PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kullanmadığınız ekipmanları gönderebilirmisiniz ?

Sayfa : [1] 2 3

ayetlervaray
09 Mayıs 2017, 14:21
Arkadaşlar yaşım 20 Ankara da öğrenciyim. Motorumu aldım güzel bir kask aldım ancak onun haricinde hiçbirşeyim yok.Şuan hiçbir gelir kaynağım da yok. Sizden kullanmadığınız motosiklet ekipmanlarınızı bana göndermenizi rica ediyorum. Özel sektörün acımasız temposundan çıktım , çalışacak zerre tahammülüm yok . Umarım yanlış anlaşılmam. Göndermek isteyen kardeşlerim bana mesaj atabilir , adresimi verebilirim.

snappy x
09 Mayıs 2017, 14:26
Bitanecik alpinestar tulum varsa da benim üzerime fırlatın arkadaşlar.

shoeisever
09 Mayıs 2017, 14:30
Kullanmadığınız, garajda yatan motorunuz varsa bana verebilirsiniz. Ülkenin diğer ucuna bile gelirim.

Not: S1000RR'a özel fantezilerim var, kullanmayan varsa versin vurayım kırbacı.

ayetlervaray
09 Mayıs 2017, 14:31
Arkadaşlar dükkanın önünü kapatmıyalım lütfen.

inshroud
09 Mayıs 2017, 14:32
Kullanmadığınız paranız varsa iban verebilirim.

istanbu_gezg
09 Mayıs 2017, 14:40
Arakdaşlar küçük bir çocuktum en büyük hayalim büyük bir yarışçı olmaktı yaşım 30 oldu çok büyük bir yarışçı olamadım ama hayallerim hala büyük dainese tulumu olan varsa lütfen göndersin

shruikan
09 Mayıs 2017, 14:50
olmadı..
"uygun fiyatlı" falan deseydin, can feda; ama o da yok.

hokahey
09 Mayıs 2017, 14:51
ogrenci oldugunu ve motor surdugunu ispat et. sana gonderecek bir seyim yok ama ispat etsen daha makul olur.

Levent
09 Mayıs 2017, 14:55
Çalışacak zerre tahammülün mü yok, ben mi yanlış anladım? 20 yaşında tahammülün yoksa, bence boşuna uğraşma.

okanbagiscan
09 Mayıs 2017, 14:58
Çalışacak zerre tahammülün mü yok, ben mi yanlış anladım?
20 tahammül yoksa, bence boşuna uğraşmamalısın.

Bende şaşırdım.Daha dur karpuz kesecezzz :)

ayetlervaray
09 Mayıs 2017, 15:00
Çalışacak zerre tahammülün mü yok, ben mi yanlış anladım?
20 tahammül yoksa, bence boşuna uğraşmamalısın.

Aynen bu bünye daha fazla özel sektörü ve asgari ücreti kaldıramaz.

Salurbey
09 Mayıs 2017, 15:02
Lükse girer bu durum.Balaklavasından,vizorüne herseyimi kendim aldım 35 yaşındayim tabiri caizse essek gibi çalıştim.

Çağrina kimse katılmaz diye düşünüyorum.

okanbagiscan
09 Mayıs 2017, 15:03
Hazır milletvekilliği yaşıda düşmüşken seni milletvekili yapalım.Sonrası süper emeklilik zaten.

Samet Ağır
09 Mayıs 2017, 15:04
Levent lafı klavyemden aldın.
Tahammülün yok gelirin yok motora binmen lazım..
Bak şimdi o motora koyacağın benzini koymuyor,parasını biriktiriyorsun. Hatta motoru trafikten çekip sigorta vergi v.s masraflarınıda cepte bırakıp....
Korumalarını alıp tamamladıktan sonra yola çıkabilirsin.
Kusura bakma öyle motora,böyle koruma...
Alınır.

MrMud
09 Mayıs 2017, 15:05
Arakdaşlar küçük bir çocuktum en büyük hayalim büyük bir yarışçı olmaktı yaşım 30 oldu çok büyük bir yarışçı olamadım ama hayallerim hala büyük dainese tulumu olan varsa lütfen göndersin

İmkan verilirse Graham jarvis seviyesinde bi Enduro'cu olurum.
Ama Gearne yada Fox ekipman seti lazım.

ayetlervaray
09 Mayıs 2017, 15:05
olmadı..
"uygun fiyatlı" falan deseydin, can feda; ama o da yok.

Uygun fiyata bile alamıyacak durumdayım , o yüzden belki bir umut para ihtiyacı olmayan kullanmadığı fazladan ekipmanı olan birisi görür de yardımcı olur diye açtım konuyu.

omeraydin
09 Mayıs 2017, 15:06
Arkadaşlar lastiklerimin durumu hiç iyi değil param da var ama sizin almanızı istiyorum.

