, minibüs arabayı, kamyon minibüsü, otobüsle kamyon ise kafa kafaya mücadele sergileyen üst avcı grubu :P bizde ekosistem böyle.

O yüzden demem o ki devir kötü kolla ..tü. Hiçbir araba karşıdan gelen ufacık bir cisim gibi görünen motosikletleri umursamıyor bizim ülkede.
Karşıdan motor geldiğini gören araba sürücüsü "hah yol boş, buda kenara kaçar rahatça öndekini sollarım" psikolojisinde.

Ya bölünmüş yolda gaz açacan, yada hep bu gibi yollarda sakin sürüp temkinli olacan, başka yolu şimdilik yok. Öyle avrupadaki gibi toplumsal bilinç, trafikte saygı falan bekliyorsan bir 100 yıl sonra yeniden konuşalım bu konuyu :)

Jemand
09 Mayıs 2017, 19:22
Burada yine o kadar tehlikeli birşey yok ya kaçacak alanın varmış sağ tarafda :) Ben yıllar önce bölünmemiş yolda fiti fıtı giderken kamyon sollayan kamyonun komple yolu kapatıp birde bana kol hareketiyle "kenara kaç kenara yaptığı" günden beri yadırgamıyorum bu durumları :)

Adam görmeyi bırak 40 la gien kamyonu 45km ile sollamaya çıkmış, iyice yavaşladım karşıdan birbirimize bakıyoz adam bana kenara çekil hareketi yapıyodu... hey gidi yıllar :D

Bizim ülke malum vahşi yaşamın birebir yansıması, büyük balık küçük balığı nasıl yiyiyorsa; araba motoru yer, kamyon arabayı, otobüsle kamyon ise kafa kafaya mücadele sergileyen üst avcı grubu :P

O yüzden demem o ki devir kötü kolla g.tü. Hiçbir araba karşıdan gelen ufacık bir cisim gibi görünen motosikletleri umursamıyor bizim ülkede.Karşıdan moto geldiğini gören "hah yol boş buda kenara kaçar rahatça öndekini sollarım psikolojisinde.

Ya bölünmüş yolda gaz açacan, yada hep bu yollarda sakin sürüp temkinli olacan,başka yolu şimdilik yok. Öyle avrupadaki gibi toplumsal bilinç, trafikte saygı falan bekliyorsan bir 100 yıl sonra yeniden konuşalım bu konuyu :)
katılıyorum fakat reyzikçiler çarptımı fena çarpıyo.
bkz. (https://www.facebook.com/MotorinApp/videos/425587494475060)
iki araba da pert oldu.

MD.Murat
09 Mayıs 2017, 19:25
adamın yorumlara cevaplarına bak.

sen haklısın motorcu. bütün arabacılar haksız.

kısa zamanda acile gelirsin muhtemelen , ölmemiş olursan konusşuruz tekrar. kim haksız.
kendine iyi bak.

Jemand
09 Mayıs 2017, 19:26
adamın yorumlara cevaplarına bak.

sen haklısın motorcu. bütün arabacılar haksız.

kısa zamanda acile gelirsin muhtemelen , ölmemiş olursan konusşuruz tekrar. kim haksız.
kendine iyi bak.

geyik yapıyoruz kardeşim biz, hoşgeldin oralet? çay?

SuleymanE
09 Mayıs 2017, 19:34
katılıyorum fakat reyzikçiler çarptımı fena çarpıyo.
bkz. (https://www.facebook.com/MotorinApp/videos/425587494475060)
iki araba da pert oldu.

Harleylerde kodum mu oturtan cinsten : örnek (https://www.youtube.com/watch?v=_vcpnqy-zpM) :)

Ama işte bunu, o otomobilin direksiyonundakine anlatamazsın.

Haaa, uygulamalı anlatmak serbest, ama o zaman da olan yine en fazla motorcuya oluyor.

MD.Murat
09 Mayıs 2017, 19:37
geyik yapıyoruz kardeşim biz, hoşgeldin oralet? çay?

işte kimisiyle geyik yapıoyoruz biz de , ameliyata girip çıkıp serviste yatan falan oluyor.
sigorta falan muhabbetleri işte kim ne ödicek falan.

kimisi ile geyik yapamıyoruz. geldikten sonra çok kalmadan başka yere gitmek istiyor tutamıyoruz.

sen yap geyiğini de o gazı açarken bir daha düşün. aklının başında olmadığı verdiğin cevaplardan belli. geyiği her zaman yaparsın sonra merak etme.

velizrsln
09 Mayıs 2017, 19:59
Iyi yada kotu, yasiyoruz iste, kotu ulke amk