PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kask-Mont-Pantolon-Eldiven Maksimum Kaç TL Tutar?

mrkcn
09 Mayıs 2017, 10:24
Merhaba arkadaşlar . 2 ay sonra Allah izin verirse z250sl veya z300 alacağım . Şimdiye kadar hiç ekipman araştırmadım . Ekipman(Kask-Mont-Pantolon-Eldiven) için 3000 TL toplamda ayırdım . Bu bütçeye iyi şeyler alınır mı ?

mtahag
09 Mayıs 2017, 10:31
alınır kardeşim. bende 250sl kullanıyorum. ekipmana para ayırmış olman çok iyi ama biraz daha takviye gerekebilir. revit dainese alpinestars bunlar başı çeken markalar. Mont 1000 Pantolon 700 Bot 600 Eldiven 200 Kask 1000 civarı tutabilir. Kask ben MT Revenge kullanıyorum ama AGV K3 SV tavsiye ederim. Mont Büse imola racing kullanıyorum. Bot Ross marka pantolonu da sadece uzun yolda kullanıyorum prosev titanium var. Bende bu sene motoru değiştireceğim MT 07 var aklımda onu aldığımda baştan aşağıya ekipmanı da değiştiricem. Sanırım Revit tercih ederim. Ve Shoei kask. belki kask zorlarsa AGV :D

ercan_48
09 Mayıs 2017, 10:31
Merhaba arkadaşlar . 2 ay sonra Allah izin verirse z250sl veya z300 alacağım . Şimdiye kadar hiç ekipman araştırmadım . Ekipman(Kask-Mont-Pantolon-Eldiven) için 3000 TL toplamda ayırdım . Bu bütçeye iyi şeyler alınır mı ?

Çok iyi değil ama iyi şeyler alınır. Alırken 4 mevsim olarak alma yazlık olarak al herşeyi eğer kışında binerim diyorsan ayrı kışlık bir takım daha yapman gerek.

mrkcn
09 Mayıs 2017, 11:00
alınır kardeşim. bende 250sl kullanıyorum. ekipmana para ayırmış olman çok iyi ama biraz daha takviye gerekebilir. revit dainese alpinestars bunlar başı çeken markalar. Mont 1000 Pantolon 700 Bot 600 Eldiven 200 Kask 1000 civarı tutabilir. Kask ben MT Revenge kullanıyorum ama AGV K3 SV tavsiye ederim. Mont Büse imola racing kullanıyorum. Bot Ross marka pantolonu da sadece uzun yolda kullanıyorum prosev titanium var. Bende bu sene motoru değiştireceğim MT 07 var aklımda onu aldığımda baştan aşağıya ekipmanı da değiştiricem. Sanırım Revit tercih ederim. Ve Shoei kask. belki kask zorlarsa AGV :D
Teşekkürler , sanırım bütçeyi 4000 TL ye çıkartmam lazım . Sağlam bir şeyler olsun istiyorum . Öncelikle yazlık almayı planlıyorum. Kışın kullanacağımı pek sanmıyorum.Kask olarak shoei baya pahalı görünüyor :) 1000 TL ye AGV K3 alınıyor ama pek tasarımını beğenmedim . K5 daha iyi duruyor gibi , tabi onun da fiyatı 1500 TL civarında . Kask büyük ihtimal Shoei tercih edeceğim .Mont olarak bu güzel gibi
Mont (http://www.motosikletaksesuarlari.com/Venom-D2-Racing-Motosiklet-Montu_21563.html?gclid=CjsKDwjw0cXIBRCxjqnE3K3sHhI kAL1LezRSAf4UW7gikA8TtbRRTNUHgoCjiXiqOeW83wUpiN3HG gIdYfD_BwE)
eldiven bunu alabilirim
Eldiven (http://www.motosikletaksesuarlari.com/REVIT-STRIKER-ELDIVEN-BEYAZ_37324.html?gclid=CjsKDwjw0cXIBRCxjqnE3K3sHhI kAL1LezTACPRQjZWYRrKIfA_WJNlJWe-AEzi34LXQOj6syJ_cGgKURvD_BwE)
Pantolon da 800 tl civarında bulunur diye düşünüyorum

redlion999
09 Mayıs 2017, 11:07
O kadar bütçeye keşke diğerini alsaydım demeyeceğin ürünleri al. Ben o hatayı yaptım elimdeki bütçeye uydurmaya çalıştım sonra tekrar takım dizdim. İlk aldıklarım zararım oldu.

mrkcn
09 Mayıs 2017, 11:55
O kadar bütçeye keşke diğerini alsaydım demeyeceğin ürünleri al. Ben o hatayı yaptım elimdeki bütçeye uydurmaya çalıştım sonra tekrar takım dizdim. İlk aldıklarım zararım oldu.

Peki mağazada deneyip internetten almak ucuza gelir mi ?
Yoksa mağazadaki fiyat ile internetteki fiyatlar arasında fark az mı dır ?

redlion999
09 Mayıs 2017, 12:07
Peki mağazada deneyip internetten almak ucuza gelir mi ?
Yoksa mağazadaki fiyat ile internetteki fiyatlar arasında fark az mı dır ?

İnternet çoğu zaman daha ucuzdur. Belki pazarlık yaparsanız alabilirsiniz daha ucuza ama sanmıyorum pek.

Parasını boş verin gidin mağazada deneyin.Birçok sefer kesin alacağım diye gittiğim ürünlerden vazgeçip aynı kalitede başka ürünler aldım. Eğer ürünleri beğenirseniz en azından eldiveni oradan alır geri kalanını internetten söylersiniz.