SavageGarden
09 Mayıs 2017, 15:08
hayat beni de çok yordu arkadaşlar, bu bünye çok çalışıp az kazanmayı kaldırmıyor
zerre tahammülüm yok..
mesela, iban hesabı versem bu ayki nafakayı siz yatırsanız? fazla değil, sadece 2bin gayme.
kullanmadığınız paradan ama, öyle kullandığınızdan paradan değil.

MrMud
09 Mayıs 2017, 15:08
Arkadaşlar lastiklerimin durumu hiç iyi değil param da var ama sizin almanızı istiyorum.

SMC-r almak istiyorum ama param yok.

ayetlervaray
09 Mayıs 2017, 15:09
Oradan çok mu rahat gözüküyorum anlamadım. Yine yanlış anlaşıldım galiba .

shruikan
09 Mayıs 2017, 15:11
valla arkadaşım, ihtiyacın vardır, bi şey diyemem, ben yalancılıkla falan da itham etmedim zaten.

ama "çalışamam ben, patron kaprisi çekemem!" diyen birine kimse yardım etmez.

git hâlde hammallık yap, para da alırsın, akşam evine de sebze meyve getirirsin bedavadan.
git komilik yap, öğle ya da akşam yemeğini bedavaya getirirsin.
git kampüsteki yemek işletmelerinde part-time çalış, gene yemeğin bedavaya gelir, paranı da alırsın.

hani seninki dereyi görmeden bungee-jumping yapmaya benziyor.

bektanist
09 Mayıs 2017, 15:16
Aynen bu bünye daha fazla özel sektörü ve asgari ücreti kaldıramaz.

Bir şey sorucam kırmakda istemiyorum.
Allah rızası için bir sadaka diyen bir DİLENCİ ile aranda fark varmı.

korkmazunal
09 Mayıs 2017, 15:23
Vay anasını sayın seyirciler. 28 yaşındayım asgari ücret alıyorum parasızda kaldım ama kimseye gidipte bana şunu alın bunu alın demedim. Gittim herşeyimi de kendim aldım "asgari ücret" ile. Senin çalışmaya hevesin yokmuş kusura bakma da. Milletin ağız kokusunu çekiyorum hiçte gocunmuyorum çalışıyorum paramı kazanıyorum. Git limon sat başkasına tamah etme.

gogozh
09 Mayıs 2017, 15:24
20 yaşına kadar özel sektöre dayandiysan çok iyi ben 7 yasima girer girmez bıraktım . Sabrına hayran kaldım

ayetlervaray
09 Mayıs 2017, 15:25
Sizden bi yardım istedik , üstüne yalancı,dilenci,kaprisli olduk. Sorsalar hepiniz yardımseversiniz.Cımbızla kelime seçiyolar yardım etmemek için.
Helal size adamsınız.

Salurbey
09 Mayıs 2017, 15:29
Trol heralde arkadaş? Aramızda 15 yıl var,nasıl bir istek bu ! Ciddiye alınacak hiçbir tarafı yok. İnsanlarla dalga geçiyorsun!! Üşenmedim yazdım.

ahe
09 Mayıs 2017, 15:39
Trol heralde arkadaş? Aramızda 15 yıl var,nasıl bir istek bu ! Ciddiye alınacak hiçbir tarafı yok. İnsanlarla dalga geçiyorsun!! Üşenmedim yazdım.

Konu çok şaçma ki hocam forum zaten son zamanlarda ... forumları gibi oldu son 2 senedir falan "evet işte benim 1000 liram var ne alayım ama aslında 1000 liram bile yok" tarzında yaklaşımlar oluyor."Viraja girerken bi baktım viraj bana girdi" buda öyle bir soru olmuş param yok motora biniyorum ekipmanım yok adres vereyim yollayın ekipmanları.... arkadaşın niyeti ciddi olabilir ama söyleyiş tarzı ve hitabeti kötü :mrgreen:

redlion999
09 Mayıs 2017, 15:41
Bari bir beden falan yazsaydın be hocam.

uzay gemisi
09 Mayıs 2017, 15:52
banada bir 2500 TL ateşleyebilirmisiniz arkadaşlar? çalışmaya tahammülüm kalmadida İstanbul parka piste girmek istiyorum param kalmadı.

Jemand
09 Mayıs 2017, 15:52
wahahaha, yine efsane çıkışlar olmuş.

Salurbey
09 Mayıs 2017, 15:54
Hitabetten ziyade yaklaşım tamamen yanlış. Peki biz nasıl aldık ekipmanları!!!

Bende r25 imi sattım biraz ekleyin s1000rr alıcam. Beyler destek lütfen.

yasoyaso
09 Mayıs 2017, 19:57
İmkan verilirse Graham jarvis seviyesinde bi Enduro'cu olurum.
Ama Gearne yada Fox ekipman seti lazım.

Graham jarvis gibi rampa aşşağı giderken stoppie yapabiliyon mu😆

Macit250
09 Mayıs 2017, 20:07
Abi ben ergenlerden nefre ediyorum,35 yaş üstü olsaydın can kurban.Gördüğüm bütün ergenler sevimsiz ,saygısız

fatih.met
09 Mayıs 2017, 21:18
fazla eldiveni olan var mı yav kışlık :silent:

mrkcn
09 Mayıs 2017, 21:27
Gereksiz tepki göstermişsiniz
Belli ki adam yardım istiyor. İsteyen yardım eder istemeyen okur geçer bu kadar basit
Ama iyice dalga konusu olmuş burası.

sailor33
09 Mayıs 2017, 21:35
Allah'ını seven üstüme S1000RR atsın :queen:

COQ
09 Mayıs 2017, 21:36
Sen yazılanlara bakma.
Bırak çalışsın kerizler.
Ben sana ne lazımsa hallederim
Sen git ne lazımsa dene beğen.
Adresleri tespit et gece hallederiz.

Ali1903
09 Mayıs 2017, 21:44
Ekipmana gerek yok, benzin alamazsin bu devirde boşver bu işleri sonra herşeyini yapinca binersin

BalkanRider
09 Mayıs 2017, 21:47
Gencler banada bi 6000 lira lazim R25 e gecicem de bi el atin be

Darkcity2000
09 Mayıs 2017, 22:08
Tamam adam öldü beyler yeter yoksa yok diyin :)

VeliTrknn
09 Mayıs 2017, 22:28
Bir süre asgari ücretin daha altında bir ücretle çalıştım daha sonra asgari ücrete döndü. Hergün işe giderken zorla kalkıp, gidiyordum. Milletin kaprisini çekiyordum ama nezaman yeter bırakıyorum diyecek olsam. Motosiklet hayalimi gözümde canlandırıyordum :mrgreen:

Bu arada lastikleri değiştirmem gerekiyor fazla lastiği olan varsa yollasın :queen:

mustick
09 Mayıs 2017, 23:10
Arkadaşlar dükkanın önünü kapatmıyalım lütfen.

Bu mesajını görene kadar seni ciddiye almıştım. Hadi Allah versin.

T3Z
09 Mayıs 2017, 23:11
Tüm ironileri kullanmışsınız bana kalmamış :(

yürekçe
10 Mayıs 2017, 00:00
Beyin bedava diyen genc geldi aklima!
Ya, ahlak cok mu pahali?

Türk; övün, çalış, güven!
Ama, kendine!!!

alp_tunay
10 Mayıs 2017, 01:03
Arabada kavun var..Yen mii ????

agris
10 Mayıs 2017, 01:15
Arkadaş benzin bittikçe de kullanmadığınız benzin barsa gönderin mi diyeceksin?
Naçizane tavsiye: çalış çalış.
Ben 6 yaşından beri çalışıyorum. Hiç devlette de çalışmadım. Hem özel de devlette olsa çalışmak istemeyene heryer zor.

Onurhan D
10 Mayıs 2017, 01:21
Bana da ordan bi cbr250r alın hayrınıza bari:queen:

BatuhanK
10 Mayıs 2017, 01:39
Arkadaşlar yaşım 20 Ankara da öğrenciyim. Motorumu aldım güzel bir kask aldım ancak onun haricinde hiçbirşeyim yok.Şuan hiçbir gelir kaynağım da yok. Sizden kullanmadığınız motosiklet ekipmanlarınızı bana göndermenizi rica ediyorum. Özel sektörün acımasız temposundan çıktım , çalışacak zerre tahammülüm yok . Umarım yanlış anlaşılmam. Göndermek isteyen kardeşlerim bana mesaj atabilir , adresimi verebilirim.

Bunu yaşıt veya kendinden küçüklerine söyleyeceğin düşünülürse ordan sana ekmek çıkmaz.
''Siz değerli beyefendiler'' desen, kargocu evine gelmekten usanırdı, tükenirdi adam. Çok çalışman lazım

mchi
10 Mayıs 2017, 01:44
Helal olsun kardesim sana bir soruyla forumun bütun laf sokma ihtiyacinı giderdin eldivenlerin benden :) adres gonder pm le

Dash_1905
10 Mayıs 2017, 01:48
Çalışacak tahammülüm yok ne demek biri bana açıklayabilir mi ya. Motosiklet lüx tüketimdir. Paran yoksa hiç bulaşmayacaksın. Veya ayağını yorganına göre uzatacaksın. Ben motora ilk başladığımda motorum, montum, kaskım ve eldivenim vardı. Baktım bu ekipmanlar yetersiz yememden içmemden sigaramdan kıstım. 2 ayda bütün ekipmanlarımı dizdim. O zamanlar lise öğrencisiydim. Şuan üni öğrencisiyim. Ekipmanlarım eskimeye başlayınca yine yememden içmemden kestim. Kask, mont, eldiven, botlarımı yeniledim. Aradaki fark şu oldu lisede 4 ayda biriktireceğim parayı ünide 2 ayda biriktirdim. Dileneceğine ya çalış bir işte ya da sağdan soldan kıs ekipmanını al.